2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Hayaller suya dustu esim gec geldi gidemedk insallah yarin bisey cikmazsa arda da beni izliyo canm egilip kalktikca dikkatini cekiyo bazen mizmizlaniyo o zamann disardan okuyorm sureleri susuyo
Aynen canım bende dışardan okuyorum bazen:)
Tüh üzüldüm canım neyse cikarsiniz insallah

Canım herkesin bir değil ki. İlknurun iç karnı geniştir sanırım pek buyumemsti. Ama senin için karnın dar demek ki.. herkes herseyi söylüyor bakma sen:)
Allah kabul etsin canım. Rabbim yardimcin olsun

Aynen canım bende dışardan okuyorum bazen:)
Tüh üzüldüm canım neyse cikarsiniz insallah
Kac aydir bunaldm evde bugndr beklyrm bakalm evde otursak erkenden gelir gecen gun erken geldi aslinda cikcaktk disari geri cagirdilar gitti gece 11de geldi biseyde diyemiyosn ki is sonucta

Canım herkesin bir değil ki. İlknurun iç karnı geniştir sanırım pek buyumemsti. Ama senin için karnın dar demek ki.. herkes herseyi söylüyor bakma sen:)
Allah kabul etsin canım. Rabbim yardimcin olsun
Ikincidede oyle olur mu ki ikinciyede korkyrm karnim buyudukce dikisler acilirsa diye

Benim de aklıma geldi bugün nasıl açılmıyor sahiben şuan heran açılacak gibi hissediyorum
Hic bi fikrim yok canm tamamen kapanmasi 6 ayi buluyoms tekrar hamile kalirsam korkusu var bide suan hic istemyrm korkarm dogurana kadar kesin yengemin akrabalarından bi kadin 40i cikar cikmaz hamile kalms tekrar

I ilknurrr22 biliyomusun daha gecen dusundum 2.olursa normal olursa dikis nolacak,tekrarmi acilacak..
ya seseryan olursa,hem karnimda dikis,hem orda dikis diye diye kendimi bunalima soktim

daha toparlanmadan cok zordur ya,baksana 40i cikinca hamis kalmis.. tekrar o dogumu uapmak daha vucut toparlamadan..tk iyi yani covuklar ikiz gibi buyuyecek.
Rabbim isteyenere nasip eder insallah

seker000 minnaklar canim,1,2 ay sonra bir bakacaksin kucaginda durus sekli degismis,buyudugunu farkediyor insan..

ben dizlerimin ustune yatiriyordum bana dogru ,bir zaman sonra baktim yok sigmiyor ayni yere..esime diyorum buyumus bak diye saskin saskin :) sanli buyumeycekmis hic :)

sahi sutun geldimi?

Amin canim bizede zamanında ikinciyi nasip etsin insallah ya herkes ben ikinciyi yapmak istemyrm diyo dogmdan sonra bende oyle bisey olmadi hic o kadar aci cektm ama 2.yide istyrm yani

Doğum hikayelerini okuduğumdan beri ağrılarım arttı
psikolojik sanırım

Babasi ne istiyor canim?

Canim benm ya Allah kolaylik versin baska bi yolu yok mu ki

Malesef yok canim ya hem bebegimin minik halleri cabuk bitmesin istiyorum hem de bi an evvel 6 hafta dolsun da artik ignelerden kurtulayim istiyorum

rabbim yardımcın olsun sağsalim bebişi kucağına alırsın inş

Sagol cnm evladima kavustum benim bi kizim var ya konusmustuk unuttun mu:) dogumdan sonra da igne devam ediyor boyle

MutluBulut_ daha once de soylemistim ya cnm bu ismi biz de istedik sirf gül ismi olsun diye vazgectim ya:)

Senin isminle uyumlu oldu bu isim farkinda misin:)

Geldi canım çok şükür ama sağdakini almıyor malesef. . Nerdrn biliyorsa yaramaz:)

Bi an once gecer insallah canim

I ilknurrr22 o bendede oldu,o dogumu yasamak,bebisine kavusmak falan insana hemen ikinciyi dusundutturuyor, ama uykusuzluk,genzine kacma korkusu falan filan bana olk aylar cok zor geldi ua o yuzdn bi tirstim hele zaman cok kotu ya artik cok korkuyor insan ama tabi bir zaman sonra tekrar bebis kokusunu ariyormus insan herkez oyle diyor bakalim.
ay hayirlisi artk :)

MutluBulut_ he dun okudum ama neden cvblamadim bnde bilmiyorum
Evet aslinda isminle uyumlu olmus ,karar degismezse cok guzel isim bence :)

Mia- okuma canim,Allahin izniyle gelip gececek.. guzel kisimlari oku sadce :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…