2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Boyle aksami edersiniz siz

Nehirim iyiyim sen nasilsin napiyosun :))

Yaa ilknur nasil oluyo eglenceli geciyo.bi.anlativer ben rahat edemiyorum sanirim hic eglenemem gibi geliyo

Anaaaa hayirli olsun canim
Haha kalabalik oluyo ya canim disarda mangal felan yakiyoruz aksamlari esimin kuzenleri felan oluyo oturuyoruz sohbet muhabbet yoksa kv kpderle otrmasi zevkli degil tabiki onu her zaman yapyrz

Haha kalabalik oluyo ya canim disarda mangal felan yakiyoruz aksamlari esimin kuzenleri felan oluyo oturuyoruz sohbet muhabbet yoksa kv kpderle otrmasi zevkli degil tabiki onu her zaman yapyrz
Genc cok ondan sanirim bizim yasimiza yakin pek kimse yok kuzenleri falan baya buyukler

Tam 6 ayını doldurdu 7. Aya başladık ne cabuk gecmis zaman
Maslalah canim ilknurla cok azmis araniz o zaman :)

İstiyorduk canım çok şükür nasip oldu mucizemiz :) Eşim şokta
Çok güzel bir duygudur canım çok sevindim
Boyle aksami edersiniz siz

Nehirim iyiyim sen nasilsin napiyosun :))

Yaa ilknur nasil oluyo eglenceli geciyo.bi.anlativer ben rahat edemiyorum sanirim hic eglenemem gibi geliyo

Anaaaa hayirli olsun canim

İyiyim canım canımcım Ramazanı çıkardık resmen hep halsiz uykusuz hallerdeydimSen neler yapıyorsun nasıl gidiyor hamilelik

Bende yarin tutuyum diyorm ama dayanablr miyim ki
kadir gecesi dimi benim duayla geçecek büyük ihtimal namaz da kılamıorum bi kaç gündür zaten Rabbim affetsin

Bende bugünden itibaren tutamıyorum canım regl dönemine girdim ama olsun buna da şükür tabi Rabbim herkesin orucunu kabul letsin
ona yapacak bişey yok canım neyseki bayrama denk gelmedin ben hep başında ve sonunda olurdum 12 gün rahat borçlu olurdum amin

Tam 6 ayını doldurdu 7. Aya başladık ne cabuk gecmis zaman
maşaAllah ne çabuk geçiyor zaman ya

Ooo seninki aşmış :) biz düz bile gidemiyoruz olsun o da bir basari:)
Canim sen kan ilacı ve d vitamini kullanıyor musun bayadan beri kullanmıyorum ben
Yok canim d vitamini duzenli veryodm ama kaybettm bulamiyorm 1 haftadr veremyrm almayida unutyrm disari cikinca kan ilacini verincede kakasinda hep kan gbi seyler oluyo vermek istemyrm

Bende buraya tasindigimzdan beri kilamiyorm baslayamadm bi

tutkku aynen öyle valla dilinden de anlamiyorumki niye agliyor.Altta ciktida bizim ustler cikiyo galiba simdi

bahaneye gerek yok aslında ama karnımın büyüklüğünden midemin yanmasından secdeye gitmek işkence gibi Allah ım affetsin
Seytanin vesvesesi canm bende baslicam tekrar mesela bayramda kilamam orda kesin tekrar ara verip baslamak yerine gelince baslayim diyorum vesvese veryo iste halbuki kil napcan sen orda kilamadiginida kaza yaparsn

Seytanin vesvesesi canm bende baslicam tekrar mesela bayramda kilamam orda kesin tekrar ara verip baslamak yerine gelince baslayim diyorum vesvese veryo iste halbuki kil napcan sen orda kilamadiginida kaza yaparsn
ah kuzum keşke şeytanın vesvesesi olsa ramazanda şeytanlar bağlanıyor tammaen kendi nefsimize yenilmemiz bu işte aslında seferi olunca daha iyi 2 rekat kılacaksın 5 dakka bile sürmez yani Rabbim o aşkı içimize tekrar koysun inşaAllah

guzel gıdıyor canım cok sukur :) yarıyı gectık hayırlısıyla :)
Maşallah canım dediğin gibi az kalmış sanki

Ben bu sene olmam diye bekledim hep gecikmelerimden dolayı ama denk geldi şansa

Amin canim insallah o kadar yoruluyorm ki yenik dusuyorm resmen ne guzel kiliyodm kac aydr halbuki is yapmaya vakit buluyosn suslenmeye buluyosn 5 dk namaz kilmaya gelince vaktm yok diyosn ben kalkyim baslayim en iyisi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…