2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Çok sağol canımm darısı başına inşallahh sağlukla kavuş sen de bebeğine♡♡
amin inşaAllah canım benim nasılsınız peki toparlandınız mı?

I ilknurrr22 dun burda corapla uzun kollularla durduk ya birden sicaklik dustu yagmurla ama bugun basladi tekrar isinmaya.
arda bey napiyo :)

anatkh018 anatkh018 ee seker dofurduguna gore artik sirayi sana resmen vermis durumundayiz kuzum :KK68:
seninde sayili gunun kaldi artik imsallah :KK68:
aynen bende sıra nasipse 21 gün kaldı canım :anne:

Valla cnm oruc oruc sabah sahurla ciktilar yola adam kv ve gorumceyi bize birakip tum gun disarda takildi sirf su eve gelmemek icin ya sonra nolduysa 2 dk lutfetti de torunu gormek icin girdi

Sebebi ne? Bilmiyoruz kimse bilmiyor annem kv ye soruyor nye gelmiyoe xxx bey diye o da dogru durust cvp vermiyor

Sen olsan boyle bi kp nin evine gider gece kalir misin? Ztn evleri cooook kucuk 1 oda 1 salon ve salon mutfak birlesik biz 3 gece kaldik mutfakla birlesik salonda yattik mecbur, sabah kv gelip kahvalti hazirliyordu biz yatarken :KK70: daha da gitmem o töt kadar eve :KK70:
acayip biriymiş gerçekten onca yol gelip eve gelmemek kalmamak bana tuhaf geldi zten :63:bende yerinde olsam kalmam isterse saray kadar olsun kıymet böyle zamanlarda belli olur canım sevmesem bile bana bu yapılsa gözümde değerleri kalmaz hiç soğurum hoş benimkilerde 10 numara değiller ya 9 aydır hamileyim 1 kere arayıp cinsiyetini sordular sadece sokaktaki adamdan yapıorum zaten ben çocuğu :KK11: :KK14:

amin inşaAllah canım benim nasılsınız peki toparlandınız mı?

aynen bende sıra nasipse 21 gün kaldı canım :anne:

acayip biriymiş gerçekten onca yol gelip eve gelmemek kalmamak bana tuhaf geldi zten :63:bende yerinde olsam kalmam isterse saray kadar olsun kıymet böyle zamanlarda belli olur canım sevmesem bile bana bu yapılsa gözümde değerleri kalmaz hiç soğurum hoş benimkilerde 10 numara değiller ya 9 aydır hamileyim 1 kere arayıp cinsiyetini sordular sadece sokaktaki adamdan yapıorum zaten ben çocuğu :KK11: :KK14:
Nasılsın canım:KK54:

İyiyim bende canım vallahi Ramazan ayında bende pek kendimi görmedim gibi:KK70:Hep bir uyku hali halsizlik baş ağrısı falan eve gidip iftara hazırlık sonra uyuma kalkma sahura hazırlık koca 1 ay geçti gitti:rapci:
bitirdiniz valla ramazanı ne güzel bize nasip olmadı bu sene kışın tutarım artık nasipse :110: zor valla iftar sahur sonra kalk işe gel falan Allah yardım etsin valla az kaldı neyseki Rabbim kabul etsin oruçlarınızı :dua:

Burda sklyrm ben en azindan orda tam bi bayram havasi oluyo sabah kalkysn erkenden erkekler camiye gidiyo kahvalyi hazrlaniyo gelince el opuluyo cok guzel oluyo
Kalabalık bayramlar çok güzeldir canım beraber yapılan kahvaltıların bayram görmelerin keyfi hiç bir şey de yok :21:
İnanmıyorum:KK57::KK57:Canımmm çok sevindim Rabbim sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah çok mutlu oldum ya :nazar::anneadayı::KK200:
bitirdiniz valla ramazanı ne güzel bize nasip olmadı bu sene kışın tutarım artık nasipse :110: zor valla iftar sahur sonra kalk işe gel falan Allah yardım etsin valla az kaldı neyseki Rabbim kabul etsin oruçlarınızı :dua:

Bende bugünden itibaren tutamıyorum canım regl dönemine girdim ama olsun buna da şükür tabi Rabbim herkesin orucunu kabu letsin:KK68:

Kalabalık bayramlar çok güzeldir canım beraber yapılan kahvaltıların bayram görmelerin keyfi hiç bir şey de yok :21:

İnanmıyorum:KK57::KK57:Canımmm çok sevindim Rabbim sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah çok mutlu oldum ya :nazar::anneadayı::KK200:

Bende bugünden itibaren tutamıyorum canım regl dönemine girdim ama olsun buna da şükür tabi Rabbim herkesin orucunu kabu letsin:KK68:
Biz de inanamıyoruz hala :p

Teşekkür ederim nehirim.

Bayadır girmedim buraya, sürprizimle geldim :)

Uykusuz :KK70: arda uyudu ama bu seferde benm uykum gelmedi smdide uykusuzum arda uyumuyo :KK70:
Boyle aksami edersiniz siz :KK70:

İyiyim canım işlerimi hallediyorum tatil olmadan önce :KK48:sen nasılsın:KK68:

Nasılsın kuzum:KK16:
Nehirim iyiyim sen nasilsin napiyosun :))

Biz esimin memleketine gidyrz canim her sene cok zevkli geciyo kslabalik oluyo :)
Yaa ilknur nasil oluyo eglenceli geciyo.bi.anlativer :KK70: ben rahat edemiyorum sanirim hic eglenemem gibi geliyo :KK70:

Anaaaa :KK70: hayirli olsun canim :KK70:

X