2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Çok sağol canımm darısı başına inşallahh sağlukla kavuş sen de bebeğine♡♡
amin inşaAllah canım benim nasılsınız peki toparlandınız mı?

aynen bende sıra nasipse 21 gün kaldı canım

acayip biriymiş gerçekten onca yol gelip eve gelmemek kalmamak bana tuhaf geldi zten bende yerinde olsam kalmam isterse saray kadar olsun kıymet böyle zamanlarda belli olur canım sevmesem bile bana bu yapılsa gözümde değerleri kalmaz hiç soğurum hoş benimkilerde 10 numara değiller ya 9 aydır hamileyim 1 kere arayıp cinsiyetini sordular sadece sokaktaki adamdan yapıorum zaten ben çocuğu

Nasılsın canım

iyyiim şükür canım sen nasılsın? görüşemiyoz ne zamndır
İyiyim bende canım vallahi Ramazan ayında bende pek kendimi görmedim gibiHep bir uyku hali halsizlik baş ağrısı falan eve gidip iftara hazırlık sonra uyuma kalkma sahura hazırlık koca 1 ay geçti gitti

İyiyim bende canım vallahi Ramazan ayında bende pek kendimi görmedim gibiHep bir uyku hali halsizlik baş ağrısı falan eve gidip iftara hazırlık sonra uyuma kalkma sahura hazırlık koca 1 ay geçti gitti
bitirdiniz valla ramazanı ne güzel bize nasip olmadı bu sene kışın tutarım artık nasipse zor valla iftar sahur sonra kalk işe gel falan Allah yardım etsin valla az kaldı neyseki Rabbim kabul etsin oruçlarınızı

Burda sklyrm ben en azindan orda tam bi bayram havasi oluyo sabah kalkysn erkenden erkekler camiye gidiyo kahvalyi hazrlaniyo gelince el opuluyo cok guzel oluyo
Kalabalık bayramlar çok güzeldir canım beraber yapılan kahvaltıların bayram görmelerin keyfi hiç bir şey de yok
İnanmıyorumCanımmm çok sevindim Rabbim sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah çok mutlu oldum ya

Bende bugünden itibaren tutamıyorum canım regl dönemine girdim ama olsun buna da şükür tabi Rabbim herkesin orucunu kabu letsin

Biz de inanamıyoruz hala

Teşekkür ederim nehirim.

Bayadır girmedim buraya, sürprizimle geldim :)

Uykusuz arda uyudu ama bu seferde benm uykum gelmedi smdide uykusuzum arda uyumuyo
Boyle aksami edersiniz siz

İyiyim canım işlerimi hallediyorum tatil olmadan önce sen nasılsın

Nasılsın kuzum
Nehirim iyiyim sen nasilsin napiyosun :))

Biz esimin memleketine gidyrz canim her sene cok zevkli geciyo kslabalik oluyo :)
Yaa ilknur nasil oluyo eglenceli geciyo.bi.anlativer ben rahat edemiyorum sanirim hic eglenemem gibi geliyo

Anaaaa hayirli olsun canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…