2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Biseyde yiyemiyorum sicaktan canim istemiyo sutum az gbi hissedyrm bu seferde

Çok sağol canımm darısı başına inşallahh sağlukla kavuş sen de bebeğine♡♡

I ilknurrr22 dun burda corapla uzun kollularla durduk ya birden sicaklik dustu yagmurla ama bugun basladi tekrar isinmaya.
arda bey napiyo :)

anatkh018 ee seker dofurduguna gore artik sirayi sana resmen vermis durumundayiz kuzum
seninde sayili gunun kaldi artik imsallah

Burnundaki minnak seyleri temzledm zar zor uyuyo smdi bizimde serinledi smdi ama sicak yinede tek zzibinla duruyo
Evet canım dün yaptım..çok teşekkür ederim♡
Cok sevndm canim iyisindr insllah

Çok sağol canımm inşallahh

Ağrılarım çokk gerçekten sezeryan çok zormuş..hele ayağa kalkıp yürümek
Evet canim ama. Ne kadat cok yurursen o kadar cabuk ayaga kalkysn ben hep yurudum hastanede hic yatmadim hastaneden çıkarken esim arabayi koyacak yer bulamamis oraya kadar da yurumustum baya hemen toparladm gorumcem sasrmsti 20 gun kalkamams o bide spinal mi oldun

Yusam oy evet o disler..ciktimi hic? gerci buyuksunuz cikmstir ama kimisinin gec cikiyor.
e yemek yiyor,ne oynuyor,ne oturuyor,ne gezmek istiyor,ne is yaptiriyor.. ne istediklerini bilmedikleri bir donem resmen bu dis konusu
canlari sag olsun,cikarip rahatlasalar minnaklar kim bilir nasil kasiniyordur..

I ilknurrr22 tek bezle yatirmisligim.bile oldu ya, ercekten cok sicak hele 2.3 .kattan yukatisi yaniyorr..
kacinci kattasiniz simdi yeni evde.
yaz gelsin yaz gelsin diyenler nerdee bakiim

seker000 canim isim Gorkemmi oldu?
hastanede kalacakmisiniz daha.
oh mis gibi kokuyodur simdi,ilk3 aydan sinra gidiyor o koku,bol bol kokla

Valla cnm oruc oruc sabah sahurla ciktilar yola adam kv ve gorumceyi bize birakip tum gun disarda takildi sirf su eve gelmemek icin ya sonra nolduysa 2 dk lutfetti de torunu gormek icin girdi

Sebebi ne? Bilmiyoruz kimse bilmiyor annem kv ye soruyor nye gelmiyoe xxx bey diye o da dogru durust cvp vermiyor

Sen olsan boyle bi kp nin evine gider gece kalir misin? Ztn evleri cooook kucuk 1 oda 1 salon ve salon mutfak birlesik biz 3 gece kaldik mutfakla birlesik salonda yattik mecbur, sabah kv gelip kahvalti hazirliyordu biz yatarken daha da gitmem o töt kadar eve

Evet spinal oldym..ben de yürümeye çalışıyorum ama çok zor

Aynen canımm yaa o koku herşeye bedel..isim hâlâ muallakta ben görkem diyorum ama kimliği görmeden kesin diyemiyorum:)) çıktık hastaneden canım evdeyiz çok şükür

Burada giris canim ama 3. Kat gibi yuksek yani baya altta kat var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…