2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

buyuyenlerden almayız sanırım canım. Aynen duman91 ın beyaz alttan cekmecelıydı dımı onunkı gıbı. sadece ben 2 cekmecelı alabılırsek oyle alalım dıyorum azcık daha derın oluyormus
evet cok sıcak ya deme ya bırden mı sogudu
hıc bılmıyorm bısey sordu ama kk dan bırınıde takıp edıyor

ay hadi inşaAllah sağlıkla almışsındır bebişini kucağına canım iyi haberlerini bekliyoruz

Çok sağolun kızlar iyiyiz şükürler olsun..ama ağrım çok..bi de hiç sütüm gelmedi korkuyorum ya gelmezse..

Cnm anneme sonradan soyledim hani ben de iyiyim artik idare ederim yoruldun geceleri kalmayabilirsin vs diye ama 40 gun yalniz birakilmaz lohusa kadin diyo da baska bir sey demiyor
Hamileyken bikac gun kalirim diyordu simdi 40 gun diye tutturmus sebebi de tum akrabalarin annemi arayip 40 gun kalmak zorundasin 40 gun yalniz birakilmaz diye kanına girmeleri

Kv kp gorumce 1 kere gunubirlik geldiler kp her zamanki gibi eve cikmadi sonra nolduysa 2 dk girdi sadece torunu gorup cikti 2 dk ama daha cok degil yani

Bir daha da ben onun evine nah giderim
Esimle karar aldik kurban bayraminda biz de gunubirlik gidecegiz ve disarda bi mekanda gorusecegiz

Annem kp ye evi gezdireyim sana ilk defa geliyorsun dedi adam ben dunya mali gormeye dgl torun gormeye geldim dedi ya zaten

Biz mersine gidince o karis karis bize evini gezdirdi şunu şurdan aldm bunu burdan aldm diye anlatip durdu sira bize gelince dunya mali gormeye gelmedim

seker000 canimcim cok sukur kavusmussunuz, Rabbim guzel omur nasip eder insallah hepinize
gelecek insallah sutun,ilk gunler gelmemesi cok normal bak burda erdeyse hepimizin gelmedi 2,3 gun sonra geldi hatta.
sen firsat bulukca sag ve emzir.

agrilarinda gececek Allahin izniyle,hadi cabuk toparlan insallah bak dogum hikayesi bekliyoruz :) :)

PembeLokum aman banada dendi o yalniz kalmaz lafi,sonra bebek yalniz kalmamali dendi.. herkez bisi soyluyor.
ama aannenin belli gitmeye niyeti yok :) bir yandan torun sevdasi vardir ,yalniz kalinmamayi bahane ediyrdur :)

biraz daha sabret artik,23 gunmu oldu bugun?

kp cok alm yahu.. grnelde her nine dede torun sevdasindan delirir,7/24 onunla olmak ister seninkiler neyin tavrini yapiyorsa.
aman bisver,Rabbim ellerine dusurmesin yeterkinan boylesi daha iyi kafan rahat oh mis :)

MutluBulut_ resmi vardi bulursam atarim benimkini,baya buyuk yani bayaa. icinde dort donuyor ayaz resmen :)

37-38den 24lere dustu canim, uxun kollular tekrar devreye girdi :)

Canimm geçmiş olsun..sezeryan oldun sanırım. Nasip .. Ağrılar geçsin sutun bol olsun inşallah. Bebis nasıl sen nasılsın

Çok sağol canımm aminn..inşallah gelir hemen

Canimm geçmiş olsun..sezeryan oldun sanırım. Nasip .. Ağrılar geçsin sutun bol olsun inşallah. Bebis nasıl sen nasılsın
Telekkür edrrim canımm..Evet canım sezeryan oldum.. çok şükür iyiyiz ağrılar uzanınca az ama yürümek işkence sütüm de hiç yok ..

Olsun canim buyuyunce rahat rahat yatmis olur :))

Aynen cnm babam da annem de torun sevdasindan surekli burda annem bahane ediyor 40 gunu cok hosuna gidiyor bebekle ilgilenmek bn mesela.bibrronla sut vermeye sabredemiyorum annem veriyor her seferinde alt degisemiyorum belim cok agriyor (ztn romatizma vardi ya bende) annem degisiyor banyo yaptiramiyorum panikten annemle eşim uaptiriyor ben seyrediyorum

Guyaaa bebegimin her seyini ben yapacaktim cok yuksekten ucmusum
Emzirmek kalp agrisi yapiyor (aritmi var ya) kalbim belim derken bebegimin her seyini yapamiorum malesef :/

Hem anneme cok muhtac kaldm hem de esimle basbasa kalmak istiyorum aksamlari 40ım ciktiktan sonra da her aksam gelecekler mi acaba

Ya bi de esimin huyu bizimle.oturma odssinda oturmuyor annem ben babam bebek oturuyoruz sanki bosandim da baba evine döndüm gibi hissediyorum

Onun huyu oyle misafir geldiginde bile oturmaz bizimle mesela (ee boyle tipik bi kayinpederden boyle tipik bi ogul olur)

Bir de kv ve kp olsaydi basimda zor olurdu boyle iyi, aman benden bilmesinler gelinden cekindik gelemedik demesinler de geldi 2 dk durdu adam ben napim

Son düzenleme:
Telekkür edrrim canımm..Evet canım sezeryan oldum.. çok şükür iyiyiz ağrılar uzanınca az ama yürümek işkence sütüm de hiç yok ..
Adet ağrıların oluyir mu peki. Benim coktu ya. Yoksa diğer acılar dayanilmicak gibj değil di..İnşallah toparlanirsin b ir an once

Çok sağolun kızlar iyiyiz şükürler olsun..ama ağrım çok..bi de hiç sütüm gelmedi korkuyorum ya gelmezse..
gözünaydın canım kavuştun miniğine çok şükür ikinizde sağlıklı olun da ağrında geçer sütünde gelir canım biliyorumm çektiğini anlamıoruz şuan ama düzelcek hepsi bi kaç güne inşaAllah
geceleri yalnız değilim anne kocam var deseydin kız o kadar uzak yoldan gelip 2 dk görmek nasıl oluyor ya ben olsam kızardım bi yukarı çıksana be adam düşmanının evine mi geliosun die biz anadolu yakasından avrupaya gidince bile 1 gece kalıyoruz tamam rahatsız etmek istemezsin belki ama sabah gider akşama kadar kalırdım en azından bu dünya malı lafını da ikidir kullanıyor pardon da yarası mı var bu konuda anlmadım gitti merak eder insan ne varki bunda
Batma yanma var daha çok yürümek çok zor nasıl eve gidicem ben inşallahh..
genel mi oldun canım sezeryanı yoksa spinal epidural mi? tecrübelerini de paylaşırsan sevinirim canım

Evet canım bizimki beyaz alttan 4 cekmeceli.. buyuyen beşik değil ama70×110 cm ... Elif çok seviyor ama çok ses çıkarıyor yağlanması lazım sanirim:)

PembeLokum biraz dahabidare et artik canim,zaten ne kaldi 40a.
esine en cok ihtiyac duydugun zamandasin ama ste lohsayi anlayan yok bu hep boyledir.

bebsinle ilgilenememeye uzulme,zamanla hersey duzene girer,alisirsin herseye insallah.
keyfinden ilgilenemmeke degil zaten,saglik sorunlarin varki ilgilenemiyorsun

duman91 aman bixinkide oyle salladikca ses cikartiyor cok gicik bisii..

Yaparim da şöyle yaparim yemek yapamam hep disardan soyleriz temizlikle ugrasamam ama camasir yikarim sadece herhalde anca oyle yani

40 gun de cok uzun yaw :)
40 gun yalniz birakilmaz diyoe annem de bnm esim ztn hep evde ki
Ben hep yalniz kaldm canim korka korka uyudum oyle dediler diye sukur bisey olmadi senin esinde evde hem ben yalnizdim esim sabah ise gidincr zar zor uyuyodm

seker000 canim dogum yaptin heralde hayırlı olsun Allah anali babalı buyutsun:)

MutluBulut_ canim bzimkide 4 cekmeceli sallanan besik ardada seviyo yatiyo smdilik bi ses cikarma olayi yok

Kizlar napiyosunuz bura acayip sicakkk yaniyoruz rsmen

Gelir canım korkma sütü en önemli etkileyen şey moral insallah bol bol sütün olur.Ağrı 1 haftaya gecer ya ilk insana yürümek iskence gibi.Ben bide 5 kat merdiven inip cikiyodum asansor bozuktu oglumda yogun bakimdaydi yanina gidip geliyodum.En guzel gunleriniz canim sikma hic canini
Aynen canim 52 derece disarisi yaniyoruz valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…