2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Bana hiç erkek denmedi canim...kiz dendi...
Ben daha büyük motiflisini yapıyordum...ama tek kişilik battaniye şeklinde...bebise çevirdim...renkleri de böyleydi...ddegistirmedim...e kiz da dedi doktor... Tam ona göre bakalim:)
Ben yama modeli çok severim...hem çok güzel ilerliyor hem çok şirin tavsiye ederim bunu da :)

Aaaaa, geçen ultrason fotosu koydugunda da yanlış anlamışım o zaman ben, sanki erkek denmişti de sonra kıza döndü gibi anlamışım niyeyse :))

Heeee, e o zaman renkler de gayet tutmuş..Hı hı öyle motifli başka şeyler de deniycem bakalım..İnsan tığ örgüsüne el attı mı hastalık kapmış gibi oluyor, bir sürü sey deneyesi geliyormuş :)))

İnan inan...hamilelik takvimini de koyarsin cumartesi Ohhh heyecanla takip ederiiiz:)

Ayyyyy....:anneadayı::KK70::KK68::KK68::KK48:

Kuşummm paylaşmıştim ufakligin resimlerini geçmişteee ..kiza benziyormuus :) yüzde 90 kizyani :):)
Büyüdük o kadar ne çabuk geçiyorr zaman...

Ne gibi belirtin var adet gecikmesi haricinde bakalim :)
Ayy ben görmemişim onları yahuu, MaşAllah MaşAllah, seni görmedim ama annesi gibi güzel bir kız olur biliyorum:)
Sadece belim ağrıyor (o da dün temizlik yapmıştım kesin o yüzden):), birde baskı hissediyorum o kadarcık başka birşey yok:)

Aaaaa, geçen ultrason fotosu koydugunda da yanlış anlamışım o zaman ben, sanki erkek denmişti de sonra kıa döndü gibi anlamışım niyeyse :))

Heeee, e o zaman renkler de gayet tutmuş..Hı hı öyle motifli başka şeyler de deniycem bakalım..İnan tığ örgüsüne el attı mı hastalık kapmış gibi oluyor, bir sürü sey deneyesi geliyormuş :)))

Ayyyyy....:anneadayı::KK70::KK68::KK68::KK48:
Hehe olsun teyzesi...kiz bakalim minnosumuz şu an...:):)

Dene ya çok güzel oluyor gerçekten...insanın birakasi gelmiyor sanki...:)
Hem çok güzel meşgale oluyor iyi oluyor... :)
Bu arada sana tavsiyem o ki...mide bulantilarin ne zaman başlar ne zaman tavan yapar bilemiyorum herkeste degisik oluyor...o bulantilar uğramadan iyi beslen tatlim...her gün haslanmis yumurta, süt veya yoğurt , peynir, bolca da şu iç...ceviz yeşillik haftada bir et yemeye gayret et...bulanti döneminde bir şey yenemiyor çünkü kuru şeyler haticende :)

Ayy ben görmemişim onları yahuu, MaşAllah MaşAllah, seni görmedim ama annesi gibi güzel bir kız olur biliyorum:)
Sadece belim ağrıyor (o da dün temizlik yapmıştım kesin o yüzden):), birde baskı hissediyorum o kadarcık başka birşey yok:)
Oyy canim amin Amiiin inşaAllah sağlıklı hayırlı evlat olsun... Tatli arkadaşım :)
Hmm gogsunde var mi değişiklik :)?

Hehe olsun teyzesi...kiz bakalim minnosumuz şu an...:):)

Dene ya çok güzel oluyor gerçekten...insanın birakasi gelmiyor sanki...:)
Hem çok güzel meşgale oluyor iyi oluyor... :)
Bu arada sana tavsiyem o ki...mide bulantilarin ne zaman başlar ne zaman tavan yapar bilemiyorum herkeste degisik oluyor...o bulantilar uğramadan iyi beslen tatlim...her gün haslanmis yumurta, süt veya yoğurt , peynir, bolca da şu iç...ceviz yeşillik haftada bir et yemeye gayret et...bulanti döneminde bir şey yenemiyor çünkü kuru şeyler haticende :)
Çok güzel çok, benim eşim de kız aşığı o yüzden bana erkek olur gibi geliyor :KK48: Hani oalcagından değil de çin takvimine baktın mı uyuyor mu cinsiyet?? :))
Hmmmm..Bakalım benim bünyem nasıl olacak..Geçen hafta aslında ben sıkı bir diyete girmiştim..O diyet sebebiyle her sabah yumurta yemeye , ayrıca yoğurt yeşillik ve protein almaya dikkat etmeye başlamıştım..Amaaa bir haftanın sonunda bu durumu öğrenince yalan oldu diyet..Beslenmeye aynen devam edebilirim de şu diyet çaylarım yalan oldu..Acaba şu normalde yapılan egzersizler gebelik döneminde de yapılabilir mi ki, hiç öyle bir şey konustun mu doktorunla, bir sakıncası olabilir mi ki?

Oyy canim amin Amiiin inşaAllah sağlıklı hayırlı evlat olsun... Tatli arkadaşım :)
Hmm gogsunde var mi değişiklik :)?
Amin aminn...:)
Valla o kadar çok yok ama uçları acıyor değdiğim zaman:) biz böyle konuşursak tonlarca belirti bulabiliriz.. :)

Çok güzel çok, benim eşim de kız aşığı o yüzden bana erkek olur gibi geliyor :KK48: Hani oalcagından değil de çin takvimine baktın mı uyuyor mu cinsiyet?? :))
Hmmmm..Bakalım benim bünyem nasıl olacak..Geçen hafta aslında ben sıkı bir diyete girmiştim..O diyet sebebiyle her sabah yumurta yemeye , ayrıca yoğurt yeşillik ve protein almaya dikkat etmeye başlamıştım..Amaaa bir haftanın sonunda bu durumu öğrenince yalan oldu diyet..Beslenmeye aynen devam edebilirim de şu diyet çaylarım yalan oldu..Acaba şu normalde yapılan egzersizler gebelik döneminde de yapılabilir mi ki, hiç öyle bir şey konustun mu doktorunla, bir sakıncası olabilir mi ki?
Oyy sağlıklı olsun da ama içime kiz doğuyor :):)
Tatlim çaylarin yalan oldu tabiiii... Aman sakin...zaten içeceksen açık iç bundan sonr...kahve de ayda yılda bir hehe :):)
Egzersiz yapabilirsin ama ilk 3 aydan sonra...şimdilik yürüyüş bile çok yapmasan iyu olur...çünkü doktor düşük tehliken yok derama birden aakıntın olur kahverengi veya kanaman...yerleşme zamani tam bebisin yorma kendini güzel güzel yerine yerlessin...ilk 3 aydan sonra hafif egzersizler yapilabiliyor... :)

Oyy sağlıklı olsun da ama içime kiz doğuyor :):)
Tatlim çaylarin yalan oldu tabiiii... Aman sakin...zaten içeceksen açık iç bundan sonr...kahve de ayda yılda bir hehe :):)
Egzersiz yapabilirsin ama ilk 3 aydan sonra...şimdilik yürüyüş bile çok yapmasan iyu olur...çünkü doktor düşük tehliken yok derama birden aakıntın olur kahverengi veya kanaman...yerleşme zamani tam bebisin yorma kendini güzel güzel yerine yerlessin...ilk 3 aydan sonra hafif egzersizler yapilabiliyor... :)

Yaaa, hadi bakalım..:)

Bitki çayını diyet için içecektim ama çay hastasıyımdır, normalde açık içerim ama daha da açmak gerekecek galiba..Kahve ayda yılda bir heee ne hoş, ah ah..Olsun yavrucagıma değer :)))
Hmmm, anladım canım, pekala tavsiyelerini dikkate alıcam..Valla yakınında böyle tecrübeli birileirnin olması ne hoş :)

Yaaa, hadi bakalım..:)

Bitki çayını diyet için içecektim ama çay hastasıyımdır, normalde açık içerim ama daha da açmak gerekecek galiba..Kahve ayda yılda bir heee ne hoş, ah ah..Olsun yavrucagıma değer :)))
Hmmm, anladım canım, pekala tavsiyelerini dikkate alıcam..Valla yakınında böyle tecrübeli birileirnin olması ne hoş :)
Bende seve seve anlatırım...ne istersen...
Ben kahve hastasiyim...hamile kaldığımdan beri 3 kere içtim :KK70:
Mecburen minnnoslari düşünecegiz...:)

Yani her zaman olmasa da arada olurdu :) Ay vallahi benimde kafam karıştı yahuu, dur bakalım yarın da bir geçsin Allah'ın izniyle o zaman gidip bir test alırım:)
Yap yap... Ucunun acisi en büyük belirtiydi bende... Hayirlisi olsuuun...korunmayı bırakın bak ne güzel istiyorsun...:)

X