2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Bakın teyzeleeriiii , yavrucagimin battaniyesi olacak bu :))
Amininnn bu rengarenk cıvıl cıvıl ne de hoş, sen şimdi hamileysen doğum eylüle mi oluyor? tam baharlık yani bu ördüğün:) MaşAllah MaşAllah, bu arada vücudun nasıl regl olacakmış gibi hissediyormusun kendini? ay bende belirti arar hale geldim, benimde dün olmam lazımdı:KK43:

Amininnn bu rengarenk cıvıl cıvıl ne de hoş, sen şimdi hamileysen doğum eylüle mi oluyor? tam baharlık yani bu ördüğün:) MaşAllah MaşAllah, bu arada vücudun nasıl regl olacakmış gibi hissediyormusun kendini? ay bende belirti arar hale geldim, benimde dün olmam lazımdı:KK43:
Yok ağustos canım :) Evet evet bir de bunun altına yumuşak bir kumaşla astar dikicem, her türlü uyurturken falan kullanılır :)) inşallahh :) Ben de dün olacaktım ama kıpırt yok canım, belirti falan yok :) Hadi yaaa dündü demek..Aynı evde vakit geçiren bayanların günleri birbirinden etkileniyor yakın oluyormuş ya sanalda da vakit geçirenlerde de oluyormuş demek bu :KK48::KK48: Yaaa düzenli midir peki senin, gecikir mi hiç?

Yok ağustos canım :) Evet evet bir de bunun altına yumuşak bir kumaşla astar dikicem, her türlü uyurturken falan kullanılır :)) inşallahh :) Ben de dün olacaktım ama kıpırt yok canım, belirti falan yok :) Hadi yaaa dündü demek..Aynı evde vakit geçiren bayanların günleri birbirinden etkileniyor yakın oluyormuş ya sanalda da vakit geçirenlerde de oluyormuş demek bu :KK48::KK48: Yaaa düzenli midir peki senin, gecikir mi hiç?
Ay vallahi aynen öyle oldu, gülüp duruyorum deminden beri, sanmıyorum da, burda bir konu vardı, bayan arkadaşımız doğum kontrol hapı kullanmasına rağmen hamile kalmış, hani bende acaba mı diyorum ki ben ilaç kullanmıyorum düşün yani, olasılık daha fazla:) Evet gayet düzenlidir, ama bu ay biraz stresliydim heralde o yüzden diye yorumluyorum, cumaya kadar bekleyeceğim bende:)

Ay vallahi aynen öyle oldu, gülüp duruyorum deminden beri, sanmıyorum da, burda bir konu vardı, bayan arkadaşımız doğum kontrol hapı kullanmasına rağmen hamile kalmış, hani bende acaba mı diyorum ki ben ilaç kullanmıyorum düşün yani, olasılık daha fazla:) Evet gayet düzenlidir, ama bu ay biraz stresliydim heralde o yüzden diye yorumluyorum, cumaya kadar bekleyeceğim bende:)
heheheheh...Hadi bakalıııııııım, karındaş olabiliriz bak :))) Olabilir tabi, herşey olabilir kii :KK48::KK48:

Canlar günaydııııın..Nasılsınız?? Ben karmakarışığım.. :/ Henüz çok çok erken olduğu için kimseye söylemiyoruz.. Ama birileriyle paylaşmazsam çatlıycam :) Cumartesi arkadaşla buluşmuştum.Onunla ayrıldıktan sonra içimden bir ses hastaneye git dedi..Gebelik için kan testi yaptırdım, sonuçsaaa pozitiiiifff...Ama çok erken dönemmiş meğer, o yüzden doktor bu kadar düşük hormon değerleri normal gebelik de, dış gebelik de olabilir dedi. :/ Netleşmesi için haftaya gelin ultrasonla baktırın dedi..Cumartesi günü gidicez yine, kesin belli olacak..Bu kadar erken hiç beklemiyordum, kağıtta pozitifi görünce havalara uçuyordum ki doktor öyle yorumlayınca sevincimi yuttum.. :/ Dualarınızı bekliyorum canlar..İnşallah hayırlı bir haber alırız cumartesi günü...

Hayırlı olsun canım çok sevindim. İnşallah Rabbim sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip eder.

Valla ne iyi geldi yorumun..Yaa seninki de düşükmüş..Benim de 3 gün vardı adet günüme ve sonuç 36.6 çıktı..Cumartesi günü de sadece 4 gün geçmiş olacak üzerinden ne kadar farkeder onu da bilemiyorum ama..

Peki erken dönemde ultrasonla bakılsa dış gebelik mi normal gebelik mi belli olur mu ki?

Benimki sadece bir hissiyat :) Bir anda hastanede buldum kendimi :) Yoksa hiç belirti falan farketmedim..Nasıl belirtiler oldu ki canım sende??

Çok sağol canım benim Allah razı olsun..Çok şükür cidden hiç bekletmedi :)
Kuşumm benim... Gebeligin düzgün ve sağlıklı olduğunu anlamanın yolu bu beta hormonunun düzenli artışından anlaşılıyor...2 günde en az 2 katına çıkmalı... Eğer i öyleyse sağlıklı bir gebelik... Ben 2 gün sonra olcturmustum tekrar 216 çıkmıştı...güzeldi artış...

Ultrasonda görülmesi için en az 5 binlerde olmalı değerin...ben adet gününmden 10 gün sonra gitmiştim doktora o zaman görünmüştu kesemiz...:)

Benim belirtiler göğüs ucu acimasi, kasık yanması, çekmesi, ce segirme olmuştu kasıklarimda :)
Sende acilde bi baktir betana...güzel artmıştir o annesi :KK66:

Kuşumm benim... Gebeligin düzgün ve sağlıklı olduğunu anlamanın yolu bu beta hormonunun düzenli artışından anlaşılıyor...2 günde en az 2 katına çıkmalı... Eğer i öyleyse sağlıklı bir gebelik... Ben 2 gün sonra olcturmustum tekrar 216 çıkmıştı...güzeldi artış...

Ultrasonda görülmesi için en az 5 binlerde olmalı değerin...ben adet gününmden 10 gün sonra gitmiştim doktora o zaman görünmüştu kesemiz...:)

Benim belirtiler göğüs ucu acimasi, kasık yanması, çekmesi, ce segirme olmuştu kasıklarimda :)
Sende acilde bi baktir betana...güzel artmıştir o annesi :KK66:

Hmmmm bakalım gidişatı cumartesi öğrenicez o zaman inşallah :) Burda bir tek sağlık ocağı çakması bir hastane var..Orda da bizim müdürün eşi hemşire, şuan için iş yerinde bilinmesini istemiyorum o yüzden cumartesiye sabredicem artık..
Ama insan bu işlerde acaip sabırsızlanıyormuş.. :)))
İnşallah canım.. :)

Hmmmm bakalım gidişatı cumartesi öğrenicez o zaman inşallah :) Burda bir tek sağlık ocağı çakması bir hastane var..Orda da bizim müdürün eşi hemşire, şuan için iş yerinde bilinmesini istemiyorum o yüzden cumartesiye sabredicem artık..
Ama insan bu işlerde acaip sabırsızlanıyormuş.. :)))
İnşallah canım.. :)
Tatlim yaa...ne güzel sende katildin aramıza inşaAllah...cumartesiyi sabırsızlikla bekliyoruz...betan uçmuş olsun insaAllaaahh:).

Bebek battaniyen çok siriiiin...bende yapıyorum...göstereyim bir kısmıni hehe :)

Bu da benim minnosun battaniyesi :)
Birlestirinxe hepsini eklerim yine :)

Eklentiler

• 1418215675890.jpg
    1418215675890.jpg
    136,6 KB · Görüntüleme: 68
Tatlim yaa...ne güzel sende katildin aramıza inşaAllah...cumartesiyi sabırsızlikla bekliyoruz...betan uçmuş olsun insaAllaaahh:).

Bebek battaniyen çok siriiiin...bende yapıyorum...göstereyim bir kısmıni hehe :)

Hala inanasım gelmiyor ama galiba öyle oluyor :))) İnşallah canım inşallah :)

Yaaa, çok sevinirim, örnek olsun..Ben doğaçlama ilerliyorum nasıl bir şey olcak bilmiyorum :)))

Bu da benim minnosun battaniyesi :)
Birlestirinxe hepsini eklerim yine :)

Oyyyy çok güzel olmuş yaa, motif motif daha kolay ilerler hem..Bana bu şekilde ilerlemiyormuşum gibi geliyor :)

Peki sen buna ne zaman başladın? ..Çünkü ilk başta erkek denmişti :))

Oyyy dumanım sende güzel haberleri verirmissin ne güzel... Nasılsın bitanemmm:)
Çok şükür iyiyim canım, ay hep sizin yüzünüzden kendimi hamile gibi hissediyorum(şaka tabi):) Okumayacağım yorum diyorum yine okudum, hemen kendimde belirti bulmaya başladım bile:)
Sen nasılsın? Bebiş nasıl? ay cinsiyeti belli oldu mu ki?
Birde battaniyenin renkleri çok hoş, kız mı geliyor yoksa ben mi kaçırdım?

Oyyyy çok güzel olmuş yaa, motif motif daha kolay ilerler hem..Bana bu şekilde ilerlemiyormuşum gibi geliyor :)

Peki sen buna ne zaman başladın? ..Çünkü ilk başta erkek denmişti :))
Bana hiç erkek denmedi canim...kiz dendi...
Ben daha büyük motiflisini yapıyordum...ama tek kişilik battaniye şeklinde...bebise çevirdim...renkleri de böyleydi...ddegistirmedim...e kiz da dedi doktor... Tam ona göre bakalim:)
Ben yama modeli çok severim...hem çok güzel ilerliyor hem çok şirin tavsiye ederim bunu da :)

Çok şükür iyiyim canım, ay hep sizin yüzünüzden kendimi hamile gibi hissediyorum(şaka tabi):) Okumayacağım yorum diyorum yine okudum, hemen kendimde belirti bulmaya başladım bile:)
Sen nasılsın? Bebiş nasıl? ay cinsiyeti belli oldu mu ki?
Birde battaniyenin renkleri çok hoş, kız mı geliyor yoksa ben mi kaçırdım?
Kuşummm paylaşmıştim ufakligin resimlerini geçmişteee ..kiza benziyormuus :) yüzde 90 kizyani :):)
Büyüdük o kadar ne çabuk geçiyorr zaman...

Ne gibi belirtin var adet gecikmesi haricinde bakalim :)

X