2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Amin canim inşallah iyi olur. Gece hic uyuyamadim düşünmekten saat 4 buçuk oldu hala düşünüyordum. İnşallah herşey iyi olur ve ben kisa zamanda alisabilirim
Günaydın kızlar nasılsınız :)

Hayırlı olsun canım. Sıkma canını Rabbim iyi insanlarla karşılaştırır inşallah

Amin canim inşallah iyi olur. Gece hic uyuyamadim düşünmekten saat 4 buçuk oldu hala düşünüyordum. İnşallah herşey iyi olur ve ben kisa zamanda alisabilirim

İnşallah canım içini ferah tut. Boş lojman bulursunuzda eşinin yanında olursun inşallah

bakınnn dün bu cicleri yaptımm böyle rengarenk mutfak pempiş vs sevenler için :) kendim mutfağımı çok özenli yapcam inşallah böyle ahşap sandalyeler vs :)

Eklentiler

• DSC01201.JPG
    914,8 KB · Görüntüleme: 113
  • DSC01206.JPG
    758 KB · Görüntüleme: 117
  • DSC01219.JPG
    636,7 KB · Görüntüleme: 100
  • DSC01224.JPG
    876,7 KB · Görüntüleme: 95
çok cici olmuşlar canım. Ellerine sağlık. Renklerine bayıldım :)
teşekkür ederimm dimii bende çok seviyorum bu renkleri :) bide bu var çok seviyorum bu rafları kimi girişte kimi mutfakta kimi salonda kimi böyle cocuk odalarında kullanıyo :)

Eklentiler

• 10416571_1513938925531562_6182720180175390077_n.jpg
    78,2 KB · Görüntüleme: 98
teşekkür ederimm dimii bende çok seviyorum bu renkleri :) bide bu var çok seviyorum bu rafları kimi girişte kimi mutfakta kimi salonda kimi böyle cocuk odalarında kullanıyo :)

rafa da bayıldım mutfak değilde girişle çocuk odasına çok yakışır. Üzerindeki kuşlardan da almak istiyorumm :))

rafa da bayıldım mutfak değilde girişle çocuk odasına çok yakışır. Üzerindeki kuşlardan da almak istiyorumm :))
evet girişe aynalı çerçevelerle çok güzel oluyo mutfaktada renkli kavonozlarla çok güzel duruyo :) kuşlarda çok tatlu çok gördüm ama bir türlü alamadım

amerikan servis kullanmayi ben cok sevdigim icin hevesliyim kuzum :) ama battaniyede guzel olur hazirlik tabii :) ben bugun malesef bulamadim ipi o kadar aradim ama..sacimida kestirdim esim cok begendo bende bgendim ama esim hep kisa kestir dedi :)

Kuzummmm
gunaydinlaaar :)
atkimi bitirdimmm, bugun kombinledim bile :)
yine ormeyi dusunuyorum azicik dar yapmak sartiyla

oo kuzum iyi olmus bak.masallah hamaratsin cabuk bitirdinn :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…