2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Kizlarr nasilsiniz siteye ne oldu boyle ne zamandir.girmeye calisiyorum telden olunca ugrasmaktan sikıldigim icin cikiyorum.
Perimmmm canim arkadasimmmm evlendin cok cok mutlu ol arkadasimmm :)
nihanimmmm sende evlendin he insallah coook mutlu olursunuz :)
Kizlar ne var ne yok ben kis hazirliklari yapiyorum resmen canim cikti ama bitirdim sayilir bugun yaptigim fasulyelrle yarin son olarak bibrde kozlicem yeter cok yorucu.oluyo daha onvede patlican ve kabak koydum annemde bezelye vermistii :) Rabbim yemegi nasip etsin insallah :) sizde varmi hazirlik

selam kızlar bende daha 2.5 aylık evliyim gerçekten evlilik kadar güzel bişey yok sevgi aşk saygı olduktan sonra tartışmasız herkesin yaşaması gereken bir tecrübe kınam düğünüm balayım herşey o kadar güzel olduki maşallah inşallah ömür boyu böyle devam eder hep mutlu oluruz

Ohhh ne iyi yaptın vallahi... Biz daha baslamadik...kayinvalidemlerde yapacağız kışlıklari nasip olursa
Nihanin düğünu oldu muuu, aaa çok mutlu oldum... Karışık diyordu en son... Allah mutlu mesut etsiin...
Perimmm bir ömür boyu mutluluklarrr

Evlenince sorumluluk biniyor omuzlara eskisi kadar burda sohbet muhabbet edemiyoruz... Bende bugün ütüye sardim... Mutfağı ayrıntılı temizledik...o zaten çok zaman alıyor
Öptüm kizceler sizi...
Tutkummm tatilun güzel geçmiş çok sevindimmm... Hayat devam ediyor yakında okulun başlıyor daha da yoğun olacaksin... Ben evdeyim.. ilk defa eylülde okula gitmeyecegim garip bir duygu :)

Hoşgeldin, Allah daim etsin mutlulugunu...ben 11. Ayın içindeyim...zaman çok çabuk geçti hiç anlamiyorsun , düne kadar kavusayim diye dualar ettiğim aşkımla hep aynı evdeyim... Bizim geçmişimiz 9 sene olunca
Öyle ışte... Kaç yaşındasin tatlim nerdensin tanisalim... Ben 23 yıllık Edirnedenimm...:)

bende geldim kızlar 6 senelik büyük aşkla bekledikten sonra şükür evlendik 3 gün sonra 3 ay olacak hem iş hem cocuk istiyom hadi hayırlısı :)

edaam
iyi olmana sevindm kuzum.. daha bugun eda nerelerde acaba die düşünürken burda yazmışsınki..
kimse gelmiyo diye uğramıyodum bende topiğe

oo kışlıklar hazır desene, ben yapmadım canım ya, pek aram yok öyle kışlıklarla, sevmiyorum. eşimde o kadar sevmiyo.. kayınvalideler sağolsun 3*5 tane onlardan alırsak yeter sanırım..
intstada takibindeyim ama sen doyuyomusunki onlarla kuzum
diyetlik neyin var o kadar, iyisin iyi

hoş geldin canım..
haklısın sağlık,huzur olunca evlilik gibisi yok..
bende ne kınama doyabildim,ne düğünüme.. keşke 40 gün 40 gece oolsaydı

esmamm
evet kuzum geldi geçti tatil.. çok şükür faydasını buldum sanırım canım..
sen iyisindir inşallah

bende geldim kızlar 6 senelik büyük aşkla bekledikten sonra şükür evlendik 3 gün sonra 3 ay olacak hem iş hem cocuk istiyom hadi hayırlısı :)

hoş geldin canım
hayırlısı inşallah.. çocuk istiyosunuz ne güzel, yaşınkaç

22 eşimde 26na gircek bi iş bulup hemen bebek istiyorum ailelerimiz izmirde biz antalyadayız komsuluk 0 cok yanlızlık cekiyorum burayı bulduguma cok sevindim :)

herkese merhaba ben de 2,5 aylık evliyim ama sanırım ikimiz de henüz evliliğe alışamadık genelde iyiyiz mutluyuz ama ara ara tartışmalarımız da olmuyo değil yani

İyiyim tatlimmm nasil olayım..hep aynıii sizleri özledim
Umarım yakında güzel haberler veririm size...dua et tutkucum. :*

Yarın küçük kaynimin sünnet töreni var ona gideceğiz nasipse.. biraz değişiklik 'olacak... sende ne var ne yok tutkucum...

22 eşimde 26na gircek bi iş bulup hemen bebek istiyorum ailelerimiz izmirde biz antalyadayız komsuluk 0 cok yanlızlık cekiyorum burayı bulduguma cok sevindim :)
Hmm hosgeldinn.. insaAllah isteklerin gerçek olur bir an evvel hayırlısı olsun hakkında...bende izmire gelin gitmiştim...memleketimi çok ozledim.sonra şükür ki memlekete geldik..eşimle aynı şehirden olmanın avantajı :)
İnsan rahatlıyor şükür oyle olunca... Anlıyorum yani seni, zor yanlızlik..

herkese merhaba ben de 2,5 aylık evliyim ama sanırım ikimiz de henüz evliliğe alışamadık genelde iyiyiz mutluyuz ama ara ara tartışmalarımız da olmuyo değil yani
Hosgeldinn, hayırlı olsun evliliğin...
Ne kadar tanışmaniza bagli bir durum olsa da evde beraber yaşamaya çalışmak ilk zamanlar puruzler cikartabilir...her şey dozunda güzel

zorda olsa alışıcam kimsenin ağzına laf vermek istemiyorum yapamadı geldi dedirtmek istemiyorum

Böyle deyince sen şaşırdım...çok mu ciddi tartisiyorsunuz ki böyle düşünüyorsun
yok canım allaha sükür eşimle en ufak bi şeyimiz olmaz ama bizim izmirdede yaşama şansımız vardı ben antalya başka sehir diye tutturdum cünkü eşimle sevgiliyken hayalimizdi aileler olsun akrabalar olsun gitmeyin diye cok söylendiler o yüzden dedim

Au
canimcim ben seni diğer arkadaşla karıştırdim çok pardon..:)
Bende esimde başka şehir isterdik bu yüzden izmir bize iyi gelir diyorduk ama memleket gibisi yok evlenince anladim zaten :)

ahh ahh izmirr... ama başka sehirde olmanında güzelliği var manasız saatlerde cat kapı gelen kimse yok :)

ahh ahh izmirr... ama başka sehirde olmanında güzelliği var manasız saatlerde cat kapı gelen kimse yok :)
Vallahi ben pek ah ah diyemiyorum yaşadığımiz yer tire ilçesinin koyuydu...su yoktu...ulaşım yoktu... Dağın tepesinde bir koy, yabani insanlar, telefon gelmezdi, sadece cam kenarinda...çok garip bir yerdi...:)
Onu bile ozlersiniz ilerleyen zamanlarda kuzum

siz izmirin köylüğünde yaşamıssınız canım şehir gercekten güzel ama bakalım bi iş bulayımda antalyada güzel

Slm kizlar. Haziran 2014 geliniyim. Topic super olmus :). Evlilik cok guzelmis allah herkese sevdigi adamla evlenmeyi nasip etsin insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…