2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

İyiyim tatlim şükür ne yapayim... Çok az kalmis askerinin gelmesineee
Var mi ona hazırladığın bir şeyler süpriz olarak
Evet canım azıcık kaldı çok şükür
En büyük sürprizimiz nişan hazırlığımız sanırım yaa
Şu an bana gelecek olan bohça hazır gibi bişey, annemle ve sevdiceğimin annesiyle çıkıp alıyoruz bir süredir. Günlük hanım hanımcık etekli takımım, ayakkabım, çantam, iç çamaşırım, terliğim, söz bohçam, midye sandığım falan hep hazır Damat yok ortada ve babam henüz bilmiyor
Damat da askerden gelince bir takım haberlerim olacak sizlere inşallah
Bir de hikayesini çok sevdiğim höşmerim yapcam o gelince

Ohh canim ne guzel...çok iyi yapmışsın şimdiden almakla... Çok heyecanlı zamanlardasiiin :)
Tamam haberlerini bekliyoruz heyecanla insaAllah

kızlarr nasılsınız..
hakkaten telefondan çok donuyor.. giremedim bende anca bilgisayara oturdum..

iyisinizdir inşallah

kızlarr nasılsınız..
hakkaten telefondan çok donuyor.. giremedim bende anca bilgisayara oturdum..

iyisinizdir inşallah
İyiyim tutkucum sen nasılsın bakayimm... Özlüyorum sizi inan ki... :)
Havalar soğuk mu orda tatlim... Geçen kayinbabam bulgaristana gidip geldi... Kızım sen gittiğinde iki kat giyin dedi bana... Madan mi soğuk oluyor yoksa genel olarak mi soğuk orası canim..:)?

iyiyim esmam bende işte..
yok esmam ya çoook sıcak burası.. belki oralar o kadr değildir ama inan dünden beri 2 kg verdim şakam yok..
mide bulantısı fln yemek yiyemiyosun sıcaktan, herkez hasta çevremde..
umarım hava değişikliği etkilemez kuzum sizide..

buarada şimdi aklıma geldi 2-3, tane kuzenim geldi buraya hepsi burdan gidişte hamile kalmıştı.. havasındanmıdır bilemem umarım sizede iyi gelir

Vaaay ne iyiymiiis biz hemen gidelim kuzucum :):):)
Hmm madan dağlık ya baya ondan mi acaba , babam öyle deyince tirs oldum...ben pek bi usurum de kuzucum...:)
Eee alisabildin mi yeni düzenine tatlim...ihtiyaçlar bitmez gerçi de nasil gidiyor yeni hayatın

al canım sen yinede yanına bişiler.. bugün burasıda soğudu çok şükür azıcık.. herkez bi oh çekmiştir herhalde
buarada bilmiyorum nerden geliceksiniz ama yunandan gelirseniz 100-150 km azalıyo mesafe canım..
geçenlerde kuzenler bursaya gitmişti ordan gidi geldiler .. boş yere yolu uzatmaya gerek yok ama tabi navigasyn varsa kolay olur

nezaman gelmeyi düşünüyosunuz

ben alıştım canım çok şükür ya.. ama evden daireye geçtim ona alışamadım..
evimizde büyük bahçe vardı,canın sıkıldığında bahçeye çıksam yetiyodu ama orda o terastan bu terasa çıkabiliyorum sadece.. umarım onada alışırım

alırım canim kayinbabayi dinlemek lazım :):)
Kuzucum kapikuleden geliriz otobüslerle... Aslında eylülde gelecektik ama sanırım ekime bayrama kalacağız

Oyy kiyamam bahcelo evden daireye alışmak zordur... Ev işleriyle aran nasıl peki... Ben bi ikidebir çıkan ütüye sinir oluyorum... Bitmiyor sanki ütü derdi

hee iyi canım ya bayramı burda geçirirsiniz ..değişiklik olur hem

eve gelincee eşim çalıştığı için sabah akşam evde sadece... yemek derdinden kurtuluyorum yani öğlenleri
en çok ona seviniyorum zaten.. yemekte en korktuğumdu sevmiyodum mutfakta zaman geçirmeyi ama çok şükür alıştım şimdi.. başa gelen çekilir hesabı..

benide en çok yoran süpürge tutmak.. takıntılıda olduğum için köşe bucak heryeri iyiiice temizliyorum ama deli ediyo beni..
dediğin gibi bitmiyor sanki evin tozu çamuru

ama buna şükür.. evim ayrı,sevdiğim yanımda.. hep hayal ettiğim şey şimdi dert yansam olmaz
seve seve yapıciiiiz mecburen işleri

Haklısın canim bayram farklı olur orda :) hayırlısı bakalim Rabbimden...
Oooo senin işin iş canm ya günde bir yemek.... Benim Kocisim öğlen yemeğine geliyor bütün gün yemek yiyoruz
Kiiizz sende mi süpürme hastasisinn... Benim bir kaç gündür belim çok ağrıyor belki de süpürmekten oldu... Çok dipkose yapiyorum iki günde bir...icim rahat etmiyor başka türlü canim..:)
Neyse Kocislerimizle musmustluyuz daha ne isteyelim... Nasipse bebisler de gelirse çok daha güzel olacak insaAllah , sende okulu bitir çabuk kiiizzz hemen teyze olalimm:)

bu son yazına gülüşümdü
önce ben teyze olayımda sonra inşallah sende olursun

aman bırak canım ya yerde toz vardır diye artık başım havada geziyorum.. dikkatimi çekerse içim rahat etmez diye

nasipse yarın bizde 1 haftalığına biryerlere gidicez .. fazla uzak değil 1 saat fln ama yolculuğa gelemiyorum pek.. korkuyla duruyorum bugün hayırlsıyla varsak oraya..

ilk defa sevdiğimle tatile gidicek olmamında heyecanı var..

Tatlim brnimm amiiin :) gül zaten :)
Ohhh ne güzel sevdiceginle tatil miss gibi 'olacak sen hiç merak etme... Tatilin keyfini çıkarın güzelim...
Tatilde toz yok bisey yok merak etme haha Döndügunde görüşürüz artık madem...ozleniyorsun :*

tutkucumm hayırlı olsun yeni topiğinn iyiki açmışsınn herkes dağıldı eski topiğin tadı tuzu kalmadı ordanda yazdım ama buradanda tebrik etmek isterim perimmii bugun en güzel günün iinşallah her şey gönlünce olur canımm

canım beniim hoşgeldinn çok sağol canım hakkaten dağıldık.. senin nasıl gidiyor hayat

geldiiimm çok şükür canım iyi geçti.. yolculukta iyi geçti..
eşimi bugün işe gönderdin döndük yine eski günlere ama neyseki kafaları dinledik azcık..
sen napıyosun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…