2013 Ocak Anneleri Dokuz Doğuruyor :) Doğum Hikayeleri ve Tablo

Slm kızlar işte benim doğum hikayem ayın.dt: 04.12.2012 kilo;2538 boy:47cm Üçündeki kontrolumde bebeğimin sıyunun iyice bittiğini ve artık riske atamayız dedi doktorum ve ayın dörtüne sezaryen için randevu aldık eve geldim duş aldım eşyalarımı hazırladım eşim geldi o gece heycandan nası geçti hatırlamıyorum sabaha karşı namaza kalktım eşim uyandı hazırlandık başladık beklemeye saat 8.30 da evden çıktık hastane gittik annemler gelmişti bile biz eşimle yatış işlemlerini yapmaya gittik oda numaramızı öğrendik annemlerle beraber çıktık odaya biraz sonra hemşire geldi ameliyat kıyafetleri getirdi giyindim başladık bellemeye ama o kadr heycanlıyımki sürekli dua okuyorum eşim fotomu çekiyo annemler beni sakinleştirmeye çalışıyo derken saat 10.30 oldu ve hemşireler geldi gidiyoruz artık dediler gözlerim doldu bi anda hem mutluyuö hem tedirgin eşime sakin gözlerime bakma aglarım dedim beni asansöre bindirdiler tam o anda babamı gördüm gözleri dolmuş bana bakıyodu aglamak üzereydim ama sürekli dua okudum aglamayım diye ameliyathaneye indik herkes güler yüzle hoşgeldin diye beni sakînleştîryolar ameliyat masanına yattım kolundan damar yolu açtılar tansiyon aleti takıldı önüme perde çektiker karnımı açtılar benim gözüm doktorumu arıyo tabî o sırada doktoruö geldi nasılsın betülvüm dedi iim ama korkuyorum dedim hiç korkma hemen bitcek dedi karnıma baticon sürdüler sondanı takcam dedi bayıldıjtan sonra taksanız dedim olmaz bebek narkozdan etkilenmesîn diye bütün hazırlıkları yaptıktan sonra bayıltıcaz seni dedi korktuyorum ama dedim doktoruma güldü hiç hissetmiceksin dedi bacaklarımı ayırdım işye bıtti dedi kızlar hiç korkmayın hiçbişey hissetmiyosunuz sonra karnıma örtü örttüler sonrasını hatırlamıyorum sonra uyandım bi odadayım hemşîreler var karnım acıyo ama niye acıdıgını anlamaya çalışıyorum sonra hatırladım kızım dedim gayet iyi dediler küveze girdimî dedim evet dediler ne kadar durcak dedim sonra yine bayılmışım yukarı çıkarmışlar odaya giderken uyandım annemler yanımda annem aglıyo kızım diyorum çok ii dediler güzelmi saçı varmı diye sorular sormuşum yarım yamk hatırlyorum gözlerim eşimi arayı bu arada yasin berde dedim bebeğin yanında derken eşim geldi beş dk sonra kızımı getirdile Allahım dünyanım en güzel anıydı minicik bi kız agladım o an hemşire yanıma getirdi kızımı kokladım öptüm eşim oanların fotografını çekmiş hep işte benim hikayem bu kadar kızlar inş sizde hayrla kucaklarınıza alırsınız kuzularınızı

Vallahi muhteşem...
Normal doğum fobisi olan ben bile şuan doğurabilirmişim gibi gaza geldim :)
Bebeğin de sağlıklıymış ne mutlu sana sağlıkla sıhhatle çok beklemeden almışsın yavrunu kucağına :)
Darısı bizlere olsun inşallah.Son 2 gündür çok sık adet sancısı çekiyorum ama düzensiz.Ama kendini hissettiren cinsten.Zaman zaman ohhhhlatan bir sancı.Normal zamanda da çok sancılı geçer adetlerim.Bu bir belirti midir Dr.u gözükmek gerekir mi bilmiyorum? Çok panik bir tip olmakta istemiyorum ama tedirginim.
Kontrolüme de 15 gün var.Belkide çok beklemem devam ederse Haftaya bir gidip gözükürüm.

Allah anali babali buyutsun. Uzun saglikli mutlu our nasip etsin ins, Hayirli evlat olsun
Darisi basimiza. Cok heyecan sariyor boyle hikayeleri okuyunca:)

cok duygulandim betulcum,hayirli ugurlu olsun darisi bizlere insallah :)

Zeynep ve kübra gözünüzAydın gçmiş olsun Allah analı babalık büyütsün maşaallah Zeynep doğumun kolay olmuş ve bebek erken gelmesen rağmen sadece 2gün küvezde kalmış maşaallah subhanallah..kübra hikayen beni çok etkiledi salya sümük ağladım ya hayrlı günlerde görsün bebişleriniz Allah'a emanet olun

Hayırlı olsun canım. Bu arada aynı hastaneye gidiyoruz. Büyük ihtimalle doktorlarımızda aynı. Ben Murat Özdil'e gidiyorum.

Hayırlı olsun mutluluğunuz daim olsun inşAllah. :)

canım Allah bağışlasın kuzunla bir ömür sağlıkla yaşamak nasib etsin ne güzel bi doğum olmuş darısı başımıza.. :)

maşşallahh sizeee cnm benimm Allahım analı babalı büyütsün inşallahhhh...

yaa ben doğum hikayelerini okurken çokçok mutlu oluyorum ama nie ağlıyorum yaaaaa (

sağlıcakla büyütün inşallah,gözünüz aydın.
yaa ben doğum hikayelerini okurken çokçok mutlu oluyorum ama nie ağlıyorum yaaaaa (
aynen canım yaa,ağlamamak elde değil.

Hepinize çok teşekkürederim kızlar inş bende hayırlısıyla sizlerin doğum hikayelerini okurum :))

aay canım sen anlttın ben agladım kızımı ilk kucagıma aldıgım gün geldi aklıma
rabbim bizlerede nasip etsin inş. hayırlısından
allah analı babalı büyütsün

Doğum tablosunda hikayesi olanların linki ya da sayfası da olsa ne güzel olur, şimdi fazla hikaye yok ama ilerde hikayeler bollaşında okuması kolay olur.

Canım çok güzel bir dogum hikayesi bende 28 Kasım dogumluyum çok istedim o zaman gelsin bebeğim ama olmadı hayırlısı:) Allah analı babalı büyütsün..

Ay kıyamam ya daha kendine bile gelmemişken sacını sordum demek annelik ne güzel bir duygu yarabbim en kısa zamanda darısı basıma inşallah Allah analı babalı büyütsün canım gecmi olsun

btkübra ne kadar kolay doğum yapmışsın ,narkoz falan..
cam ama bende sezeryan olucam ama çok korkuyorum ,ya yarı ayık kalırsam falan diye..
maşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…