2013 Nisan Anneleri Yasin Okuyor

Kalan dualarımız....

Mezopotamya82 ....... 200
MANAVGAT60 ........... 100
vitamin87 ................ 200
wosgi ...................... 100
bh8076 .................... 100
BoO_ ........................ 100
_Lena_ ..................... 100

Kalan: 900

Kalan dualarımız....

Mezopotamya82 ....... 200
BoO_ ........................ 100
_Lena_ ..................... 100

Kalan: 700

hanipeks tatlım çok sağol. evde yoktum nete giremedim aklım hep burdaydı dualar noldu acaba diye allah razı olsun hayatım.

Kızlar bu topige şükür girebildim
Mezos dua bitti dedi sanki sabah misafiri gelecekti yinede tekrar bakayım.

Kalan dualarımız....

Kalan: 300

Son düzenleme:
arkadaşlar herkesin ağzına sağlık dualarımız tamamlandı. yarın bağışlamasını yapıcam allah nasip ederse...

Euzûbillâhimineşşeytanirracîm Bismillahirrahmanirrahim.
Ya Rabbî...

Evvel Hz.muhammed(sav) bu kutlu Meclis'imizden haberdar eyle.O'na sonuz ve selam olsun.

Ya Rab ! El actık sana geldik,bu kutlu vazifeyi bizlere nasib eyledin elhamdulillah.Yüzümüzün akıyla çıkmamızı nasib eyle.

Ya Rab ! Burda bulunan annelerimizin,doğmuş ve doğacak evlatlarını ; hayırlı,akıllı,azimli,ahlakli,vefali,saygılı Senin ve efendimiz yolunda faydalı olmalarını nasib eyle...

Ya Rab ! Dogum anında ;"Ya Rab bana yardım eden yok mu ?" diyen gebelerimize bir solukta dogum nasib eyle.

Ya Rab ! Sen çaresizlere caresin,biz aciziz.Sen veren,affedensin affet bizi allahım...

Ya Rab ! Sahipsizlerin sahibisin,doğumlarımızda bizlere sahip cik.Dogumlarimizi kolay eyle,evlatlarımızı saglikla sihhatle kucaklarımıza almamızı nasib eyle.

Ya Rab ! Hanipeks annemize ve diğer saglık için senden şifa,medet bekleyen annelerimize şifa ver.

Âmin ...
Vel hamdulillahi rabbil alemin el-fatiha...

Ya Rabbî...

Evvel Hz.muhammed(sav) bu kutlu Meclis'imizden haberdar eyle.O'na sonuz ve selam olsun.

Ya Rab ! El actık sana geldik,bu kutlu vazifeyi bizlere nasib eyledin elhamdulillah.Yüzümüzün akıyla çıkmamızı nasib eyle.

Ya Rab ! Burda bulunan annelerimizin,doğmuş ve doğacak evlatlarını ; hayırlı,akıllı,azimli,ahlakli,vefali,saygılı Senin ve efendimiz yolunda faydalı olmalarını nasib eyle...

Ya Rab ! Dogum anında ;"Ya Rab bana yardım eden yok mu ?" diyen gebelerimize bir solukta dogum nasib eyle.

Ya Rab ! Sen çaresizlere caresin,biz aciziz.Sen veren,affedensin affet bizi allahım...

Ya Rab ! Sahipsizlerin sahibisin,doğumlarımızda bizlere sahip cik.Dogumlarimizi kolay eyle,evlatlarımızı saglikla sihhatle kucaklarımıza almamızı nasib eyle.

Ya Rab ! Hanipeks annemize ve diğer saglık için senden şifa,medet bekleyen annelerimize şifa ver.

Âmin ...

aminnnn allah razı olsun okuyan okuyamayan herkesten rabbim dileklerimizi cuma gününün yüzü suyu hürmetine kabul eylesin inşallah

Ya Rabbî...

Âmin ...

Amin canım....
Allahım kabul etsin...
Yeni hafta organizasyonunu da bekliyoruz senden...

Allah kabul etsin canım benim. Eline sağlık. Beni de katmışsın bağışlamaya, Allah razı olsun...

Haftaya için 204 tane dua alayım canım..

2013 nisan annelerinin kolay dogumuna ve bebeklerinin sagligina niyetimiz. Tefriciye okuyoruz.

Lutfen persembe gunu saat 15.00 e kadar bildirelim okuduklarimizi.

hanipeks...................204
egomego.................. 100
dertsiz......................200

Kalan: 3940

X