2013 Nisan Anneleri Yasin Okuyor

laternacığüım canım günaydınlar benim dualar tamam 300 Selati tefriciye ve 1 Kenzül Arş. Allah kabul etsin inşallah. Erkenden yazayım a bugün doktora gidicem kontrole sonra geç gelirim yazamam falan. İnşallah hepiniz iyisinizdir. Eşin iyi mi? Sevgiler. Çok öptüm.

laternecim ben 200 tefriciyemi okudum canım...allah kabul eder inşallah...

laternecim bende 200 tefriciyemi okudum bitti allah kabul etsin inş

cnm 100 tefriciye tmm. Allah kabul etsin.

Canım günaydın ben 150 tefriciyemi okudum Allahım kabul etsin.

okudum 100 tane kuzum

laternacığüım canım günaydınlar benim dualar tamam 300 Selati tefriciye ve 1 Kenzül Arş. Allah kabul etsin inşallah. Erkenden yazayım a bugün doktora gidicem kontrole sonra geç gelirim yazamam falan. İnşallah hepiniz iyisinizdir. Eşin iyi mi? Sevgiler. Çok öptüm.

Rabbim tüm dualarınızı kabul etsin inşallah,ağzınıza yüreğinize sağlık..

Kimin Kaç Tefriciyesi Eksik :

Ofelyam..................................123
Dertsiz....................................100
Lena.......................................100
Tuncss....................................100
LimonluParfe.............................200

Son düzenleme:
Kimin Kaç Tefriciyesi Eksik :

Tuncss.......................................100
LimonluParfe.............................200

kızlar LimonluParfe arkadaşımız aldığı tefriciyeleri bitirip bitirmediğini haber vermedi :KK43:

cumadan önce 200 eksiği tamamlamamız lazım :KK43:
bugün benim bağışlayacağım başka dualardan da eksiğim olduğu için hepsini okuyup yetiştirmem mümkün değil :KK43:
20-30-50 okuyabildiğiniz kadar okuyup yazarsanız çok sevinirim..
herhafta son anda size böyle heyecan yaşatıyorum hakkınızı helal edin nolur..

Laternem ben 50 yi okudum bile, endiselenme tamamlariz. Tamamlamak isteyenler hemokumadan once hem de okuduktan sonra yazsin buraya ki dua fazla olmasin. Kalan 150.

Canim bi 20 tane daha okudum oldu 70. Kalan 130.

Son düzenleme:
laterna canım bende 30 tane okuyayım.
diğer başlığa yazmıştım ama burayada yazayım.

Laternem ben 50 yi okudum bile, endiselenme tamamlariz. Tamamlamak isteyenler hemokumadan once hem de okuduktan sonra yazsin buraya ki dua fazla olmasin. Kalan 150.

Canim bi 20 tane daha okudum oldu 70. Kalan 130.

canım 50 de ben okuyayım şimdi.

laterna canım bende 30 tane okuyayım.
diğer başlığa yazmıştım ama burayada yazayım.
Allah razı olsun fistiklar çok teşekkür ederim bende kalanı tamamlarim

30 tefriciye tamamdır.
canım dertsiz diğer başlığa yazmış eksik kalmamış galiba...

Euzûbillâhimineşşeytanirracîm Bismillahirrahmanirrahim.

Ya Rabbî ! Evvel Hz.Muhammed (sav) bu kutlu Meclis'imizden haberdar eyle.O'na sonuz ve selam olsun.Ya Rab ! Okumuş olduğumuz Salat-ı Tefriciyelerimizi ve diğer dualarımızı kabul eyle.

Ya Rabbi ! Bizleri cemi hata ve kusurlardan salim eyle.

Ya Rab ! El actık sana geldik,bu kutlu vazifeyi bizlere nasib eyledin elhamdulillah.Yüzümüzün akıyla çıkmamızı nasib eyle.

Ya Rab ! Burda bulunan annelerimizin,doğmuş ve doğacak evlatlarını ; hayırlı,akıllı,azimli,ahlakli,vefali,saygılı Senin ve efendimizin yolunda faydalı olmalarını nasib eyle...

Ya Rab !Burada bulunan annelerimizin dertlerine derman,hastalıklarına şifa ver;karınlarında yavrularıyla onları senden başkasına muhtaç etme yarabbim..

Ya Rab ! doğum anında ;"Ya Rab bana yardım eden yok mu ?" diyen gebelerimize bir solukta hayırlı ve kolay bir doğum nasip eyle.

Ya Rab ! Sen çaresizlere çaresin,biz aciziz;Sen veren,affedensin affet bizi Allahım...

Ya Rab ! Sahipsizlerin sahibisin,doğumlarımızda bizlere sahip cik.Dogumlarimizi kolay eyle,evlatlarımızı sağlikla sıhhatle kucaklarımıza almamızı nasip eyle.

Ya Rab ! LENA,VİLİN ve EGOMEGO annelerimize ve onların nazli kuzularına güç ver;onlara kolay doğum nasip eyle;evlatlarinin sıcacık nefeslerini duymayi,koklamayi nasip eyle.Sen bize bizden yakinsin..

Ya Rab ! Çektikleri zorlukların mukafatını ver Allahım...

Âmin ...

Vel hamdulillahi rabbil alemin el-fatiha...

kızlar LimonluParfe arkadaşımız aldığı tefriciyeleri bitirip bitirmediğini haber vermedi :KK43:

cumadan önce 200 eksiği tamamlamamız lazım :KK43:
bugün benim bağışlayacağım başka dualardan da eksiğim olduğu için hepsini okuyup yetiştirmem mümkün değil :KK43:
20-30-50 okuyabildiğiniz kadar okuyup yazarsanız çok sevinirim..
herhafta son anda size böyle heyecan yaşatıyorum hakkınızı helal edin nolur..

Kızlar kusura bakmayın lütfen, ben 200 tane tefriciyeyi okudum ama haber vermeyi unuttuğum için son anda sıkıntıya sokmuşum sizi.
Hafızam çok kötüleşti, herşeyi unutuyorum buaralar :s
Hakkınızı helal edin güzel annecikler..

Kızlar kusura bakmayın lütfen, ben 200 tane tefriciyeyi okudum ama haber vermeyi unuttuğum için son anda sıkıntıya sokmuşum sizi.
Hafızam çok kötüleşti, herşeyi unutuyorum buaralar :s
Hakkınızı helal edin güzel annecikler..

üzülme tatlım çok şükür tamamlandı bağışlandı:KK34:

X