2013 Nisan Anneleri Yasin Okuyor

Laternacım benim 150 tane tefriciyem tamamdır.

laterna canım 200 tefriciye 1tane kenzül arş tamamdır Allah kabul etsin...

500 ihlas (eşlerimiz için ve özellikle de laternanın eşi için)
300 selati tefriciye +1 Kenzül Arş

Allah dualarımızı kabul etsin inşallah . Amin.

Hepinize selam ve sevgiler. Çok öptüm.

laternacım benim 2oo tefriciye de tamam, toplamda 400 tamamdır.

laterna canım 123 tefriciye tamam , haftaya da 123 alabilirim

bende bitirdim canım 400 taneyi allah kabul etsin

canım 100 tefriciyemi okudum bitti allah niyetlerimizi kabul etsin

Laternecim 100 tefriciye tamamdır teşekkürler.

Allah dualarınızı kabul etsin inşallah..

Kimin Kaç Tefriciyesi Eksik :

Wosgi..................200
Tuncss.................200
Medet..................100

Toplam Eksik.........:500

canım kusura bakma cepten yazamadım cvp yine pc başına geçmemde bu saati buldu benim 200 tefriciye tamam allah kabul etsin...
haftaya yine 200 tane yazarmısın cnm....

laternem benimki de tamamdir..
gec kaldim bildirim icin kusura bakmayin..

canım kusura bakma cepten yazamadım cvp yine pc başına geçmemde bu saati buldu benim 200 tefriciye tamam allah kabul etsin...
haftaya yine 200 tane yazarmısın cnm....

laternem benimki de tamamdir..
gec kaldim bildirim icin kusura bakmayin..

kızlar valla panik yaptırdınız bana :KK43:( neyse ki ben çıkmadan girdiniz uyku uyuyamazdım valla:KK49:

Euzûbillâhimineşşeytanirracîm Bismillahirrahmanirrahim.

Ya Rabbî ! Evvel Hz.Muhammed (sav) bu kutlu Meclis'imizden haberdar eyle.O'na sonuz ve selam olsun.Ya Rab ! Okumuş olduğumuz Salat-ı Tefriciyelerimizi ve diğer dualarımızı kabul eyle.

Ya Rabbi ! Bizleri cemi hata ve kusurlardan salim eyle.

Ya Rab ! El actık sana geldik,bu kutlu vazifeyi bizlere nasib eyledin elhamdulillah.Yüzümüzün akıyla çıkmamızı nasib eyle.

Ya Rab ! Burda bulunan annelerimizin,doğmuş ve doğacak evlatlarını ; hayırlı,akıllı,azimli,ahlakli,vefali,saygılı Senin ve efendimizin yolunda faydalı olmalarını nasib eyle...

Ya Rab !Burada bulunan annelerimizin dertlerine derman,hastalıklarına şifa ver;karınlarında yavrularıyla onları senden başkasına muhtaç etme yarabbim..

Ya Rab ! doğum anında ;"Ya Rab bana yardım eden yok mu ?" diyen gebelerimize bir solukta hayırlı ve kolay bir doğum nasip eyle.

Ya Rab ! Sen çaresizlere çaresin,biz aciziz;Sen veren,affedensin affet bizi Allahım...

Ya Rab ! Sahipsizlerin sahibisin,doğumlarımızda bizlere sahip cik.Dogumlarimizi kolay eyle,evlatlarımızı sağlikla sıhhatle kucaklarımıza almamızı nasip eyle.

Ya Rab ! DOCALAN,TUNCSS ve BH8076 annelerimize ve onların nazli kuzularına güç ver;onlara kolay doğum nasip eyle;evlatlarinin sıcacık nefeslerini duymayi,koklamayi nasip eyle.Sen bize bizden yakinsin..

Ya Rab ! Çektikleri zorlukların mukafatını ver Allahım...

Âmin ...

Vel hamdulillahi rabbil alemin el-fatiha...

Son düzenleme:
2013 Nisan annelerinin eşleri ve bilhassa laterneciğimizin eşinin sağlığı için okuduğumuz 12 000 İhlası Şerifimizi,laterne arkadaşımızın okuduğu 7 kenzül arşı,okuduğum Yasini şerif, Mülk süresi, Nebe süresi, Cuma süresi, Duhan süresi, Vakıa Süresi, Fetih süresi, Rahman Süresi, Kıyamet Süresi ve diğer ayetlerle birlikte bağışlamasını yaptım arkadaşlar.

Rabbim tüm dualarımızı kabul etsin, bizlere dermansız dert vermesin, tüm eşlerimize ve laternemizin eşine de şifalar ihsan etsin. (AMİN)

canım ben de 100 tane alayım annemler gelicek ya belki daha fazlasını okuyamam kalan çok olursa yine alırım .

2013 Nisan annelerinin eşleri ve bilhassa laterneciğimizin eşinin sağlığı için okuduğumuz 12 000 İhlası Şerifimizi,laterne arkadaşımızın okuduğu 7 kenzül arşı,okuduğum Yasini şerif, Mülk süresi, Nebe süresi, Cuma süresi, Duhan süresi, Vakıa Süresi, Fetih süresi, Rahman Süresi, Kıyamet Süresi ve diğer ayetlerle birlikte bağışlamasını yaptım arkadaşlar.

Rabbim tüm dualarımızı kabul etsin, bizlere dermansız dert vermesin, tüm eşlerimize ve laternemizin eşine de şifalar ihsan etsin. (AMİN)

canımmm ağzına yüreğine sağlık..
Rabbim tüm dualarımızı kabul etsin inşallah

canım ben de 100 tane alayım annemler gelicek ya belki daha fazlasını okuyamam kalan çok olursa yine alırım .
canım dün okuduğun haricinde 100 daha mı istiyorsun??yanlışlık yapmayayım:26:

bu hafta 200 tane de ben okuyayım canım...

canım bende 150 alayım yine..

canım bende 100 tane almak istiyorum.

Kim Kaç Tefriciye Okuyacak.....:

Laterne............................200
Perilous............................200
Ofelyam............................123
Wosgi...............................200
Dertsiz..............................200
Vilin..................................100
Pembe...............................200
Dmt...................................150
Temmuz.............................100

Toplam Paylaşılan.................1473

Kim Kaç Tefriciye Okuyacak.....: