2013 Nisan Anneleri Yasin Okuyor

Laterne..................50
Tuncss...................50
Ersnil......................50
Dertsiz....................50

Toplam..................200 Salat-ı Tefriciye

Allah razı olsun inşallah hepinizden

Laterne..................50
Tuncss...................50
Ersnil......................50
Dertsiz....................50

Toplam..................200 Salat-ı Tefriciye

Allah razı olsun inşallah hepinizden
canım asıl sen her hafta uğraşıyorsun senden Allah razı olsun. akşam okusam olur dimi mutlaka okuyacağım.

günaydın kızlar

çok teşekkürler bizler için böyle dua ediyorsunuz Allah sizi, bebişlerinizi ve tüm sevdiklerinizi korusun hepimiz güzel hamilelik geçirelim bende tefriciyeye katılmak isterim 150 tane de ben okurum ama tefriciye duasını yine paylaşırmısınız

Amin canım benim..
haftaya paylaşacağımızdan alırsın,Allahın izni ile bu haftaki Tefriciyelerimiz tamam..

Salat-ı Tefriciye

“Allâhumme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ Seyyidinâ Muhammedinillezî tenhallü bihil ukadü ve tenfericu bihil-kürebü ve tukdâ bihil-havâicu ve tünâlü bihir-reğâibü ve hüsnül-havâtimi ve yustaskal ğamâmu bivechihil Kerîm ve alâ âlihî ve sahbihi fî külli lemhatin ve nefesin bi adedi külli ma’lûmin lek.”

Amin canım benim..
haftaya paylaşacağımızdan alırsın,Allahın izni ile bu haftaki Tefriciyelerimiz tamam..

Salat-ı Tefriciye

“Allâhumme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ Seyyidinâ Muhammedinillezî tenhallü bihil ukadü ve tenfericu bihil-kürebü ve tukdâ bihil-havâicu ve tünâlü bihir-reğâibü ve hüsnül-havâtimi ve yustaskal ğamâmu bivechihil Kerîm ve alâ âlihî ve sahbihi fî külli lemhatin ve nefesin bi adedi külli ma’lûmin lek.”

tamam canım haftaya olana katılmış olurum

Kimin Kaç Tefriciyesi Eksik :

Vitamin.............................100
Hanipeks............................204

Toplam Eksik Kalan...............304 Salat-ı Tefriciye

Kızlar dualarınızın yarın sabaha yetişmeme ihtimali varsa mutlaka haber verin;ben yarın yine eşimle sabahtan doktora gideceğim eksik takip etme şansım olmayacak :KK43:(

X