2013 Nisan Anneleri Yasin Okuyor

aaa ama dağıtılmış, 200 tane de ben okuyacaktım, herkesin duasına katılmak istiyorum ben, kaçırmışım ama birilerinden alıp bana veremez misiniz

Tatlım benim Allah tüm dualarını kabul etsin inşallah..
canım haftaya Gulimier,Esrasm ve Naz0675 arkadaşlarımız için okuyacağız;onlara niyetlenip okuyabilirsin..

ayrıca fırsatı olan arkadaşlarımız Yasin okuyabilirse 41'e tamamlayıp onuda dua topiği annelerine bağışlayalım artık (

Ben geçen hafta izinde olduğum için listede yokum.
Bende 41 adet yasini tamamlamak için okuyayım.
Okudukça paylaşım yaparım.Yasini tamamlamış oluruz.
Haftaya yine listede yer almak istiyorum.Allahım kabul etsin dualarımızı şimdiden inşallah.

HaftayaGulimier,Esrasm ve Naz0675 için bana 400 adet yazabilirsin.
Ben bu haftadan başlarım haftaya erkenden bitiririm.

HaftayaGulimier,Esrasm ve Naz0675 için bana 400 adet yazabilirsin.
Ben bu haftadan başlarım haftaya erkenden bitiririm.

fıstığım şimdiden Allah kabul etsin inşallah..

canım benim 300 selatı tefriciye +1 kenzül arş duası yüksek voltaj-zapzup-wosgi için tamamdır

Laternem,
benim de 100 Tefriciye ve 1 Kenzül Arş Voltaj-Zapzup-Wosgi için tamamdır:) İyi geceler... Bu arada Voltaj'ı merak etmeye başladım

Benim de 300 selati tefriciye ve 1 adet kenzülarş tamamdır bilgilerinize. Allahım hepimizin dualrını geri çevirmesin kabul etsin inşallah. Amin.

Laternem,
benim de 100 Tefriciye ve 1 Kenzül Arş Voltaj-Zapzup-Wosgi için tamamdır:) İyi geceler... Bu arada Voltaj'ı merak etmeye başladım

benimde 253 tamam Laternem

benim de 300 tamam canım

150 + 1 kenzul arş. tamamdır :)

Benim de 300 selati tefriciye ve 1 adet kenzülarş tamamdır bilgilerinize. Allahım hepimizin dualrını geri çevirmesin kabul etsin inşallah. Amin.

Allah dualarınızı kabul etsin inşallah fıstıklar..

Voltajı bende çok merak ediyorum,Rabbim hayırlı haberler almayı nasip etsin inşallah

canım yarın benim detaylının tekrarı var tüm gün izinliyim ve hastahanede olacağım bazı testlerde yapılsın isteyeceğim kan idrar fln bayadır yapılmıyordu. neyse ben gündüz haber veremem okudum die ama bitiricem yarın akşama haber vermeye çalışırım veremezsem cuma sabahtan mutlaka haber veririrm.şimdiden bilgi vereyim dedim ...

canım benin kenzül arş da tamam

Canımcım ben de 200 taneyi tamamladım
Allah kabul etsin.

Canim benim 200 de tamam bilgine

Allah dualarınızı kabul etsin inşallah,hepsini ekledim

Canım benim hayırlı haberler ile dön inşallah,ilk fırsat bulduğunda yaz bize merakta bırakma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…