2013 Nisan Anneleri Yasin Okuyor

Kim Kaç Adet Tefriciye Okuyacak :

Laterne.....................................200
Perilous.....................................300
Ofelyam......................................50
Vitamin.....................................200
Esrasm......................................100
Görkemre.................................200

TOPLAM PAYLAŞILAN.............1050 Salat-ı Tefriciye

Vitamin.....................................200
Görkemre.................................200
Wosgi.......................................200
Hanipeks...................................204

TOPLAM PAYLAŞILAN.............1454 Salat-ı Tefriciye

allah dualrımızı kabul etsin inşallah ağzınıza sağlık kızlar

ben de 500 alayım canımmm

Sevgili arkadaşlar ben de nisan annesi olacağım inşallah Allah nasip ederse, dua grubunuzu ve nisan anneleri grubunu yeni keşfettim. Benim görme alanımda bir kayıp var leke gibi arkadaşlar yaklaşık 2 aydır, nörolog ve göz doktoruyla görüştüm birşey bulunamadı, mr çektirmek de istemedim biraz bekle dediler. Hamilelikte olur dediler en sonunda ama beyinden de şüphelendiler. Ben de salat-ı tefriciyeye başalmıştım, sizin grubu görünce dualarınıza katılmak istedim. Benim gözüm için de niyet eder misiniz arkadaşlar, ne kadar eksikse ben okuyayım. Şu an 4444 ü tamamlıyorsunuz sanırım, yasin ve kenzül arş da okurum. Hepinize hayırlı sağlıklı hamilelik süreci diliyorum cevaplarınızı bekliyorum.

Sevgili arkadaşlar ben de nisan annesi olacağım inşallah Allah nasip ederse, dua grubunuzu ve nisan anneleri grubunu yeni keşfettim. Benim görme alanımda bir kayıp var leke gibi arkadaşlar yaklaşık 2 aydır, nörolog ve göz doktoruyla görüştüm birşey bulunamadı, mr çektirmek de istemedim biraz bekle dediler. Hamilelikte olur dediler en sonunda ama beyinden de şüphelendiler. Ben de salat-ı tefriciyeye başalmıştım, sizin grubu görünce dualarınıza katılmak istedim. Benim gözüm için de niyet eder misiniz arkadaşlar, ne kadar eksikse ben tamamlayayım. Şu an 4444 ü tamamlıyorsunuz sanırım, yasin ve kenzül arş da okurum. Hepinize hayırlı sağlıklı hamilelik süreci diliyorum cevaplarınızı bekliyorum.

Vitamin......................................200
Görkemre...................................200
Wosgi........................................200
Hanipeks....................................204
Gulimier......................................300
Umutege....................................500
Dmt...........................................200

TOPLAM PAYLAŞILAN.............2454 Salat-ı Tefriciye

aramıza hoşgeldin,Allah yavrunu sağlıkla kucağına nasip etsin inşallah..
gözle ilgili başka hamilelerden de duymuştum bu problemi,çok geçmiş olsun Allah acil şifalar versin inşallah..
biz dua okuyan arkadaşlarımız için her hafta sıra ile okuyoruz,istersen sende aramıza katılabilirsin..

tamam canım nasıl yapıyorsnız öyle katılırım ben, şu an bu 3 arkadaş için okuyorsunuz sanırım. Ben 200 tane okuyayım, beni de yaz. İşyerinde okusam olur mu aralarda? Yani abdest alıp oturup mu okuyorsunuz evde, her yerde olur mu? Bir de nasıl niyet edeyim ne zaman başlayayım, onu da söylerseniz sevinirim. Ağzı dualı nisan annelerine bayıldım, Rabbim doktorlara ilaçlara muhtaç etmesin, dualarımız kabul olsun inşallah.

Son düzenleme:

Merhaba herkese,
laterne benim için de 100 Tefriciye yazar mısın? Herkese sevgiler..

Euzûbillâhimineşşeytanirracîm Bismillahirrahmanirrahim.
Ya Rabbî...

Evvel Hz.muhammed(sav) bu kutlu Meclis'imizden haberdar eyle.O'na sonuz ve selam olsun.

Ya Rab ! El actık sana geldik,bu kutlu vazifeyi bizlere nasib eyledin elhamdulillah.Yüzümüzün akıyla çıkmamızı nasib eyle.

Ya Rab ! Burda bulunan annelerimizin,doğmuş ve doğacak evlatlarını ; hayırlı,akıllı,azimli,ahlakli,vefali,saygılı Senin ve efendimiz yolunda faydalı olmalarını nasib eyle...

Ya Rab ! Dogum anında ;"Ya Rab bana yardım eden yok mu ?" diyen gebelerimize bir solukta dogum nasib eyle.

Ya Rab ! Sen çaresizlere caresin,biz aciziz.Sen veren,affedensin affet bizi allahım...

Ya Rab ! Sahipsizlerin sahibisin,doğumlarımızda bizlere sahip cik.Dogumlarimizi kolay eyle,evlatlarımızı saglikla sihhatle kucaklarımıza almamızı nasib eyle.

Ya Rab ! Mezopotamya,Tul ve Umutege annelerimize ve nazli kuzularına guc ver.onlara kolay dogum nasib eyle.Evlatlarinin sicacik nefeslerini duymayi,koklamayi nasib eyle.Sen bize bizden yakinsin ya Rab! Cektikleri zorluklarin mukafatini ver Allahim...
Âmin ...
Vel hamdulillahi rabbil alemin el-fatiha...

Ayrıca gecen hafta dualadim fakat dualamasi vaktinden geç yazıldığı için (asidaydim)göremeyen okuyamayan arkadaslarımız var ise
Laterne,Vitamin ve katinamm için el fâtiha...

Bende yine 300 alayım canım benim.
1 adette yine kenzül arş okurum.

Allahım dularımızı kabul eylesin inşallah.
İstiyorum ki herkesin bir payı olsun dualarımızda,eksik kalırsa sayımı istediğin gibi arttırabilirsin.

Ya Rabbelalemin! Şu anda kapına geldik. Yüce divanına durduk, bütün kötülükleri bir tarafa bıraktık, bizleri yüce huzurundan boş geri çevirme Ya Rabbi !
Gulimier annemizin okumuş olduğu hatm-i şerifi; aşr-ı şerifleri ahsen surette kabul eyle.
Ya Rabbi !
Cemi hata ve kusurlardan salim eyle.
Ya Rabbi !
hasıl olan sevabı evvela Peygamber (s.a.v.) efendimizin mübarek, aziz, latif ruh-ı tayyibelerine hediye eyledik kabul eyle.
Ya Rabbi !
İlk Peygamber Hz. Adem (a.s.) dan bu güne kadar gelip geçmiş her ne kadar peygamber varsa onların da ruhlarına hediye eyledik, lsâl eyle.
Ya Rabbi!
Kur’an-ı Kerim’i elden ele, dilden dile, gönülden gönüle bizlere kadar ulaştıran sahabe-i güzin, tabiin, tebe-i tabiin, Müfessirin ve muhaddisin’in ruhlarına hediye eyledik, isâI eyle.
Ya Rabbi !
Bu hatm-ı şerife (mevlid-I şerife) vesile olanların emellerini makbul, günahlarını mağfur, ticaretlerini “Len tebür” eyIe.
Her ne murat Ile okutmuşlarsa muratlarına naiI eyle

Ya Rabbi !
Gulimier annemizin hayırlı ve kolay doğumla,sağlıkla evladına kavuşmasını nasip eyle..
Ya Rabbi !
Gulimier annemizin ailesinden ahrete göçenlerin günahlarını affeyle, makamlarını cennet eyle. Peygamberimizin (s.a.v) şefaatine nail eyle.

Ya Rabbi !
Dualarıyla her hafta sana el açıp yalvaran,senden sağlıklı evlatlar ve kolay doğum dileyen Nisan annelerimizin dualarını kabul eyle.
Ya Rabbi !
Kuı-’an-ı Kerim’in nurlu yolundan bizleri ayırma ya Rabbi! Onun ahkamını yaşayıp, tatbik edenlerden eyle.

Ya Rabbi !
Çocuklarımızı edepli, ahlaklı, faziletli, anasına, babasına, hocasına saygı gösteren, Allah’ına, peygamberine hürmet ve tazim edenlerden eyle.

Dualarımızın kabulü ve son nefesimizde, nasip olması için buyurun bir kelime-i şehadet :
“Eşhedü en lâ ilâhe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abduhû ve rasûlühü”
Ya Rabbi !
Bu kelime-i mübarekeyi söyleyerek ruh teslim etmek cümlemize nasib eyle.
Ya Rabbel’alemin !
Biz sana yalvarmasını bilmiyor ve beceremiyoruz. Sana yalvarmasını bilenler ve becerenler hürmetine dualarımızı kabul eyle.
Ya Rabbi !
“AMIN” diyen şu kullarını iki cihanda aziz eyle. Cennetinle, cemalinle bizleri şereflendir.
“Subhane Rabbike Rabbil izzeti amma yesifun ve salamun alel murselin vel hamdu lillahi Rabbil” alemin.
El-Fatiha

Canım bu hafta Ycl2012,Limonluparfe ve Ersnil arkadaşlarımız için niyetlenerek okuyacağız Allah nasip ederse..
Cuma mübarek gün,uygunsan bugün başlayabilirsin.. namaz abdestin olması şart değil;işte olan arkadaşlarımızda aralarda okuyorlar..
perşembe günü saat 15:00'de tamamlanmış olması gerekiyor;bitirenler yine buradan kaç tane okuduğunu haber veriyor ki karışıklık çıkmasın..
Allah niyetini kabul etsin inşallah

Son düzenleme:
Gulimier hatmin makbul,duan kabul olsun canım.
Laternem yine 200 alayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…