2013 Nisan Anneleri Yasin Okuyor

Laterne,SEMA (Vitamin87) ve Katinamm için Okunan 4444 Salat-ı Tefriciye :

Laterne440 Salat-ı Tefriciye + 1 Kenzül Arş
PeriLous300 Salat-ı Tefriciye + 1 Kenzül Arş
Mezopotamya
Umutege
Wosgi
Cherryfe
Dmt
Ersnil
Mergen
Pembe
Voltaj200 Salat-ı Tefriciye + 1 Kenzül Arş +300 İhlas
Katinamm100 Salat-ı Tefriciye
Vitamin
Naz300 Salat-ı Tefriciye + 1 Kenzül Arş
Sernil600 Salat-ı Tefriciye + 1 Kenzül Arş
Gulimier200 Salat-ı Tefriciye
Esrasm
Secilce100 Salat-ı Tefriciye + 1 Kenzül Arş
Hanipeks 4 Salat-ı Tefriciye
TOPLAM OKUNAN2244 Salat-ı Tefriciye + 6 Kenzül Arş + 300 İhlas

300 tane Tefriciye + 1 tane Kenzül Arş okudum

bizimkiler kız diye mi yayvan acaba voltaj, bugün 5 aylık diyorum kimse inanmıyo,
ardından da kilon varya belli olmuyo diyolar:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: ilk aylarda zayıflamanın getirisi bunlar :KK34:

laternacım 200 tefriciyeyi okudum, kenzül arşlar yarın inşallah:KK34:

Allah dualarınızı kabul etsin inşallah,ağzınıza yüreğinize sağlık...
listemize ekledim :)

Laterne,SEMA (Vitamin87) ve Katinamm için Okunan 4444 Salat-ı Tefriciye :

Laterne440 Salat-ı Tefriciye + 1 Kenzül Arş
PeriLous300 Salat-ı Tefriciye + 1 Kenzül Arş
Mezopotamya
Umutege
Wosgi
Cherryfe
Dmt
Ersnil
Mergen
Pembe300 Salat-ı Tefriciye + 1Kenzül Arş
Voltaj200 Salat-ı Tefriciye + 1 Kenzül Arş +300 İhlas
Katinamm100 Salat-ı Tefriciye
Vitamin
Naz300 Salat-ı Tefriciye + 1 Kenzül Arş
Sernil600 Salat-ı Tefriciye + 1 Kenzül Arş
Gulimier200 Salat-ı Tefriciye
Esrasm
Secilce100 Salat-ı Tefriciye + 1 Kenzül Arş
Hanipeks 4 Salat-ı Tefriciye
TOPLAM OKUNAN2544 Salat-ı Tefriciye + 7 Kenzül Arş + 300 İhlas

Kızlar ilk mesajı hala düzenleyemiyorum sorunu gidermek için çalışıyorlar :KK43:(
o nedenle listeyi her güncellediğimde yayınlıyorum..

canım ben 300 taneyi okudum( allah kabul etsin )
kenzül arş kaldı onuda bu akşam abdestli okucam yarın bildiririm :KK19:

Günaydın canım ben kenzül arşıda okudum
allah kabul etsin dualrımızı niyetlerimizi

Kim Kaç Salat-ı Tefriciye Okuyacak :

Mezopotamya..............................100
Wosgi..........................................200
Dmt............................................ 200
Ersnil.......................................... 100
Mergen........................................ 250
Esrasm......................................... 150

Kızlar dualarımızı Perşembe 15:00' e kadar bitirelim demiştik..
Tamamlayanlar ve tamamlayamayacak olanlar mutlaka haber versin..

Allah dualarınızı kabul etsin inşallah..

Son düzenleme:
canım ben 200 salatı tefriciye + 1 adet kenzul arş okudum Allah kabul etsin inşallahhh

kzlar bn bişey sorcam eltimde salatı tefriciye ye başlamak istiyor kendi bir isteği için ama ikimizinde pek bilgisi yok nasıl başlıcak niyet falan yada öncesinde okunacak bir dua faln varmı bende yarım bilgimle onu yanıltmak istemiyorum bana açıkca anlatacak olan arkadaşlara sesleniyorum int. araştırdım ama emin olamadık şimdiden çok sağolun:KK16:

kzlar bn bişey sorcam eltimde salatı tefriciye ye başlamak istiyor kendi bir isteği için ama ikimizinde pek bilgisi yok nasıl başlıcak niyet falan yada öncesinde okunacak bir dua faln varmı bende yarım bilgimle onu yanıltmak istemiyorum bana açıkca anlatacak olan arkadaşlara sesleniyorum int. araştırdım ama emin olamadık şimdiden çok sağolun:KK16:

euzu besmele çekerek niyetini söyleyip başlayabilir canım, öncesinde bişey okunmuyor, abdestli olmak şart değil ama abdestli okursa elbette daha iyi olur, eğer belirli süre sonra olmasını istediği bişeyse o süre dolmadan bitirsin duasını, Rabbim kabul eder inşallah tez vakitte dileğini,eksiğim varsa arkadaşlar tamamlar inşallah

laternacım kenzül arşıda okudum canım:KK34:

canım okumaya başlamadan önce 21 defa '' Estağfurullah el azim ve etubu ileyh'' deyip Eüzü besmele ile başlıyorsun.. ne için niyetlendiysen onu belirtiyorsun okumaya başlamadan..
ben böyle yapıyorum ama voltajım gelince seni daha iyi aydınlatır :))

Son düzenleme:
Neye niyetleniyorsan onu söyleyip 21 defa '' Estağfurullah el azim ve etubu ileyh'' deyip Eüzü besmele ile başlıyorsun. Herseferinde besmeleye gerek yok. Ve abdest şart değil. Sayı çok önemli bu yüzden dikkatli davranmak gerek sayı konusunda.

Bu tesbihmatikler var ya arkadaşlar , Geçen dikkatimi çekti ben 30 da bırakmıştım. Çantama koymuştum. Sonra devam edeyim diye aldım çantada sanırım değdikçe bir yerlere basmış. 35 e çıkmış. Allahtan ben biliyordum. Sizde kulanıyorsanız dikkat edin.

ben okudum canım

canım ben 200 salatı tefriciye + 1 adet kenzul arş okudum Allah kabul etsin inşallahhh

euzu besmele çekerek niyetini söyleyip başlayabilir canım, öncesinde bişey okunmuyor, abdestli olmak şart değil ama abdestli okursa elbette daha iyi olur, eğer belirli süre sonra olmasını istediği bişeyse o süre dolmadan bitirsin duasını, Rabbim kabul eder inşallah tez vakitte dileğini,eksiğim varsa arkadaşlar tamamlar inşallah

laternacım kenzül arşıda okudum canım:KK34:

Allah hepinizin dualarınızı kabul etsin inşallah

X