2013 Nisan Anneleri Yasin Okuyor

Kim Kaç Salat-ı Tefriciye Okuyacak :

Laterne......................................444
PeriLous......................................300
Mezopotamya..............................100
Umutege.....................................500
Wosgi.........................................200
Cherryfe......................................200
Dmt............................................200
Ersnil........................................... 300
Mergen.........................................250
Pembe..........................................300
Voltaj........................................... 200
Katinam........................................100
Vitamin......................................... 200

TOPLAM PAYLAŞILAN.................... 2594

arkadaşlar Vitamin arkadaşımızın adı SEMA,niyetlenirken ismini ile niyetlenebilirsiniz..

Son düzenleme:

Özür dilemene hiç gerek yok tatlım. Voltajın nosu yok bende, ben bir de saat 11.45 gibi bitiyor diye düşündüm, toplantıdaydım ve telden girmeye çalıştım. Sadece benim taşıyamayacağım bir yükmüş onu anladım bu tamamen benim kaldıramamamla ilgili.

Biraz da kendi kendime bozuldum, okuyamayacak arkadaşların son dakikada okuyamayacağım demesine üzüldüm, sabah daha erken saatte bildirilebilirdi diye düşünüyorum ve ben bu sorumluluğu alamayacağıma karar verdim. Henüz bana okunmadığı için içim rahat. Senin dertlenmene gerek yok.

canım arkadaşım kesinlikle çok haklısın evet sonanda okuyamayacağım demek gercekten üzücü olmuş,ancak sen dua topinginde bizi yanlız bırakırsan yeğenlerin çok üzülür,tabi anneleride, hadi lütfen ama

bu hafta çok stresli olmuş dualaması, ama çok güzel oluyo her hafta okunması kızlar, inşallah bırakmayalım
hanipeks de canım benim çok paniklemiş, cuma vakti ikindi ezanına kadar olan vakit, :KK34::KK34: ama öğlenden önce sürekli dualıyoruz galiba biz

gece erken yatıp sabahları erken kalkabilsem, ben de duasını yapardım; kendimi gaza getiriyorum her gün erken kalkıcam diye ama fooooosss:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

bende 500 tane alayım canım, kenzül arş duasınıda okuyabildiğim kadarını söylerim çarşambadan inşallah, katinam, laterna ve sema için
hemen bitireyim diye takıyorum tesbihi parmağıma, kociş diyoki, hatun hayırdır yakında uçacaksın heralde sürekli zikir çekiyosun:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

hatim okusak çok güzel olur elbette, şimdiden okumasını bilenler paylaşsak aramızda mart ayına kadar çok zorlanmadan bitirip hediye ederiz inşallah

benim kızım için okuduğum hatmin bitmesine 5 cüz kaldı inşallah, kızımla karar verdik duada cimrilik yapmayalım dedik, burda duaya katılan minik arkadaşlarına da hediye etmek istiyoruz ilk hatmimizi, ben bitince haber vericem inşallah, o hafta cuma günü tefriciyelerle birlikte onuda dualamış oluruz,

Hanipeksim ben topicte söyledim hayatım cuma çıkana kadar vakit var.Herkes aldığını o vakte kadar bildirmeyip ezan vakti söylerse,yine kendi borcu olarak kalır :KK34: sarkitanin değil,ısı olup okuyamayanin duasını okuruz:KK54:Çünkü hepimizin bazı uğraşları var.
Yetişmeyecek ezan okununca bitecek diye uzulmussun:KK43:
Sen bunlara tasalanma üzülme ,bir kac haftadır oturtmaya çalışıyoruz .
Haftaya yetistiremezsen okumam ben ona göre :83:

Özür dilemene hiç gerek yok tatlım. Voltajın nosu yok bende, ben bir de saat 11.45 gibi bitiyor diye düşündüm, toplantıdaydım ve telden girmeye çalıştım. Sadece benim taşıyamayacağım bir yükmüş onu anladım bu tamamen benim kaldıramamamla ilgili.

Biraz da kendi kendime bozuldum, okuyamayacak arkadaşların son dakikada okuyamayacağım demesine üzüldüm, sabah daha erken saatte bildirilebilirdi diye düşünüyorum ve ben bu sorumluluğu alamayacağıma karar verdim. Henüz bana okunmadığı için içim rahat. Senin dertlenmene gerek yok.

bu yazdıklarını sabahta okudum bana ithafen oldugu için ama cevap yazmak istemedim..
kimse kenzül arsı okumak zorunda değildi..kaldıki ben bunu dünde söyledim..netten arastırdım.ama net cevap bulamadıgım için abdestsiz okumak istemedim sadece bu..
bunu ikidir dile getirdiğin için yazıyorum..sanki duaları okumak istemiyor gibi bi havayada soktun..
bundan sonrada beni katmazsınız dualarınıza olur biter.:KK19:

kizlar daha yeni oturtmaya calisiyoruz olur boyle problemler buyutmeyelim niyetimiz belli Allah bozmasin insallah...

her hafta tefriciye bagislamaktan vazgecmeyelim, ama kenzul ars zorunlu tutulmasin isteyen okur benim fikrim bu

Kim Kaç Salat-ı Tefriciye Okuyacak :

Laterne......................................444
PeriLous......................................300
Mezopotamya..............................100
Umutege.....................................500
Wosgi.........................................200
Cherryfe......................................200
Dmt............................................200
Ersnil........................................... 300
Mergen.........................................250
Pembe..........................................300
Voltaj........................................... 200
Katinam........................................100
Vitamin......................................... 200

TOPLAM PAYLAŞILAN.................... 2594

arkadaşlar Vitamin arkadaşımızın adı SEMA,niyetlenirken ismini ile niyetlenebilirsiniz..

Bana da 100 tane yazar mısınız? Bu arada herkesin tekrar ağzına kalbine sağlık, çok teşekkür ediyorum..Sevgiler..

laterna canım ben 600 selati tefriciye 1 tanede kenzül arş okudum listeye okunmuş olarak eklermisin::)))

maşallah canım darısı başımıza inşallah :))

Allah kabul etsin ağzına sağlık arkadaşım

Amin..dediğim gibi salı veya çarşamba tekrar kontrol ederim eksik varsa seve seve okurum.tabiri caizze ben herkesin çorbada tuzu olsun diye 1000,2000 gibi sayılar söylemiyorum,benim bildiğim kadarıyla ne kadar çok kişi okursa o kadar makbuldür ancak buda kimse kendini zorlayacak anlamına gelmiyor,benim ricam arkadaşlar 10 tanecikte olsa okuyabilirseniz kişi sayımızda fazlalaşır ve duamız dahada makbul olur Allahın izni ile..hem ben söz veriyorum sizlere sıkıştığınız yerde ben elimden gelenin fazlasını yapmaya çalışağım yeterki dua topinğimiz bozulmasın

Canım bana da 300 tane yazabilirsiniz 1 tane de kenzül-arş tşk.

laterna canım banada rica etsem 600 yazarmısın,eksik kalırsa tekrar alabilirim.

bu hafta çok stresli olmuş dualaması, ama çok güzel oluyo her hafta okunması kızlar, inşallah bırakmayalım
hanipeks de canım benim çok paniklemiş, cuma vakti ikindi ezanına kadar olan vakit, :KK34::KK34: ama öğlenden önce sürekli dualıyoruz galiba biz

gece erken yatıp sabahları erken kalkabilsem, ben de duasını yapardım; kendimi gaza getiriyorum her gün erken kalkıcam diye ama fooooosss:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

bende 500 tane alayım canım, kenzül arş duasınıda okuyabildiğim kadarını söylerim çarşambadan inşallah, katinam, laterna ve sema için
hemen bitireyim diye takıyorum tesbihi parmağıma, kociş diyoki, hatun hayırdır yakında uçacaksın heralde sürekli zikir çekiyosun:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

hatim okusak çok güzel olur elbette, şimdiden okumasını bilenler paylaşsak aramızda mart ayına kadar çok zorlanmadan bitirip hediye ederiz inşallah

benim kızım için okuduğum hatmin bitmesine 5 cüz kaldı inşallah, kızımla karar verdik duada cimrilik yapmayalım dedik, burda duaya katılan minik arkadaşlarına da hediye etmek istiyoruz ilk hatmimizi, ben bitince haber vericem inşallah, o hafta cuma günü tefriciyelerle birlikte onuda dualamış oluruz,

bende 150 tane tefriciye okurum insallah

Bana da 100 tane yazar mısınız? Bu arada herkesin tekrar ağzına kalbine sağlık, çok teşekkür ediyorum..Sevgiler..

hepsini ekledim kızlar şimdiden ağzınıza sağlık,Allah kabul etsin inşallah..

Amin..dediğim gibi salı veya çarşamba tekrar kontrol ederim eksik varsa seve seve okurum.tabiri caizze ben herkesin çorbada tuzu olsun diye 1000,2000 gibi sayılar söylemiyorum,benim bildiğim kadarıyla ne kadar çok kişi okursa o kadar makbuldür ancak buda kimse kendini zorlayacak anlamına gelmiyor,benim ricam arkadaşlar 10 tanecikte olsa okuyabilirseniz kişi sayımızda fazlalaşır ve duamız dahada makbul olur Allahın izni ile..hem ben söz veriyorum sizlere sıkıştığınız yerde ben elimden gelenin fazlasını yapmaya çalışağım yeterki dua topinğimiz bozulmasın
k kadar almasın

Allah razı olsun tatlım..
bence de ne kadar çok kişi paylaşırsak o kadar iyi;kimse kendini zorlayacak kadar almasın;20 olur 50 olur amaç birlik olup birlikte dua etmenin hazzına varmak..
Allah dualarımızı kabul etsin inşallah..

laterna canım ben 600 selati tefriciye 1 tanede kenzül arş okudum listeye okunmuş olarak eklermisin::)))
Bende kubara kubara okudum demeye geliyordum :KK53:
Maşallah canım Allah kabul etsin:KK16:
Bende onu çok istiyorum , içimizden birilerinin muhakkak duası kabuldur.o kişinin olması için 4444ün 4 tanesi bile dağılsa olur :)
hepsini ekledim kızlar şimdiden ağzınıza sağlık,Allah kabul etsin inşallah..

Sanırım dua dağılımıyla 4444 tamamlanmış:KK66: şimdiden Rabbim kabul etsin...

canım arkadaşlarım,kaderdaşlarım...
her birimizin farklı farklı hayatları var;bir yandan bebişler sayesinde birbirimizi çok iyi anladığımız gibi bir yandan da aslında kimse kimseyi tanımıyor :KK43:(
foruma yazmadığımız dertlerimizi,kederlerimizi,işimizi,gücümüzü;bizi en çok neyin sinir ettiğini ne yazık ki hiç kimse bilemez tahmin edemez..
her birimizin zaten unutmak istediği onlarca sorunu varken birde burada birbirimizi üzmeyelim,kırmayalım ne olur..
birbirimiz için dua edip içimizi ferahlatmaya çalışırken yanlış anlaşılmalar nedeniyle kırgınlık çıkarmayalım ne olur..
yazdıklarımızı okuyan arkadaşımızın yanlış anlayabileceğini yada okuduğumuzun aslında anladığımızın dışında bambaşka bir şey anlatıyor olabileceği ihtimalini her zaman hatırlayalım:KK34:
kırmak ve kaybetmek kolaydır;biz her zaman kazanmak için çalışalım..

burada yavaş yavaş çoğaldık çoğalmaya devam edelim inşallah..

bu yazdıklarını sabahta okudum bana ithafen oldugu için ama cevap yazmak istemedim..
kimse kenzül arsı okumak zorunda değildi..kaldıki ben bunu dünde söyledim..netten arastırdım.ama net cevap bulamadıgım için abdestsiz okumak istemedim sadece bu..
bunu ikidir dile getirdiğin için yazıyorum..sanki duaları okumak istemiyor gibi bi havayada soktun..
bundan sonrada beni katmazsınız dualarınıza olur biter.:KK19:

Kimse tefriciyeyi de okumak zorunda degil, ama okumayacagini ya da okuyamayacagini bildirmek zorunda. Aramizdaki fark ben uzgunlukle yorum yaziyorum sen sinirle. Sabahtan beri yazsaydin dert degil bosuna icinde tutmussun bu saate kadar. Daha duyarli olmani dilerdim mesela en kotu ihtimalle sabah sorabilirdin abdest durumunu erkenden forumdaydin ya da kezul ars da okunacak karari alinirken itiraz edebilirdin okumak zorunda degilim diye. Hedefim blof yapip da senin niyetlerimizden cikmani saglamak degil merak etme. Daha da uzdugun icin tesekkur ederim.

Sana katilmiyorum laterne canim. Benim uslubumda ne var kirici olmamayi dileyecegin kadar? Kabayim da farkinda mi degilim?

X