2013 Nisan Anneleri Yasin Okuyor

Günaydın kızlar...

150 tane okudum...
Allah kabul etsin inş.

laterna canım 400 tane okudum Allah kabul etsin şimdiden

Allah kabul etsin inşallah,hepsini kaydettim..
Kenzül Arşları da ekliyeyim mi tamamladınız mı?

Cherryfe canım,isme bağışlamayı bu hafta ilk defa yaptığımız için biraz karışıklık oldu gibi ama dediğin gibi artık okuduğumuzu bağışlar bağışlamaz yeni isimleri belirleriz..

Herkese günaydın, ben daha önce okumamıştım ama duayı buldum. Ben de başlangıç olarak 100 tane okuyayım, okudukça daha fazla alırım. Mergen arkadaşımıza Mergen diyeceğiz di mi? Sevgiler..

şimdiden Allah kabul etsin canım,senin okuyacaklarını da listeye ekledim;bitirince haber verirsin..
Mergen arkadaşımıza Mergen diyerek niyetleneceğiz bağışlamasını yaparken asıl adını söyleyeceğiz

Mergen,Seçil ve Demet arkadaşlarımız için Kim Kaç Salat-ı Tefriciye Okuyacak:

Laterne........................404
Naz..............................300
Voltaj...........................250
Hanipeks.......................100
Gökemre........................20
Tul................................20
Gulimier.........................400
Esrasm..........................200
Cherryfe........................200
PeriLois.........................200
Pembe...........................250
Wosgi............................100
Ersnil..............................300
Katinam..........................100
Umutege.........................400
Mergen...........................250
Sernil..............................400
Secilce............................100

Paylaşılan Toplam............3994

Kızlar her seferinde hatırlatmaya çalışıyorum unutulmasın diye;Tefriciye okuyan herkes yine Mergen,Seçil ve Demet'e niyetlenip 3 Kenzül Arş okuyacak..
tamamladığınız da haber vermeyi unutmayın

Allah Kabul Etsin İnşallah

Son düzenleme:
laterna tatlım ben 100 tane salati tefriciye okudum.
mergen, seçil ve demet içinde 3 tane kenzül arşı okudum. allah kabul etsin.

laternacım ben 250 tefriciye ve 3 kenzül arş duasını bitirdim... ekleyebilirsin...

laternacım 100 tefriciye ve 3 kenzül arş duasını bitirdim. EKSİK VARSA ALABİLİRİM DAHA

Bende 50 alırım

Cherryfe şimdi geçmişi okuyunca farkettim. Baban için çok çok geçmiş olsun diliyorum. İnşallah gerekmez ve testler düzgün çıkar ama Allah korusun böbreği alınması gerekirse de lütfen korkmayın. Benim babam da ben ilkokuldayken ameliyat oldu ve böbreğinin biri alındı. 22 yıl oldu, maşallah bir sıkıntı yok. Aynı şekilde kayınpederim de nerdeyse 30 küsür yıldır tek böbrekli, maşallah sağlığı çok yerinde.. O yüzden lütfen üzülmeyin, bir an önce sağlığına kavuşması dileğiyle..

Cherryfe şimdi geçmişi okuyunca farkettim. Baban için çok çok geçmiş olsun diliyorum. İnşallah gerekmez ve testler düzgün çıkar ama Allah korusun böbreği alınması gerekirse de lütfen korkmayın. Benim babam da ben ilkokuldayken ameliyat oldu ve böbreğinin biri alındı. 22 yıl oldu, maşallah bir sıkıntı yok. Aynı şekilde kayınpederim de nerdeyse 30 küsür yıldır tek böbrekli, maşallah sağlığı çok yerinde.. O yüzden lütfen üzülmeyin, bir an önce sağlığına kavuşması dileğiyle..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…