2013 Nisan Anneleri Yasin Okuyor

oyyy tatlım benim sen sanki gitmeyeceksin detaylıya;hem sen ÜÇ canlısın :))

ben secilceye msj attım,inşallah girer görür girmezse adını seçil deriz olur mu acaba:44:
dmt_ ve sen de adını paylaş biran önce tanıyalım sizi

Canım sizler için tek tek biraz zor olmayacak mı , Burdan isimlerin yazılmasında sakınca mı var ?

tatlım sakınca görmeyenler buradan paylaşsın,rahatsız olacak olanlar da özel msj atsın bence..

ben her seferinde Eüzu besmele çekiyordum öyle okunacak diye biliyordum Voltajım aydınlat bizi...

Hayir hayatım sure veya ayet değil(ki bazi surelerde bile besmelesiz baslanir tevbe suresi )tek bir kez niyet edip tek bir kez euzu besmele çekiyorum.

Dmt_ kendide söyledi diger topicte.tahmin etmek zor olsada adı ben söyleyeyim Demet

Kızlar ismi geçen arkadaşlar için 200 tane tefriciye okudum bitirdim geldim ve isimlerini okuyarak bağışladım

Şimdi
Esra Seçil Demet ve Laterna mı ? Bugün ben başlıyorum , çıkmadan netleşir miki ? 4 kiş mi ? Mergende var galiba 5 kiş mi?

O zaman Sadece başlarken isimleri ile birlikte arkadaşlarımızı söyleyip
Başlamadan önce 21 defa estağfurullah el azim ve etubu ileyh denilmelidir Bir defa Euzu besmele çekilip okumaya başlayacağız diyoruz , Dimi şekerler:))) ( Laterna Ve Voltaj )

benim bildiğimde kişi kendine okurken bahsettiğin şekilde başlar hatta eksiği var biz şimdiye kadar dua paylaşımında bulunurken açılışı kime okunacaksa o yapardı atıyorum niyetlenir 1 tane dahi olsa okur ve bizde onun niyetne diye devam ederdik burada nasıl olacak bilmiyorum

Canım Nihat Hatipoğlunun paylaşımı bu şekilde olmuş , Bende böyle biliyorum ,

Ama isimleri netleştirsek özelden mesajda gelmedi ,

Cherrfe öyle hayatım 1 kez cek tamam.ama isimler karışmasın

esrasm:Esra o şimdi değil ayy havası batmasın anası gelecek diye heyecandan hemen adını söyledi

Merhabalar,
Şimdi laterne'nin msjını aldım..Ne kadar güzel yürekli insanlarsınız..Ne diyeceğimi bilemiyorum..Ben de sürekli dua ediyorum, kabul olması dileğiyle.. Bugün ağlamamak için kendimi zorlamıştım, msjı görünce koptum.. Tekrar tekrar çok teşekkür ederim, o güzel dualarınızda dilediğiniz herşey sizlerin de olsun dilerim.. Çok sevgiler.. Sonsuz teşekkürler.. Bu arada msj sayım yeterli olmadığı için özel msj atamıyorum, buradan yazayım, adım Seçil tahmin ettiğiniz gibi..Topikte başka kimler için dua bağışlıyorsunuz? Ben de dualarımı onlarla paylaşayım...

Laterne cim 200 tane okudum ben bu arada adımıda yanlış yazmışsın PeriLous canım

Laternem seninde detaylin var.
Su an acil olan seçil,laterne,mergen ve demet.:26:
4-4 mü yapsaydık ki :44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…