2013 Nisan Anneleri Yasin Okuyor

Canım çok teşekkür ederim,Allah razı olsun ama sende ayrıntılı ult. gideceksin perşembe günü,o nedenle ben bu haftaki üçlüde yer almanı isterim...:KK16:Nasıl uygun görürseniz...Yüzlerce,binlerce kez teşekkürler :KK16:

oyyy tatlım benim sen sanki gitmeyeceksin detaylıya;hem sen ÜÇ canlısın :))

ben secilceye msj attım,inşallah girer görür :KK43: girmezse adını seçil deriz olur mu acaba:44:
dmt_ ve sen de adını paylaş biran önce tanıyalım sizi:KK16:

Canım sizler için tek tek biraz zor olmayacak mı , Burdan isimlerin yazılmasında sakınca mı var ?

tatlım sakınca görmeyenler buradan paylaşsın,rahatsız olacak olanlar da özel msj atsın bence..

Voltajcım , her seferinde euzu besmele şart değil diye biliyordum ama yanlış mıyım ?

Nihat Hatipolu salat- tefriciye

Bismillahirrahmanirrahim

Allahumme salli salaten

kamilaten ve sellim

selamen tammen ala seyyidina

Muhammedinillezi

tenhallü bihil ukadü ve

tenfericü bihil kurabü

vetukda bihil havaicü ve

tünalü bihir ragaibü ve

hüsnül havatimi ve

yüsteskal gamamü

bivechihil ke imi ve ala

alihi ve sahbihi fi külli

lemhatin ve nefesin

biaded-i külli malümin lek

Allahım Bizim Efendimiz Hz.Muhammed(sav)e kusursuz bir slat ve rahmet mükemmel bir selam ve selamet vermeni diliyoruz O peygamber ki onun hürmetine düğümler çözülür sıkıntılar ve belalar onun hürmetine açılıp dağılır hacet ve ihtiyaçlar onun hürmetine yerine getirilir Maksatlara onun hürmetine ulaşılır güzel sonuçlar onun hürmetine elde edilir Onun şerefli yüzü hürmetine bulutlardaki yağmur istenilir Allahım onun ehl-i beytine ashabına da her göz arpacık kadar zamanda her nefes alacak zamanda sana malum olan varlıklar sayısınca salat et

İmamı kurtubı Hazretleri söyle buyurmuş:

Bir Kimse cok önemli bir isinin veyaa önemli bir dileginin gerçekleşmesini ya da üzerinde devam edip duran büyük bir belanın üzerinden çekilip gitmesi için Salat-ı Tefriciyeyi (4444) defa okuyup bu mübarek Salatü Selam ile Yüce Peygamberimize vesile edinse hiç şüphe ve tereddüt yoktur ki Yüce Allah o kulunun istek ve muradının olması için hayırlı bir sebebi yaratır ve ona muradını verir

Başlamadan önce 21 defa estağfurullah el azim ve etubu ileyh denilmelidir Bir defa Euzu besmele çekilip okumaya başlanmalıdır

ben her seferinde Eüzu besmele çekiyordum öyle okunacak diye biliyordum :KK43: Voltajım aydınlat bizi...

Hayir hayatım sure veya ayet değil(ki bazi surelerde bile besmelesiz baslanir tevbe suresi )tek bir kez niyet edip tek bir kez euzu besmele çekiyorum.

Dmt_ kendide söyledi diger topicte.tahmin etmek zor olsada adı ben söyleyeyim Demet :KK52:

Kızlar ismi geçen arkadaşlar için 200 tane tefriciye okudum bitirdim geldim ve isimlerini okuyarak bağışladım

Şimdi
Esra Seçil Demet ve Laterna mı ? Bugün ben başlıyorum , çıkmadan netleşir miki ? 4 kiş mi ? Mergende var galiba 5 kiş mi?

O zaman Sadece başlarken isimleri ile birlikte arkadaşlarımızı söyleyip
Başlamadan önce 21 defa estağfurullah el azim ve etubu ileyh denilmelidir Bir defa Euzu besmele çekilip okumaya başlayacağız diyoruz , Dimi şekerler:))) ( Laterna Ve Voltaj )

O zaman Sadece başlarken isimleri ile birlikte arkadaşlarımızı söyleyip
Başlamadan önce 21 defa estağfurullah el azim ve etubu ileyh denilmelidir Bir defa Euzu besmele çekilip okumaya başlayacağız diyoruz , Dimi şekerler:))) ( Laterna Ve Voltaj )

benim bildiğimde kişi kendine okurken bahsettiğin şekilde başlar hatta eksiği var biz şimdiye kadar dua paylaşımında bulunurken açılışı kime okunacaksa o yapardı atıyorum niyetlenir 1 tane dahi olsa okur ve bizde onun niyetne diye devam ederdik burada nasıl olacak bilmiyorum

benim bildiğimde kişi kendine okurken bahsettiğin şekilde başlar hatta eksiği var biz şimdiye kadar dua paylaşımında bulunurken açılışı kime okunacaksa o yapardı atıyorum niyetlenir 1 tane dahi olsa okur ve bizde onun niyetne diye devam ederdik burada nasıl olacak bilmiyorum

Canım Nihat Hatipoğlunun paylaşımı bu şekilde olmuş , Bende böyle biliyorum ,

Ama isimleri netleştirsek özelden mesajda gelmedi ,

Cherrfe öyle hayatım 1 kez cek tamam.ama isimler karışmasın :KK43:

esrasm:Esra o şimdi değil ayy havası batmasın anası gelecek diye heyecandan hemen adını söyledi :KK52:

oyyy tatlım benim sen sanki gitmeyeceksin detaylıya;hem sen ÜÇ canlısın :))

ben secilceye msj attım,inşallah girer görür :KK43: girmezse adını seçil deriz olur mu acaba:44:
dmt_ ve sen de adını paylaş biran önce tanıyalım sizi:KK16:

Merhabalar,
Şimdi laterne'nin msjını aldım..Ne kadar güzel yürekli insanlarsınız..Ne diyeceğimi bilemiyorum..Ben de sürekli dua ediyorum, kabul olması dileğiyle.. Bugün ağlamamak için kendimi zorlamıştım, msjı görünce koptum.. Tekrar tekrar çok teşekkür ederim, o güzel dualarınızda dilediğiniz herşey sizlerin de olsun dilerim.. Çok sevgiler.. Sonsuz teşekkürler.. Bu arada msj sayım yeterli olmadığı için özel msj atamıyorum, buradan yazayım, adım Seçil tahmin ettiğiniz gibi..Topikte başka kimler için dua bağışlıyorsunuz? Ben de dualarımı onlarla paylaşayım...

Laterne cim 200 tane okudum ben bu arada adımıda yanlış yazmışsın :KK9: PeriLous canım

Laternem seninde detaylin var.
Su an acil olan seçil,laterne,mergen ve demet.:26:
4-4 mü yapsaydık ki :44:

X