2013 Nisan Anneleri Yasin Okuyor

Kim Kaç Salat-ı Tefriciye Okuyacak :

Laterne.........................404
Naz..............................300
Voltaj...........................200
Hanipeks.......................100
Görkemre........................20
Tul................................20
Gulimier.........................400

TOPLAM........................1444

Son düzenleme:
Gulimier beni takip ediyor:KK8: yanlışım olursa yolar sacımı basımı he:KK4:

Kim Kaç Salat-ı Tefriciye Okuyacak :

Laterne.........................404
Naz..............................300
Voltaj...........................200
Hanipeks.......................100
Görkemre........................20
Tul................................20

TOPLAM........................1044

​Tatlım okuyacak olduğum değil, okuduğumun sayısı 100 :)

kızlar bu hafta yine tefriciye okuyoruz değil mi?gulimier önermiş tefriciye okuyan herkes 3 kere de kenzülarş okusun ek olarak..
kim kaç tane alacak hadi paylaşalım..

Laterne.......................400
Naz............................300

cuma bağışlayabilmek için yine perşembe akşamına kadar okuyup bitireceğiz...
Gulimier beni takip ediyor:KK8: yanlışım olursa yolar sacımı basımı he:KK4:

canım banada 400 yaz, kenzül arşı kendi adımıza mı okuyalım yoksa cuma duasına mı ortak olarak okuyalım?

ayyy canım benim voltajım kıyamam ben sana şimdi hamilesin, hele bi doğur o zman yoluşuruz :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

canım banada 400 yaz, kenzül arşı kendi adımıza mı okuyalım yoksa cuma duasına mı ortak olarak okuyalım?

ayyy canım benim voltajım kıyamam ben sana şimdi hamilesin, hele bi doğur o zman yoluşuruz :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

hemen eklerim tatlım :)
Kenzül arşı da cuma duasına ekleyelim güzel olmaz mı?hep birlikte karar verelim ben hepsine uyarım :)

tamam tatlım ben şimdilik okuyacak olduğuna da okunmuşa da yazdım :)) sen kaç tane okumak istiyorsun söyle onu ekliyeyim okunacak listesine..

Kuzum ben bu hafta kendimden emin olamıyorum işlerim çok fazla, bu hafta ctesi çalışmayacağım için işlerimi biriktirmemem hafta içi bitirmem gerek. Ben okudukça yazsam olmaz mı?

Kuzum ben bu hafta kendimden emin olamıyorum işlerim çok fazla, bu hafta ctesi çalışmayacağım için işlerimi biriktirmemem hafta içi bitirmem gerek. Ben okudukça yazsam olmaz mı?
burada ki paylaşımlara bak ona göre oku o zaman tatlım;okudukça yaz buraya ben eklerim..
yorma kendini çok :KK43:(

burada ki paylaşımlara bak ona göre oku o zaman tatlım;okudukça yaz buraya ben eklerim..
yorma kendini çok :KK43:(

​Tamam canım, fazla olursa haftaya aktarırız. Bir arkadaş kişiye yönelik okuyalım 18 haftada yetişir diodu 2-3er kişiye göndersek her hafta. Bana mantıklı geldi, nasıl olur sizce?

ortalama 19-20 hafta var nisan ayına,

şimdi baktım aktif listede 45 kişi var,

her hafta 2 yada 3 kişiye ismen okuyabiliriz,

nisan başında doğum yapacaklardan başlayıp, sona doğru gitmiş oluruz,

Hazreti yunus aleyhisselamın duasını demişti bi arkadaş, onuda başlayabilirz

olabilir bence fena fikir degil:KK9:

​Tamam canım, fazla olursa haftaya aktarırız. Bir arkadaş kişiye yönelik okuyalım 18 haftada yetişir diodu 2-3er kişiye göndersek her hafta. Bana mantıklı geldi, nasıl olur sizce?

benim için uygun nasıl isterseniz öyle yapalım;herkes fikrini belirtsin o zaman bir plan yapalım..

ÖNEMLİ.....!!

arkadaşlar okuduklarımızı her hafta listeden 2-3 isme mi bağışlayalım yoksa her zaman ki gibi toplu mu bağışlayalım???

Ben hepsine uyarım uydum da:21:Uyumluyum ben:KK53:

Şahsi okursak ne yapalım tüm listeye mı okuyacağız,aktif listeye mı yoksa duaya katılanların listesine mı :26:

kızlar bizde eşimle birlikte bebeğimiz için 4444 tefriciyye okumak istiyoruz. başlarken neler yapıyosunuz ve hangi duaları okuyosunuz?

duaya katılanlar içinde buhafta nisan bir de ilk kim doğuracaksa onun niyetine okuyalım derim ben şahsen,
aktif liste diye söyledim ama ordan da ismini duymadığım baya kişi var benim:44:

X