2013 Nisan Anneleri Yasin Okuyor

Kimin Kaç Salat-ı Tefriciyesi Eksik :

Umutege...................................60
Vitamin....................................250
Tul...........................................20
Ycl............................................50
Esrasm.......................................50

canım ben 100 e tamamlıyorum biri eksik okusun okumayanlardan

canlarım burada tam olarak ne yaptığınızı anlayamadım yaaa biri beni aydınlatsa

canlarım burada tam olarak ne yaptığınızı anlayamadım yaaa biri beni aydınlatsa

canım, bizim ve bebeklerimizin sağlığı ve kolay doğum yapabilmemiz için dua ediyoruz hep birlikte :))
41 yasin ve 4444 salatı tefriciyeyi aramızda paylaşıp okuyup bağışlıyoruz :))

bende bebeğim olsun diye 41 gün günde 1 kere Meryem suresini okumuştum çok şükür okumaya başladığımın 7. günü hamile olduğumu öğrenmiştim bırakmadan tamamlamıştım bebeğim dualarla geldi bana şimdide bebeğimin durumunu biliyorsunuz çok korkuyorum bende bebeğimin zihinsel, ruhsal, fiziksel açıdan sağlıklı olmasını dileyerek Salat-ı Tefriciye okumaya başlayacağım inşallah Yasin-i Şerif te okurum buradan bende size katılmak istiyorum
birde kızlar ben Meryem suresini okurken her gece vefat eden halam içinde Fatiha okuyordum ve halam sürekli rüyalarıma giriyordu Fatiha okumayı bıraktım halam gelmez oldu rüyalarıma
kolay doğum içinde arkadaşım bana İnşikak Suresini oku demişti

canım bende 50 tane demiştim okudum.Allah kabul etsin inşallah.Amin.

canım bende 50 tane demiştim.okudum Allah kabul etsin inşallah.Amin

ya arkadaşlar kusura bakmayın aynı mesajı kaç defa yolladım sorun var sanırım sitede.

Peygamber Efendimiz bir hadîs-i şerîfinde buyurdu ki:
Bir kimse, Muharrem ayının ilk günü [yani hicrî yılbaşında], aşağıdaki duâyı 3 defa okursa, Allahü teâlâ o kimseyi, gelecek Muharrem ayına kadar bütün belâlardan emîn kılar.

Elhamdülillâhi Rabbil-âlemîn. Vessalâtü vesselâmü alâ seyyidinâ Muhammedin ve alâ âlihî ve sahbihî ecmaîn. Allahümme entel-ebediyyü'l-kadîm, el-hayyül-kerîm, el-hannân, el-mennân. Ve hâzihî senetün cedîdetün. Es'elüke fîhe'l-ısmete mineşşeytânirracîm, vel avne alâ hâzihin-nefsil-emmâreti bissûi vel-iştiğâle bimâ yukarribünî ileyke, yâ zel-celâli vel-ikrâm, birahmetike yâ erhamerrâhimîn. Ve sallallâhu ve selleme alâ seyyidinâ ve nebiyyinâ Muhammedin ve alâ âlihî ve sahbihî ve ehl-i beytihî ecmaîn

Meâli ise şöyledir: “Besmele”, “hamdele” ve “salvele”den sonra, “Ey Allah’ım! Sen Ebedî ve Kadîmsin [Kendinden evvel hiçbir varlık olmayan], varlığı, hayâtı devâmlı olan, kullarına keremi ziyâde, merhameti, ni’metler bağışlaması sonsuz, yalnız Sensin Allahım!

İşte bu yeni yıldır ki, ben, bu yıl boyunca, huzûrundan kovulmuş şeytândan korumanı ve dâimâ kötülüğü emreden nefsime gâlip olmam için yardımını ve beni Sana yaklaştıran işlerle meşgûl olmamı Senden dilerim ey celâl ve ikrâm sâhibi Allahım. Ey merhametlilerin en merhametlisi, rahmetinle muâmele eyle. [Sonunda tekrâr salevât-ı şerîfe var].”

Kimin Kaç Salat-ı Tefriciyesi Eksik :

Vitamin....................................250
Tul...........................................20

Allah kabul etsin inşallah,ağzınıza sağlık..

herkes aldığını okursa eksiğimiz yok şükür;ortada bir 50 var ama Naz fazla okumuş olabilir ondan cevap bekliyorum:)

Nazın gecen haftadan kalan bir 50 si vardı okunmuş o mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…