2013 Nisan Anneleri Yasin Okuyor

Bu sefer parça parça sayı bildireceğim, sonra okumadım sanıp son gün telaşa kapılmayın hihihihi :KK1:

​150 tane okudum canım.

HOŞ GELDİNİZ :)

nur topu gibi bir topiğimiz daha oldu;hepimize hayırlı olsun..
Şimdiden Allah kabul etsin inşallah ( amin )

2013 Nisan Anneleri ve Bebekleri İçin Okunan 4444 Salat-ı Tefriciye

Laterne150
Ersnil
Umutege
Bebeci50
Pembe
Vitamin
Naz50
Dertsiz
Gulimier
Hanipeks150
Sernil
Gökemre100
TOPLAM500 Salat-ı Tefriciye

Kim Kaç Salat-ı Tefriciye okuyacak :

Laterne...........................250
Ersnil..............................300
Umutege.........................500
Bebeci............................300
Pembe............................250
Vitamin...........................250
Naz................................300
Dertsiz............................250
Gulimier...........................200
Hanipeks.........................500
Sernil.............................500
Gökemre.........................100

Alınan Toplam.................3700

2013 NİSAN ANNELERİ VE BEBEKLERİ İÇİN TOPLANAN YASİN-İ ŞERİFLER

Gulimier2 Yasin-i Şerif
Dertsiz1 Yasin-i Şerif
TOPLAM3 Yasin-i Şerif

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

2013 Nisan Anneleri ve Bebekleri İçin Bağışlanan 4444 Salat-ı Tefriciye

Mezopotamya500
Bebeci200
Laterne200
Esrasm400
Yüksek Voltaj550
Dertsiz100
Umutege510
Hanipeks534
Sernil500
Gulimier200
Dmt250
Pembe100
Limonluparfe100
Katinam100
Naz100
Zapzup100
TOPLAM4444 Salat-ı Tefriciye

Allah Kabul Etsin İnşallah..

Beyin kanaması geçiren ikizler için bağışlanan

Laterne1 Yasin-i Şerif
Cherryfe3 Yasin-i Şerif
TOPLAM4 Yasin-i Şerif

2013 NİSAN ANNELERİ İÇİN BAĞIŞLANAN;

Laterne9 Yasin-i Şerif
Gulimier1 Yasin-i Şerif
Hanipeks3 Yasin-i Şerif
Yüksek Voltaj14 Yasin-i Şerif + 1 Teberake
Dertsiz6 Yasin-i Şerif
Pembe332 Yasin-i Şerif
Bebeci5 Yasin-i Şerif
Sevil841 Yasin-i Şerif
TOPLAM41 Yasin-i Şerif + 1 Tebareke

CHERRYFE,NAZ VE DERİNESER ARKADAŞLARIMIZ İÇİN BAĞIŞLANAN :

Laterne1 Yasin-i Şerif
Gulimier1 Yasin-i Şerif
Bebeci1 Yasin-i Şerif
Cherryfe5 Yasin-i Şerif
Dertsiz7 Yasin-i Şerif
Yüksek Voltaj26 Yasin-i Şerif
TOPLAM41 Yasin-i Şerif

SEDAGG VE NAZ İÇİN BAĞIŞLANAN YASİN-İ ŞERİFLER
Laterne11 Yasin-i Şerif
Bebeci9 Yasin-i Şerif - Yusuf suresi
Mezopotomya822 Yasin-i Şerif
Mergen8 Yasin-i Şerif
Dertsiz3 Yasin-i Şerif
Tul1 Yasin-i Şerif
Vitamin871 Yasin-i Şerif
Hanipeks1 Yasin-i Şerif
Ersnil5 Yasin-i Şerif
TOPLAM41 Yasin-i Şerif

Kızlar maşallah gördüğünüz gibi ilk sayfada ki listelerimiz her geçen gün artıyor :)
böyle sayfa çok kalabalık oluyor der ve eğer isterseniz bağışlaması yapılmış olanları silebiliriz,ne dersiniz?

2013 Nisan Anneleri ve Bebekleri İçin Okunan 4444 Salat-ı Tefriciye

Laterne150
Ersnil
Umutege
Bebeci50
Pembe
Vitamin
Naz50
Dertsiz
Gulimier
Hanipeks150
Sernil
Gökemre100
TOPLAM500 Salat-ı Tefriciye

Kim Kaç Salat-ı Tefriciye okuyacak :

Laterne...........................250
Ersnil..............................300
Umutege.........................500
Bebeci............................300
Pembe............................250
Vitamin...........................250
Naz................................300
Dertsiz............................250
Gulimier...........................200
Hanipeks.........................500
Sernil.............................500
Gökemre.........................100

Alınan Toplam.................3700

kızlar Perşembe akşamına kadar okuyacağız;listede adı olmayıp da okuyan yada okumak isteyen varsa sayı bildirsin lütfen..

Canım bende şimdilik bir 100 alayım. Ezberimde ama uzun süredir okumayınca hızımı kestiremedim. Okudukça eklerim ...

canım ben 400 taneyi okudum
istersen 600 yap benimkini 200 tane daha okurum yarına kadar eksik kalırsa yine alırım perşembe günü:KK34:

Laterne , Beyin kanaması geçiren ikizler kimler? Bn kaçırmışım onu ,

Kızlar , Hızlansakta bu Cumaya toparlasak 41 yasini duası olsa niye kalmış o aracıkta ..

Laterne , Beyin kanaması geçiren ikizler kimler? Bn kaçırmışım onu ,

Kızlar , Hızlansakta bu Cumaya toparlasak 41 yasini duası olsa niye kalmış o aracıkta ..

canım beyin kanaması geçiren 20 günlük ikizler varmış;onların sağlığı için Yasin topluyorlarmış,yanılmıyorsam Bebeci söylemişti bağışlayabilir miyiz diye;onlara bağışladık 4 Yasini..

Yasin pek ilerlemiyor :KK43: önceden günah olduğunu bilmediğimiz için Kuran bilmeyenler de okuyordu;biz Kuran öğrenene kadar(Allah tez vakitte nasip eder inşallah) sadece Salat-ı Tefriciyeye katılacağız :KK43:(

Kuran bilenler okur paylaşırsa yine 41 Yasin topluyoruz...

Son düzenleme:
laterne bende 50 tane salatı tefriciye okurum benide eklermisin.

bende okumak istiyorum ama kuran harfleriyle okumayı bilmiyorum hani meali değilde okunusunu yazıyorlar ya öyle okusam kabul olur mu bide kime ne için okuyacağız olursa hemen başlamak isterim bide basım acık ya okuyabilirim miyim =) evde mi okusam oje de var parmagımda öğle arası kozmetikcinin önünde ojelere bakıyorduk da sürdüm bir iki parmagıma =)))

bende okumak istiyorum ama kuran harfleriyle okumayı bilmiyorum hani meali değilde okunusunu yazıyorlar ya öyle okusam kabul olur mu bide kime ne için okuyacağız olursa hemen başlamak isterim bide basım acık ya okuyabilirim miyim =) evde mi okusam oje de var parmagımda öğle arası kozmetikcinin önünde ojelere bakıyorduk da sürdüm bir iki parmagıma =)))
canım Salatı tefriciyeyi okunuşundan okuyabiliyorsun;namaz abdesti olsa iyi olur ama şart değilmiş..

canım salatı tefriciyeyi okunuşundan okuyabiliyorsun;namaz abdesti olsa iyi olur ama şart değilmiş..

emyyy damam bebeğim benim yarın mı başlayayım o zaman yada dur şimdi başlayayım yarın abdest alayım sabah ojeleri sileyim devam edeyim yasin okuyamıcam yani öyle mi ?=)

canım ben yürüyüş yaparken okuyordum, baktım 200 ü geçmiş. 244 e tamamladım bende, eklersin okundu bitti :KK34:

canım ben 100 tane daha okudum
geriye 100 tanem kaldı ama listeye baktım da voltaj sayı vermemişti ya o kaç tane okudu acaba ona göre okumaya devam edelim fazla olmasın :KK34::KK34::KK34:

canım beyin kanaması geçiren 20 günlük ikizler varmış;onların sağlığı için Yasin topluyorlarmış,yanılmıyorsam Bebeci söylemişti bağışlayabilir miyiz diye;onlara bağışladık 4 Yasini..

Yasin pek ilerlemiyor :KK43: önceden günah olduğunu bilmediğimiz için Kuran bilmeyenler de okuyordu;biz Kuran öğrenene kadar(Allah tez vakitte nasip eder inşallah) sadece Salat-ı Tefriciyeye katılacağız :KK43:(

Kuran bilenler okur paylaşırsa yine 41 Yasin topluyoruz...

canim ben 1 tane yasin okumustum nisan anneleri icin, soylemistim gerci ama gozunden kacmis sanki:KK34:

X