2013 mayıs gelinleri balayına nereye gidiyoruz bellimi??

ay sen al al ordakıler çeşit çeşit değildir bzm 2 eylul 5 gece mutlaka dönünce yaz bana inşş harika geçer nişanlımın başının etini yedim ben standart odada bakayı yapmam diye yazık oda mecbur kaldı canım ya

amin canımm inşallahhh tek umudum suan o... balayından baska bişey dusunemiyorummm

benimki en basından oteli de odayı da bana bırakmıstı... bana askım burayı sevmedim mutsuz oldum deme de nereyi seciyosan sec ben karısmıyorum sana bıraktım dedi

şimdi begenmeyip bir laf edersem eger benim basımın etini o yiyecek ben sana bırakmıstım hiç bana laf sayma diye

inşallah secimlermzden pişman olmayız canım ben kime soylesem herkes voyage ın kalitesi tartısılmaz memnun kalmamanıza imkan yok diyor bakalım

bende aynı durumdayım vala ama güzel olcağına inanıyorum benımde gıden yakınlarım memnundu ama balayına ve deluxe odaya giden olmadı

selam kızlar,bizde 27 nisana gün aldık, paloma pasha teras suit odalarına karar verdik gibii giiiibii:) 100 mtrekare terası ve jakuzisi var, hava soğuk olacağından terasdaa bol bol güneşlenebilirz diye düşündük, resimleri de süper duruyoo

Canım nişanlım belekte rehberlik yaptı ve cornelia diamondu anlata anlata bitiremedi:)

teşekkür ederim canımmm biz coneliadan vazgeçtik... voyage belek oldu otelimiz hayırlısı artık

greenalmond hayırlı olsun sizin de oteliniz

teşekkür ederim :) sizinde hayırlı olsun, gayet güzel bir seçim olmuş sizinkide voyage belek yemekleri hizmeti çok iyidir, hala varsa köy kahvaltısı alacarte var muhteşemmm

hayırlı olsun canım kaç gece nekadara geldi?

kızlar balayılarını ayarlayanlar fiyatlar konusundada bilgilendirebılırmı acaba bakalım uygunluğuna:))

kızlar balayılarını ayarlayanlar fiyatlar konusundada bilgilendirebılırmı acaba bakalım uygunluğuna:))

bizde ayarladık canım voyage belek 2 eylül 6 gece deluxe odasında kalacağız konaklama+sigorta+hava alanından transfer 6 taksit fiyatı 4.544,10TL. Uçak biletleri de thy den alacağız gidiş dönüş 540TL.

bizde ayarladık canım voyage belek 2 eylül 6 gece deluxe odasında kalacağız konaklama+sigorta+hava alanından transfer 6 taksit fiyatı 4.544,10TL. Uçak biletleri de thy den alacağız gidiş dönüş 540TL.
hadi hayırlı olsun didoşum :))

kızlar voyage belek ıcın ets tura anlastınız dımı tek??ve gunluk ne kadar acaba eylul ayında??

Merhaba herkese:)

2013 haziranda balayı icin Antalya otellerini arastırdık ve bütce olarak da bize uygun Voyage Sorgun'da karar kıldık.
Satın almadan önce yine de fikir almak istedim yorumlar vs. bu otel icin oldukca olumlu.
Daha önce giden veya yorumu olan varsa paylasırsa cok seviniriiiim:)

Teşekkürler.

17.08.2013te dügünüm 18 agustos sabahi Adam & Eve belek antalyaya gidiyoruz muhtesemmm bi otel... ayrica biz Executive Suite'de kalicaz, tam bir balayi oteliymis okudugum ve gördüklerime hayran kaldimmmmm :)))))

17.08.2013te dügünüm 18 agustos sabahi Adam & Eve belek antalyaya gidiyoruz muhtesemmm bi otel... ayrica biz Executive Suite'de kalicaz, tam bir balayi oteliymis okudugum ve gördüklerime hayran kaldimmmmm :)))))

hadi hayırlı olsun canım :) bende çok ikilem de kalmıştım ama çok kıskanç olduğum için voyage beleği tercih ettik

aksilik çıkmaz ise :) parise gidiyoruz pariste ask baskadır ekim de olcak düğünüz ekim sonu da gitmeyi planlıoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…