2013 mayıs gelinleri balayına nereye gidiyoruz bellimi??

bizim de düğünümüz nisanda erken rezervasyonlardan faydalanıp maxx royal i ayarladık. genelde hava pek güzel olmayacağından biz daha çok aktiviteleri olan bir oteli tercih ettik.

bizim de düğünümüz 04 mayıs voyage belek düşünüyoruz ama daha tam karar veremedik

Buyrun bayanlar..düğün yerini nereyi ayarladınız..ayrıca kuaför ve fotoğrafçı da var.:S

Benim düğünüm 20 Nisan.Rixos Larese gidiyoruz.Uçak tatil sigortasi dahil 5 gece 6 gün için 1.500 tl ödüyoruz.

hadi hayırlı olsun canım :) bende çok ikilem de kalmıştım ama çok kıskanç olduğum için voyage beleği tercih ettik :KK1:

yaaa aynen bende onun yüzünden cok gittim geldim :))) cok kiskancim bende malesef ama oteli o kadar begendim ki ona ragmen orayi sectik sonuc olarak.... umarim bu secim balayimizda kötü sekilde geri gelmez bana :)))

bizim de düğünümüz nisanda erken rezervasyonlardan faydalanıp maxx royal i ayarladık. genelde hava pek güzel olmayacağından biz daha çok aktiviteleri olan bir oteli tercih ettik.

hadi hayırlı olsun cnm fiyat konusunda bilgi verirmisin acaba??hangi tur la anlaştınız bide??

belek sherwood dreams resort jakuzili deluxe odasını ayarladık,

haziran ayı olduğu için istediğimiz bi çok otelin fiyatları 2000 üstüydü oyüzden 1750ye burayı ayarladık bir senelik otelmiş ve içime sindi resimlerine bakınca inşallah güzel bi tatil geçirirz :)

Son düzenleme:
arkadaşlar eski bi turizimci olarak size tavsiyem ets, jolly, anı tur, gibi büyük acentaları seçmeniz.
ufak acentalarda ödeme sıkıntısı vs. gibi durumlardan dolayı otele almama geç alma gibi sorunlar olabiliyor. büyük acentalarda bu sorun olmaz yada çok az olur

Eki Görüntüle 590974 Eki Görüntüle 590975 Eki Görüntüle 590976 Eki Görüntüle 590977 O özel günden bütün eşiniz dostunuz arkadaşlarınız sizin için belkide hayatınızda ilk defa toplanırlar.ama o özel günde herkezin sizin için söylemek istedikleri tebriklerini iyi niyetlerini dinlemeye vakit bulamazsınız.bulsanız dahi söyledikleri çoğu ğüzel sözleri unutursuznuz,yada hatırınızda kalmaz.bunun için bir düğün anı defteri edinip o özel ğünde çevrenizde olan herkezin sizin için düşündükleri herşeyi ölümsüzleştirin.bu defterleri ben kendim üretiyorum.sizlerde bu defterleriden birinden edinmek isterseniz özelden mesaj atabilirsiniz.

bizim de düğünümüz 04 mayıs voyage belek düşünüyoruz ama daha tam karar veremedik

bizimde 4 mayıs bizde voyage belek ıstıyoruz fıyat arastırması yaptınızmı acaba??hava nasıl olurkı acaba??bız 6 mayısta gırıs yapıcaz sız??

biz voyage belek düşünüyoruz deluxe odasını güneşlenme terasında bulunan jakuzi çok hoşuma gitti özellikle :) ama ben ordan da çok maxx royale gitmek istiyorum durum el verirse öyle olacak

canım bize dun voyagede jakuzı yok dedıler ama bılgın varmı acaba??

teşekkür ederim canımmm biz coneliadan vazgeçtik... voyage belek oldu otelimiz hayırlısı artık

greenalmond hayırlı olsun sizin de oteliniz

merhaba bugun erken rezervasyonun son gunuymus lutfen yardımcı olurmusunuz vayagede jakuzı varmı ve ala carte resataurantlar ucrelımı nasıl??kıyafet zorunluluğu var denılıyor onedır??

belek sherwood dreams resort jakuzili deluxe odasını ayarladık,

haziran ayı olduğu için istediğimiz bi çok otelin fiyatları 2000 üstüydü oyüzden 1750ye burayı ayarladık bir senelik otelmiş ve içime sindi resimlerine bakınca inşallah güzel bi tatil geçirirz :)

kaç gece ve hangı tarıhte bılgı verırmısınız acaba??hayırlı olsun buarada:)

kızlar nişanlım bugun gidip anlaşmış 6 mayısta 6 geceliğine voyage beleğe gidiyoruzzzEki Görüntüle 598086

canım merhaba deluxe oda 5 gece 1 eylül 7 eylül arasında kısmetse:)terasta jakuzi var hem resimlerden hem gidenlerden hemde tur şirketlerinde olduğunu defaalarca söylediler.bende çok maxx royel şstedim ama mumkün olmadı işte zaten voyage bile bu hazırlıklarda epeyce lüks:) benim merak ettiğim kıyafet zorunluluğu var ne demek

susesi belek. 28mayıs-4haziran 7 gece 3388tl. iyi yorumlar okudum hep. balayı çiftlerinden de çok tercih eden duydum.

merhabalar forum sakinleri aranıza ani katıldım eskişehirden bende mayıs ayı gelişni olucam.Balayını Voyage Sorgunda yapıcaz bakalım

X