2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

benim içinde öyle ama kimse olmıcaksa tad olmaz buralarda:26:
Aslında genel mubabbetler çok fazla oluyor, bunun için sayfalar çok fazlalaşıyor, üşeniyor insan, yada vakit harcamak istemiyor 50-60 sayfa okumaya, bundan dolayı odaklanamıyor sıkılıyor olabilirler.

birde şu alıntıların artık gösterilmemesi çok saçma birşey oldu.

ben her girdiğimde son 3-4 sayfayı okuyorum, konuyu yakaşayabilmişsem cevaplıyorum yazılanları, yazacağım varsa yazıyorum geçiyorum o şekilde.

ama kesinlikle başlangıçta benim ders çalışma mativasyonumu artırdı burası, herkesten allah razı olsun,

hayat işte..
ne olursa olsun geriye bakmamayı öğrendim ben artık
ne yapıp edip atanmak lazım başka seçenek kalmadı...

Aslında genel mubabbetler çok fazla oluyor, bunun için sayfalar çok fazlalaşıyor, üşeniyor insan, yada vakit harcamak istemiyor 50-60 sayfa okumaya, bundan dolayı odaklanamıyor sıkılıyor olabilirler.

ben her girdiğimde son 3-4 sayfayı okuyorum, konuyu yakaşayabilmişsem cevaplıyorum yazılanları, yazacağım varsa yazıyorum geçiyorum o şekilde.

ama kesinlikle başlangıçta benim ders çalışma mativasyonumu artırdı burası, herkesten allah razı olsun,

kuzum, ziyaretçilerdi nazardı derken çoğu kişi rapor vermez oldu o şekilde olunca da konu genel oluyo :KK1::KK1:

Kuzucum o zaman amacımıza ulaşmışız.:KK39::KK39::KK39:

hangi teknikler onlar yav :26:
ben ercilasunu bitirmeye calısıyorum daha

Güdümlü,kontrollü vs.var ya...:KK37:

hayat işte..

:26::26::26:

biz bizi motive ederiz de
buraya tek kelime dahi yazmadan kimler motivelendi motiveleniyor gizlice, bizim çalışmalarımızla kimbilir :KK14:

Son düzenleme:

aynen kuzum :KK1: ben de günlük plana uyamıyorum kuzum. bugüne kadar hep bi hevesle program yapmışımdır, ama hiçbirine de 1 haftadan fazla uyamamışımdır :KK53:
oyy kıyamam yaa, ilk bölüm mü, eğitim mi bu?
biraz polyannacılık olucak ama en azından geride değilsin kuzum :KK31:

kuzum neleri karıştırıyosun mesela bu konuda? 7iklimden çalıştın mı :KK6:

eğitim kuzum
aynen en azından geride değilim:KK1:

Şu saat oldu derse oturmadım biran önce başlamam lazım
Yediiklim modüler soru bankalarımda her dersten bir kaç bölüm kaldı onlarda bittiğinde her dersten birer soru bankası + 7 tane de yaprak test kitabı bitmiş oluyor. Sonra gelsin yeni kitaplar :KK61::KK61:

ooh mis:KK12::KK8:
iyi akşamlar kızlar
Ben yine hastalandım:2: 2 ay içinde 4. kez rahatsızlanmam.:2: doktor salgın, ve hava kirliliğinden üst solunum yolu enfeksiyonu çok diyor. Dershanaeye gittim geldim sabah ve bu saate kadar sadece 1 matematik testi çözdüm. şimdi dersin başına geçiyorum, molalarda uğrarım.

çok geçmiş olsun canım:KK16:
Ben bugün hiç çalışamadım,hastayım,vicdan azabından geberiyorum.:KK14::KK14:

kuzum çok geçmiş olsun :KK16:
eğer çok kötüysen yarın doktora git :KK20:

hayat işte..

bade kuzum bu bunalım hallerinle ilgili buraya sebebini yazdın ben mi kaçırdım okumadım ??

sorunun ne olduğunu, kafana neyi böyle taktığını bilmediğim için, sakinleştirecek, yada bir yol gösterecek yorum da :18:yapamıyorum

X