2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

ya reisülküttap dışişleri bakanı değil mi? nasıl nişancının yardımcısı oluyor:26:

kuzum nişancı her türlü yazışmalardan sorumlu ya reissülküttap da dış yazışmalardan sorumlu hemde yardımcı kurulun başkanı
ama görev değişikliğinden sonra kuruldan ayrılmış

kuzum nişancı her türlü yazışmalardan sorumlu ya reissülküttap da dış yazışmalardan sorumlu hemde yardımcı kurulun başkanı
ama görev değişikliğinden sonra kuruldan ayrılmış

tamam tatlım anladım ya gece kafam basmıyor zaar:KK53:
ben şu data konu anlatılmıyı alayım şart oldu :KK60:

inşallah zaten gk 50 olursa gy de 35 net bizi kurtarır.

Benim genel yetenekte önceki sınavda 45 doğrum 5 yanlışım varmış bu sınavda da o civarda bişi gelse puanı yükseltir sanırım.

Merhaba sedulu,hoş geldin...:KK3::KK3:

Ben de Cahide Bolat'ı öneririm Beyaz Kalem yayını... O soruların hakkından gel,sınavda yapamazsan kitap parasını yollarım ben.:KK51::KK51:

Hoşbuldum mona
Bunu hiç duymamıştım aklımda bulunsun bakalım kitap soru açısından mı zor yoksa her türlü saçma soruda barındırıyor mu ?
Kpss biliyorsun tarihte çok saçma şeyler sormaya başladı.

sedulu yediiklim de iyidir ama bazı soruları cok düşündürüyor.
femi de övüyorlar. ben denemelerini seviyorum ama soru bankasından hiç çözmedim. bu siparişimde fem almayı düşünüyorum coğrafyayı:KK31:
uzmankariyer hiç çözmedim bilmiyorum:26:

Fem denemeleri bende çözmüştüm iyi oluyor. Ama fem alırsam büyük ihtimal soru bankası şeklinde alırım.

Benim genel yetenekte önceki sınavda 45 doğrum 5 yanlışım varmış bu sınavda da o civarda bişi gelse puanı yükseltir sanırım.

Hoşbuldum mona
Bunu hiç duymamıştım aklımda bulunsun bakalım kitap soru açısından mı zor yoksa her türlü saçma soruda barındırıyor mu ?
Kpss biliyorsun tarihte çok saçma şeyler sormaya başladı.

Fem denemeleri bende çözmüştüm iyi oluyor. Ama fem alırsam büyük ihtimal soru bankası şeklinde alırım.

Saçma demesek ? :KK20::KK53::KK53:

İki dediğin de var,hem çok zorlayıcı,hem de çok uç....:KK51::KK51:

evet :63: hep saatin ayarından:KK19:
yoksa zehir gibiyimdir :KK60:

Tabi kızaamm.:KK20::KK20:

yanlış hatırlamıyorsam güneş sisteminin en büyük gezegenini sormuşlardı güncel bilgi diye :KK53:

Son düzenleme:

sedefim üst gruptan en az alt gruptan en çok olması gerekiyor en iyi çeldirici.:KK31:
ya ben biraz daha derin mi düşünmeye calısıyorum ne. sınavda da olsa akılcı duygusal derdim :26:
hmm, anladım kuşum doğru o yönden hiç bakmamıştım. ya ben de rehberlikte çok derine iniyorum. bu sefer hep yanlışı işaretliyorum. yüzeysel bakınca da yanlış çıkıyo. bi acayip sorular ya :KK37:
O değil de benim herif elinde çamaşır yıkamış...:KK60::KK60::KK60:

başa gelen çekilir monam napsın garibim :KK14:
ahh biz de atansak da elde çamaşır yıkasak :KK1:

X