2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Elma ye Safranım.:KK12: Uyku açıyor diyorlar,özellikle sabahları cidden açıyor.:KK53::KK53:

Bitki çayı falan içmeyi dene,kafein yükleme fazla...:KK30::KK30:

Euzu besmele çek,şeytan vesvese veriyor işte namıssız.:KK47::KK53:

O değil de ben hala ne arıyorum buralarda ? :KK53::KK53:

elmayı sohbette bir arkadasım, bebegıne akşamları yedirmediğini, uykusunu kacırdıgını anlatmıstı gecenlerde, simdi sen yazınca aklıma geldı haklısın.

bir saat önce akşama gorusuruz yazmısın bende seni online görünce sasırdım :KK53:

hadı dersın basına ıkımızde, akşama görüşürüz :KK54:

merhaba canlarım ciğerlerim benim :KK3:
bugün çok geç kalkmışım :KK30: malum günümdeyim de :KK17: o zamanlar böyle tatlı tatlı uyuyasım geliyor :KK1:
bugün yeni bir ayın ilk günü :KK8: iyi başlayalım ki tüm ay boyunca iyi gidelim :KK55:
rengoşum nişan moduna gireyim dedim :123: kitapseç açılmış birazcık da kitap bakıcam :126:
safranım, bana da aynısı oluyo, o an git yüzünü yıka, kahve yap kendine, ya da bi 10 dk kadar uzan yat.
hepimizin şu ana kadar ki en verimli günü olsun :KK16: kolay gelsin canlarım :13:

selam kızlar...

geçmişi okumadım. öncelikle çalışmalarınıza kocaman kocaman maşallah diyorum. Allah çalışma şevkinizi daha da artırsın inşallah. azimlisiniz ve bunun karşılığını göreceğinizden kendi adıma şüphem yok :KK34: :nazar: :nazar: :nazar:

hani buraya gelip ben sınav hazırlığını bırakıyorum demek laf değil. ama söylemesem de bu defa paylaşımlarınızı ve yardımlarınızı yok saymak vefasızlık olurdu benim için. veda eder gibi oluyor ama amacım o değil.

mona, rengina, sedef, bade, dersane... ve diğer kızlar. hepinize teşekkür ediyorum. sınav hazırlığı kısmında yanınızda olamasam da arada halinizi hatrınızı sormak isterim.

öpüyorum hepinizi :KK16:

selam kızlar...

geçmişi okumadım. öncelikle çalışmalarınıza kocaman kocaman maşallah diyorum. Allah çalışma şevkinizi daha da artırsın inşallah. azimlisiniz ve bunun karşılığını göreceğinizden kendi adıma şüphem yok :KK34: :nazar: :nazar: :nazar:

hani buraya gelip ben sınav hazırlığını bırakıyorum demek laf değil. ama söylemesem de bu defa paylaşımlarınızı ve yardımlarınızı yok saymak vefasızlık olurdu benim için. veda eder gibi oluyor ama amacım o değil.

mona, rengina, sedef, bade, dersane... ve diğer kızlar. hepinize teşekkür ediyorum. sınav hazırlığı kısmında yanınızda olamasam da arada halinizi hatrınızı sormak isterim.

bırakmandaki neden nedir canım özel değilse, ne zamandır da yoktun :26:

selam kızlar...

ah canım çok şaşırdım ya :26: neden bırakıyorsun :26:

ah canım çok şaşırdım ya :26: neden bırakıyorsun :26:

bırakmandaki neden nedir canım özel değilse, ne zamandır da yoktun :26:

evet kızlar yoktum. kaç kere de geldim yazayım söyleyeyim diye. yapamadım :KK50:

kötü bir şey yok kızlar çok şükür. olmuyor sadece. şımarıklık gibi olacak söylediğim ama benim bu şekilde çalışmamla da olmaz zaten. iki saat bakıp sonra bırakmakla olacak iş değil.

evet kızlar yoktum. kaç kere de geldim yazayım söyleyeyim diye. yapamadım :KK50:

kötü bir şey yok kızlar çok şükür. olmuyor sadece. şımarıklık gibi olacak söylediğim ama benim bu şekilde çalışmamla da olmaz zaten. iki saat bakıp sonra bırakmakla olacak iş değil.

canım bu çok önemli bir karar:26:
ama daha 7 ay var bak neler yapılır bu zamanda. şuan baştan başlasan dahi yine çok iyi olursun. azim zamanla gelir hepimiz öyleyiz inan bana. ben de bu aralar bir bıkkınlık var su saate kadar sadece 60 soru çözdüm mesela:26: ama devamı daha iyi olacak inşallah

kararını etkilemek istemem ama bilemedim canım ya üzüldüm :KK50:

Son düzenleme:

canım bu çok önemli bir karar:26:
ama daha 7 ay var bak neler yapılır bu zamanda. şuan baştan başlasan dahi yine çok iyi olursun. azim zamanla gelir hepimiz öyleyiz inan bana. ben de bu aralar bir bıkkınlık var su saate kadar sadece 60 soru çözdüm mesela:26: ama devamı daha iyi olacak inşallah

kararını etkilemek istemem ama bilemedim canım ya üzüldüm :KK50:

canım üzülme lütfen :KK50: buraya gelip yazamama sebebim demoralize olursunuz korkusuydu zaten. hatta içimden dedim monaya veya sana özelden yazıp söyleyeyim haberiniz olsun diye geri hep vazgeçtim.

son on gündür çok düşündüm inan. yani önceki yıllarda da bu şekil bir çalışmayla girdim, olmadı. böyle olunca da olmaz zaten, olmaz derken ben yapamam.

ara ara bıkkınlıkların olması çok normal. ben mayıs ayından itibaren çalışmaya başladım aslında. bir türlü bir düzene sokamadım. sanırım beceremedim. bir yerden tuttum diğeri koptu.

canım üzülme lütfen :KK50: buraya gelip yazamama sebebim demoralize olursunuz korkusuydu zaten. hatta içimden dedim monaya veya sana özelden yazıp söyleyeyim haberiniz olsun diye geri hep vazgeçtim.

son on gündür çok düşündüm inan. yani önceki yıllarda da bu şekil bir çalışmayla girdim, olmadı. böyle olunca da olmaz zaten, olmaz derken ben yapamam.

ara ara bıkkınlıkların olması çok normal. ben mayıs ayından itibaren çalışmaya başladım aslında. bir türlü bir düzene sokamadım. sanırım beceremedim. bir yerden tuttum diğeri koptu.

tatlım istediğin zaman yaz bize sonuçta bizim kötü zamanlarımızda da sen yanımızda oldun. bunları unutmayız tabi ki.:KK16:
ama bence yine sen bir düşün tatlım etraflıca. ya da istihareye yat bakalım bu kararın olumlu olacak mı diye :26:
yine her kararınının arkasında oluruz biz
hayırlısı olsun ne diyeyim :KK54:

selam kızlar...

Canım benim lütfen bırakma,asla da ümitsiz olma.Sen elinden geleni yap,tevekkül et.Ben bırakmanı asla istemiyorum.Sen bilirsin demicem.Sen acaba bizlerin baştan beri çalıştığımızı düşünerek mi ümitsizliğe kapıldın.Bu sınav çok çalışanların değil şansı olanların kazandığı bir sınav haline geldi.Ama çalışmadan da olacak iş değil.Her gün 2 saat bak,yeter

tatlım istediğin zaman yaz bize sonuçta bizim kötü zamanlarımızda da sen yanımızda oldun. bunları unutmayız tabi ki.:KK16:
ama bence yine sen bir düşün tatlım etraflıca. ya da istihareye yat bakalım bu kararın olumlu olacak mı diye :26:
yine her kararınının arkasında oluruz biz
hayırlısı olsun ne diyeyim :KK54:

estağfurullah canım :KK16: istihareyi de düşündüm, ben yattığımda rüya görmüyorum tersine ama aklıma düşürdün yatcam en kısa zamanda, çok teşekkürler canım iyi çalışmalar diliyorum sana :KK54:

Canım benim lütfen bırakma,asla da ümitsiz olma.Sen elinden geleni yap,tevekkül et.Ben bırakmanı asla istemiyorum.Sen bilirsin demicem.Sen acaba bizlerin baştan beri çalıştığımızı düşünerek mi ümitsizliğe kapıldın.Bu sınav çok çalışanların değil şansı olanların kazandığı bir sınav haline geldi.Ama çalışmadan da olacak iş değil.Her gün 2 saat bak,yeter

canım önceden çalıştığınızı düşündüğümden ümitsizliğe kapılmadım. ben de başlayalı baya oluyor. konulara da aşina sayılırım 2012'den. işte nedense konuyu bilmek de bazen işe yaramıyor sanki.

inan şu an ne diyeceğimi bilmiyorum :KK30:

kuzum lütfen çabuk kararlar alma. bütün hayatımızı etkileyecek bir şey. evet bizlerde memnun değiliz, öyle sabah 8 akşam 10lara kadar çalışamıyoruz. işin amacı zaten 2 saatte olsa peşini bırakmamak. bak mayıstan beri çoğu şeyi zaten halletmişsindir. bir kaç ay sonrada sıkıca tutar ucundan halledersin. sıradan bir şey olsa olmuyorsa zorlama derdim. ama inan zorlamadan olmayan bir illet.
sonrası çok güzel... 8 sene bekleyip atanmış insanlar var. sakın vazgeçme..

Selam kızlar :KK3:
Eski kpss mağduru bir adet sedulu :KK42:
atandın mı sedulu :KK12: hoş geldinn :KK16:
canım önceden çalıştığınızı düşündüğümden ümitsizliğe kapılmadım. ben de başlayalı baya oluyor. konulara da aşina sayılırım 2012'den. işte nedense konuyu bilmek de bazen işe yaramıyor sanki.

inan şu an ne diyeceğimi bilmiyorum :KK30:

natalim lütfen iyice düşün :KK34:

kızlar şimdi çıkmam lazım lütfen kusuruma bakmayın. :KK34:

Son düzenleme:

eski mağdur deyince atandın sandım da:KK1:
o zaman hep bekleriz topiğimize tatlım :KK55:

Rüyalarda atanıyorum ben :KK1:
Ders çalışmaya başladığım zaman uğrarım canım şu anda aöf vizelere odaklıyım.
Bana genel kültür lazım önerebileceğiniz kitaplar var mı ihtiyaç, yargı, data dışında

kuzum lütfen çabuk kararlar alma. bütün hayatımızı etkileyecek bir şey. evet bizlerde memnun değiliz, öyle sabah 8 akşam 10lara kadar çalışamıyoruz. işin amacı zaten 2 saatte olsa peşini bırakmamak. bak mayıstan beri çoğu şeyi zaten halletmişsindir. bir kaç ay sonrada sıkıca tutar ucundan halledersin. sıradan bir şey olsa olmuyorsa zorlama derdim. ama inan zorlamadan olmayan bir illet.
sonrası çok güzel... 8 sene bekleyip atanmış insanlar var. sakın vazgeçme..

canım o 8 sene bekleyip atananlar yok mu, çalışırken tek ümidim onların olmasıydı zaten.

şu son zamanlarda atanabileceğim kurumların teker teker özelleştirme olayında başı çekmesi, bakanların açıklamaları ve benim ruh halim hepsi üst üstte.

atandın mı sedulu :KK12: hoş geldinn :KK16:

natalim lütfen iyice düşün :KK34:

kızlar şimdi çıkmam lazım lütfen kusuruma bakmayın. :KK34:

tamam canım. tekrar gözden geçircem kararımı...

şimdi çıkıyorum kızlar sonra görüşürüz
:KK5:

X