2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Bugün bir tepsi şu böreği yaptım söylemesi ayıp :KK9: ve bir daha sınav olana kadar yapmamaya karar verdim. Hem yapımı çok yoruyor hemde yedikten sonra şişkinlikten hiç ders calisilmiyor.
Onun için bugünün pert geçti :KK14:

Bugün bir tepsi şu böreği yaptım söylemesi ayıp :KK9: ve bir daha sınav olana kadar yapmamaya karar verdim. Hem yapımı çok yoruyor hemde yedikten sonra şişkinlikten hiç ders calisilmiyor.

ayıpsa niye söylüyorsun ki bizim canımız yok mu :63: hep kendinize çalışın siz :KK53:

Hepsini hazır et sonra uğraştırma çarşılarda beni, sobanın başında terletivercem kendimi bir demlikte çay ohh dünya benim :KK14:

Ohhh değme keyfimize hacı...:KK14::KK14: Kestane de aldık mı tamamdır...:21::21:
kuzum malzemesine ya da yöntemine göre değişiyor. bounding yöntei en cok kullanılan yöntemmiş mesela ve en ucuz olanı. geri dönüşümü de varmış. bazı yöntemlerde dişleri kesiyorlar üstüne yapıyorlar falan onların geri dönüşü yok ama bunu begenmediğinde bozdurabiliyorsun. ama bu bile pahalı yani bana göre. tek diş 150 200 ortalama:26:

senin de mi diş yapısı bozuk kzum:26:

Sevdiceğin 6 dişi eksik bir de kuzum...:26: Baya gidecek ama bir şey yerken sıkıntı oluyor baya yavruma...:26: Yine de beklediğim kadar pahalı değilmiş.... Bozdurabilmek de iyiymiş bak.

yok kızım ben senlen ev tutmam 2 ay sonra ben evleniyom ya der yırtık don gibi ortada bırakırsın beni :KK14:

Ohhh değme keyfimize hacı...:KK14::KK14: Kestane de aldık mı tamamdır...:21::21:

Sevdiceğin 6 dişi eksik bir de kuzum...:26: Baya gidecek ama bir şey yerken sıkıntı oluyor baya yavruma...:26: Yine de beklediğim kadar pahalı değilmiş.... Bozdurabilmek de iyiymiş bak.

ha kuzum benım dediğim yöntem eksik dişler için değil de yapısal bozukluklar için estetiğe giriyor yani
eksik oan için bence daha ucuzdur:26:

su böreği dedi duydunuz mu:KK5::KK5::KK5:

Uyudum çok şükür. Ama sabah 7 de kalktım baktım uyiyamiyorum 9a eşim gelene kadar ders çalıştım. Iyi oldu gün içinde başka oturamadim çünkü.
Teşekkür ederim :KK54:

Çok sevindim kuzum,Fatiha mutlaka oku,her kötülükten koruyormuş.:KK16::KK16:

ha kuzum benım dediğim yöntem eksik dişler için değil de yapısal bozukluklar için estetiğe giriyor yani
eksik oan için bence daha ucuzdur:26:

Belki de kızçem,araştırmadık daha...:nazar:

su böreği dedi duydunuz mu:KK5::KK5::KK5:

Ben yiyemiyom,çok yağlı geliyo.:KK50::KK50:

Heee verse gidecen yani :KK14:

Benimkinin oğlan kardeşine alalım seni...:KK23::KK53:

kız sen nerdesin bakim:KK15:

Burdayim artik soz:)) bu sayfadan ayrilamiyorum. Derste calismiyorum. Bugun mudurle konustum 4 gun calisiyordum ya 3 e dustu. Tabi maasta, 1000 di 800 oldu. Esim calis diyor 4 gun ama halim kalmiyor. Ama hala kitap acamadim nasil kirginim nasil yorgunum anlatamam. Allah guc verirse calisacagim.

Burdayim artik soz:)) bu sayfadan ayrilamiyorum. Derste calismiyorum. Bugun mudurle konustum 4 gun calisiyordum ya 3 e dustu. Tabi maasta, 1000 di 800 oldu. Esim calis diyor 4 gun ama halim kalmiyor. Ama hala kitap acamadim nasil kirginim nasil yorgunum anlatamam. Allah guc verirse calisacagim.

Bu yıl olacak inşallah,umudunu kaybetme...:KK16::KK16:

bade benımkının abisi var. monayla değil benımle elti ol:KK53:

Girme lan araya..:KK20:

X