2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Kuzum okurken ben gerildim ayol bu ne böyle ? :KK53: Valla sakınan göze çöp batarmış,o titizlendikçe daha kötü oluyor baksana.:KK25::KK1: Hatırladım sen böyle deyince,birkaç kez daha dert yanmıştın bu konudan,hala aynısınız demek.:KK1:

Kuzum hakikaten ya niye böyle oldu sende ? Hangi kargoydu bu Sürat mi ? :44:

Aras canım:KK31::KK31:

kardeşinin lafına aynen katılıyorum pıtırcığım :KK52:
tabii insan sevdiğine yemek yapmak ister :KK69: hasta olduğunda çorba içirmek ister :KK69: kar yağdığında kalpli kurabiyeler yapıp dışarda onları sıcak sıcak yemek ister :KK69:
kuzu ya benimki de temizlik konusunda aşırı titiz :KK37: önceleri bu duruma çok seviniyodum. ne güzel temizliğe doymayan bi erkek :KK1: ama sonraları bu durum çok sinirimi bozmaya başladı. kendimi işe yaramaz hissediyorum. abartıyo çok. bulaşıkları yıkarken nasıl zevk alıyo görmelisin. :KK14: nefret ediyorum bulaşık yıkamaktan ütüyü saatlerce yaparım ama bulaşığı sevmesi benim lehimeydi :KK53: ama bi kere keşana gittim. beni odasına götürdü sen burda yarım saat bekle geliyorum dedi. bekle bekle pcden oyun açtım oynuyorum 2 saat geçti ondan sonra geldi. banyoya çamaşır suyu kokusundan girilmiyodu, mutfak dolaplarını bile silmiş. bi kere tezgaha çamaşır suyu dökmüş, o çamaşır suyu yere damlamış halı beyazlamış. bi bağrındım. neymiş mermerdeki bakteriler ölsün diye yapmışmış. koltukta elinde bardak bişey içemezsin. o bardak ya sehpada durcak ya da elinden hemen alıyo dökülürmüşmüş. bizim evde tuvalete girmiyo. sanki benim annem pis de tuvaleti temizlemiyo sanki hiç :KK19: bi kere kavga ettik bu konu yüzünden sinirlerim bozuldu ağlıyorum. gözyaşım koltuğa damladı. elimden mendili alıp koltuğu silmeye başladı. ah leke olcak vah leke olcak deyip duruyo. evlenince ben banyoyu o tuvaleti temizlicekmiş. tuvalet daha hijyenik olmalıymış. resmen bana ben senden daha iyi temizlerim diyo. sigarayı bi rahatla içemiyorum. küllüğe söndürdüğüm an gidip o çöpe dökülüyo küllük yıkanıyo. dur be çocuk belki daha içicem. cafede otururken çaylarımız bittiyse bardakları hemen garsona aldırıyo neymiş dağınıklıkmış masada. ay bu konuda çok dertliyim içimi döktüm valla :KK52: bi çakıcam ona şu smileydaki gibi görcek gününü :KK57:
ay Sedefim inanmıyorum:KK53: ben bayan olduğum halde bu kadar titiz değilimdir vallahi:KK9:
demek ki takıntısı var temizlik konusunda bir psikoloğa gitse iyi olur bence.
bende de el yıkama takıntısı var mesela ama sadece yemekten öncesi için takıntı yapıyorum ellerimin yemek yiyene kadar hiçbir yere değmemesi lazım değse hemen yıkarım:KK53:
bunu aşmaya çalışıyorum ama Onur'a sen de bunun hastalık olduğunu kabul ettir canım:KK31:

kuzum aslında suçun çoğu çalıştıklar kargo firmasında
zaten aradıklarında kargo pek bilgi vermiyor dediler tenezzül etmiyorlar heralde
bir de geçen yıl senin yaşadığın olay aklıma geldi kapıda ödeme yaptığın halde kapıya gelmemesi bir de seninle suçlu oldukları halde kavga etmeleri falan:KK20:
şu kitaplar bir ulaşsın da elime uzun süre kargo adı duymak istemiyorum:KK19:
aynen kuzum ben de kargoyla sorun yaşamıştım. ama temel sorun yine kitapseçte. değiştirsinler o zaman bu kargo firmasını. ısrarla getirmemişlerdi kapıma. onur gidip almıştı. almasaydı kalcaktı orda. hiç getirmeye niyetleri yoktu. kitapseç bunun için benden özür dilemişti. ama değişen bişey olmamıştı yine gidip kendim almıştım. sen kargoyu bi ara istersen.
Kuzum okurken ben gerildim ayol bu ne böyle ? :KK53: Valla sakınan göze çöp batarmış,o titizlendikçe daha kötü oluyor baksana.:KK25::KK1: Hatırladım sen böyle deyince,birkaç kez daha dert yanmıştın bu konudan,hala aynısınız demek.:KK1:

Kuzum hakikaten ya niye böyle oldu sende ? Hangi kargoydu bu Sürat mi ? :44:

gün geçtikçe daha da vahim bi hal alıyor kuzuuu :KK47: Allah bana sabır versin :KK53:

Hadi yaa.:KK25: Geçen yıl Sedef'i uğraştıran kargo.:KK20: Ben Sürat'ten vermiştim.:KK31:

ivettt arasla sorun yaşamıştım,keşke onu seçmeseydin rengoş. sonra süratla almıştım. adı gibi süratle getirmişti kitaplarımı :KK1: senin kitaplar kesin bulunduğun yerin aras kargo yerindedir. sen orasını ara. büyük ihtimal kitapların geldi ama seni evinde bulamadık gibi bişey sallıcaklar. sen de ısrarla 1 haftadır evde onları beklediğini ve artık bugün getirmeleri gerektiğini söyle

Son düzenleme:

ay Sedefim inanmıyorum:KK53: ben bayan olduğum halde bu kadar titiz değilimdir vallahi:KK9:
demek ki takıntısı var temizlik konusunda bir psikoloğa gitse iyi olur bence.
bende de el yıkama takıntısı var mesela ama sadece yemekten öncesi için takıntı yapıyorum ellerimin yemek yiyene kadar hiçbir yere değmemesi lazım değse hemen yıkarım:KK53:
bunu aşmaya çalışıyorum ama Onur'a sen de bunun hastalık olduğunu kabul ettir canım:KK31:

bence de temizlik hastası psikopat oldu iyice başıma :KK4:
temizlik imandan gelir ama bi yere kadar canım.. yok ona bi arkadaşım da demişti onur çok abartıyosun diye, hiç tınlamıyo dediklerimizi. susuyo. ben de, burger kingde ellerimle yediğim o patateslerin ellerimde bıraktığı tuz ve yağ karışımını onurun koluna yüzüne bi güzel sürüyorum. ohhh canıma değsin. nasıl sinir oluyo ama :KK53:
bizim eve gelirken çantamda yedek çorap taşıyoruz. apartmanda değiştiriyo. ya delikseymiş ya kokarsaymış.. sanki annemler onun çorabını incelicek :KK19:
hatta keşanda ev arkadaşı ona pas adını takmış. pasaklının kısaltılmışı :KK53: onlara da evde çok bağrıyomuş her yeri kirletiyolarmış diye. çocuk diyodu ki bilerek pas diyorum belki biraz o yola doğru kayar diye diyodu :KK1:

kardeşinin lafına aynen katılıyorum pıtırcığım :KK52:
tabii insan sevdiğine yemek yapmak ister :KK69: hasta olduğunda çorba içirmek ister :KK69: kar yağdığında kalpli kurabiyeler yapıp dışarda onları sıcak sıcak yemek ister :KK69:
kuzu ya benimki de temizlik konusunda aşırı titiz :KK37: önceleri bu duruma çok seviniyodum. ne güzel temizliğe doymayan bi erkek :KK1: ama sonraları bu durum çok sinirimi bozmaya başladı. kendimi işe yaramaz hissediyorum. abartıyo çok. bulaşıkları yıkarken nasıl zevk alıyo görmelisin. :KK14: nefret ediyorum bulaşık yıkamaktan ütüyü saatlerce yaparım ama bulaşığı sevmesi benim lehimeydi :KK53: ama bi kere keşana gittim. beni odasına götürdü sen burda yarım saat bekle geliyorum dedi. bekle bekle pcden oyun açtım oynuyorum 2 saat geçti ondan sonra geldi. banyoya çamaşır suyu kokusundan girilmiyodu, mutfak dolaplarını bile silmiş. bi kere tezgaha çamaşır suyu dökmüş, o çamaşır suyu yere damlamış halı beyazlamış. bi bağrındım. neymiş mermerdeki bakteriler ölsün diye yapmışmış. koltukta elinde bardak bişey içemezsin. o bardak ya sehpada durcak ya da elinden hemen alıyo dökülürmüşmüş. bizim evde tuvalete girmiyo. sanki benim annem pis de tuvaleti temizlemiyo sanki hiç :KK19: bi kere kavga ettik bu konu yüzünden sinirlerim bozuldu ağlıyorum. gözyaşım koltuğa damladı. elimden mendili alıp koltuğu silmeye başladı. ah leke olcak vah leke olcak deyip duruyo. evlenince ben banyoyu o tuvaleti temizlicekmiş. tuvalet daha hijyenik olmalıymış. resmen bana ben senden daha iyi temizlerim diyo. sigarayı bi rahatla içemiyorum. küllüğe söndürdüğüm an gidip o çöpe dökülüyo küllük yıkanıyo. dur be çocuk belki daha içicem. cafede otururken çaylarımız bittiyse bardakları hemen garsona aldırıyo neymiş dağınıklıkmış masada. ay bu konuda çok dertliyim içimi döktüm valla :KK52: bi çakıcam ona şu smileydaki gibi görcek gününü :KK57:

Sedef, aynısından varsa banada göndersene :KK53: benim sevgilim suyunu bile kızkardeşinden istiyor senin ki fazla titiz benimki fazla tembel ortası var mı acaba tura mı çıksam bulur muyum ki :KK53::KK53: çok güldüm ya :KK9: valla böyle sevgilim olsun üstüne para veriyim içtiğim bardağı elimden alsın tablamı gitsin döksün dahası bulaşık tuvalet haha :KK52:

Bende geçen sene hep kitapseçden aldım kitaplarımı aras kargo seçmiştim bir keresinde aman Allahım bin pişman etti kitaplarımı 1 haftada getirmedi getirdi kapıda ödeme talimatı verdim vermemişsiniz diye geri götürdü sonra kargonun şubesine bırakmışlar gelin alın diye çok ifrit olmuştum ondan sonra hep süratla aldım 2. gün kapımdaydı hiçbir sorun yaşamadım. Aras Allaha emanet bir kargo bulaşan sinir hastası oluyor:KK47:

Son düzenleme:
kızlar bugün 1 hafta oluyor kargom için eğer bugün ulaşmazsa elime sonraki gün getirirlerse kabul etmicem.
madem kargo firması iyi değil o zaman firmayı değiştirsinler
boş yere kendi adları da bu şekilde kirlenmesin.

kuzum anlatmıştım ya bende bu sorunu yaşadım ama

sipariş ettiğim kitaplardan biri yokmuş ellerinde onu bulmaya

çalışıyoruz demişlerdi.iki hafta sonra ulaştı kitaplar çok sinir olmuştum :KK4:

bende arası seçmiştim

kargo firmasını aradın mı hiç rengişim ? acaba sorun kendilerinde de

firmaya mı atıyolar suçu :26: valla ben sabırsız bir insan olarak hiç böyle şeyleri

çekemiyorum ya adamı ayar ediyolar :KK57:

kuzum anlatmıştım ya bende bu sorunu yaşadım ama

sipariş ettiğim kitaplardan biri yokmuş ellerinde onu bulmaya

çalışıyoruz demişlerdi.iki hafta sonra ulaştı kitaplar çok sinir olmuştum :KK4:

bende arası seçmiştim

kargo firmasını aradın mı hiç rengişim ? acaba sorun kendilerinde de

firmaya mı atıyolar suçu :26: valla ben sabırsız bir insan olarak hiç böyle şeyleri

çekemiyorum ya adamı ayar ediyolar :KK57:

ya kuzum sorma ne hevesle sipariş ettirdim. tekrar ders çalışma şevkim gelir diyordum
cidden şuan hiç heves falan kalmadı
zaten 1 kitap eksikmiş o kitap olmadan göndermişler. hani kitabı temin etmeye çalışıyorlar da böyle geç kaldı desem o da değil
kaç gündür teslimat şubesinde yazıyor takipte.
bugün baktım teslimatta diyor
yarında eve gelmek üzere, diğer gün yaklaştık sayılır, sonraki gün eve 5 kala:KK37: bla bla blaa diye uyarı verecekler heralde:KK47:

ivettt arasla sorun yaşamıştım,keşke onu seçmeseydin rengoş. sonra süratla almıştım. adı gibi süratle getirmişti kitaplarımı :KK1: senin kitaplar kesin bulunduğun yerin aras kargo yerindedir. sen orasını ara. büyük ihtimal kitapların geldi ama seni evinde bulamadık gibi bişey sallıcaklar. sen de ısrarla 1 haftadır evde onları beklediğini ve artık bugün getirmeleri gerektiğini söyle

valla kuzum bu kaçıncı arayışımız adamları sorma gitsin:KK31:
yarında kargoya kendi ayağımızla gideriz ne yapalım
paramızla rezil oluyoruz.
vallahi ben 5 lira kapıda ödemeye vereceğime ucuzken bir kitap daha alırdım.
bir daha seçer miyim ya hu? Allah korusun ettim bir hata:KK31:

ya kuzum sorma ne hevesle sipariş ettirdim. tekrar ders çalışma şevkim gelir diyordum
cidden şuan hiç heves falan kalmadı
zaten 1 kitap eksikmiş o kitap olmadan göndermişler. hani kitabı temin etmeye çalışıyorlar da böyle geç kaldı desem o da değil
kaç gündür teslimat şubesinde yazıyor takipte.
bugün baktım teslimatta diyor
yarında eve gelmek üzere, diğer gün yaklaştık sayılır, sonraki gün eve 5 kala:KK37: bla bla blaa diye uyarı verecekler heralde:KK47:

evet kuzum paramızla rezil oluyoruz resmen :KK31:

sen en iyisi git şubeye al kitapları iki de laf sok ahhh bende

yanında olcam ki :KK4:

hevesin falan kaçmasın rengişim kitaplar eline geçince tekrar hevesin yerine

gelir :KK34:

kızlarım kitaplarım gelmiş
arkadaşımın adresine. yarın ya ben alırım ya o getirir
şükür:KK14:

evet kuzum paramızla rezil oluyoruz resmen :KK31:

sen en iyisi git şubeye al kitapları iki de laf sok ahhh bende

yanında olcam ki :KK4:

hevesin falan kaçmasın rengişim kitaplar eline geçince tekrar hevesin yerine

gelir :KK34:

Çok şükür Rengim,Allah hayırlısıyla bitirmeyi de nasip etsin.:KK16::KK16:

Sağol Monam inşallah:KK48:
ya ne diyeceğim kuzum ben matematik çalışırken zorlandıklarımı yazıyorum ama bu gidişle her problemi yazmak zorunda kalacağım ya
nasıl olacak:KK53:

kızlar bu tarihe nasıl çalışıosunuz napabılırım yardım edın:KK5:

bağlantı kurmak çok önemli canım

bi de sürekli tekrar tabi yoksa unutuluyo :KK31:

rengişim
gözünaydın :KK76:

güle güle anlaya anlaya kirlet inşallah :KK16:

bi de benim yerime şöyle bi kokla kitapları yarın

yeni kitap kokusuna bayılırım :KK1:

Son düzenleme:

hoşgeldin 2014kpss bölümdaşız:nazar:
planı henüz oturtamadık ama kitapları sipariş ediyoruz 2013 kaynaklarını.
şuan çok ucuz ve elimizde çözecek fazla kaynak da yok bu yüzden soru sorudur deyip yenileri çıkana kadar alalım dedik
gerçi benimkiler hala gelmedi ama:KK53:

Hoşe geldin diyen arkadaşlara teşekkürler..canım senin de bölüm edebiyatmış planın ne alan sınavı berbat bi şeydi o sorular için kaynak nerden bulucaz bu yıl?dershaneye gidecek misin?

kızlar bu tarihe nasıl çalışıosunuz napabılırım yardım edın:KK5:

canım tarih yaz yaz bitmez en güzeli bol bol okumak hatta aynı kitabı değil farklı farklı kaynak olsun tarihten ena z 3 kitap onları önce konu konu oku sonra konu konu sorusunu çöz ..en son genel tümden okursun ve karışık çözersin sonra da eksiklerini halledersin..

kızlar kitap alıyorsunuz ama gecen yılın kitapları fiyaskoydu sınavda coğrafya farklıydı günceldi tarihten yeni konular vardı benim hiç eski kitaplara bakasım yok yenibasımlara calışmak istiyorum ekimde ancak gelir o yüzden ben su an sadece elimde kalan soruları çözüyorum..bence yeni kaynak önemli geçen yıl çok şey değişti..

X