2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

ne güzel kaynatmışssınız siz öyle canlarım:KK1::KK1:
ben dershaneden gelince çok yorgun hissediyorum ya kendimi
internete girmeye dahi üşeniyorum :KK9:
ama sizi de çok özlüyorum bilesiniz :KK16::KK16:

rapor paylaşan arkadaşlarıma maşallah diyorum :nazar::nazar:
ben de seni cok özlüyorum bebekim:KK19:
ama sonuçta ders çalışmak için aramızda olamıyorsun o yüzden üzülmüyorum:KK19:
akşam bir tane daha ales denemesi çözdüm, zaman yetişmiyor deli olcam kızlar :KK47:

bu hız konusunda napmalıyım acaba bi bulsam :KK5: çok soru çözmek diyoruz normalde ama sayısaldaki mantık soruları vb ni ben anlayana kadar zaman geçiyor :KK50: türkçeden de mantık sorusu vakit alıyor 50 soruya 75 dakika harcadım

ah kendimi nerelerden atayım ben :KK43:

neyse kızlar çalışmalarınıza maşallah diyeyim de gideyim. moralim bozuk
maalesef canm ben de öyleyim:KK50: tek çare bol soru çözmek

aaa. şekerim sen ders çalışırken de zaten burdan çıkıyosun ki kk yla kıyaslamasına gerek yok. ayol bu erkekler kkyı kendilerinin kuması sanıyolar galiba :KK30: benimki de bi ara, bdv den çok etkileniyodum o zamanlar. hep okuyup okuyup benimkine anlatıyodum. üzülüyodum ağlıyodum. psikolojimi etkiliyo diye istemedi girmemi. sonra ben dedim kpss topiğimiz var oraya girmezsem ders çalışmam, görürsün o zaman dedim En Büyük KK :63: şimdi sadece buraya giriyorum, gerçi bdv de bi konuya denk geldim 2 gün önce hala şoklardayım o konu yüzünden keşke okumasaydım :KK50: ama yani genelde hepimiz ders dışında giriyoruz. biz ders çalışırken burda olmuyoruz ki, sen öyle de ona, o yanlış anlamış sanırım. burda lak lak ediyosun sanıyo ama öyle olmadığını söyle.

kuzum sen zaten pc yi kırcan yakında :KK1:

kuzum ya o sorular çok vakit alıyo gerçekten. soruları resmen çözümlemek aralarındaki ilişkiyi tek tek bulmak gerekiyo. doğru cevap geliyo ama gelene kadar da bir sürü zaman geçiyo. ben de çok ağarım. inş hızlanırız en kısa zamanda :KK55:

kızlar bugün rehberliği gene bitiremedim ya.. sabah öğrencim geldi, onu gönderince, kahvaltı ettim, duş aldım, o sırada 120 gelişim çözdüm. sonra annemle kahve keyfi yaptık. tam öğrenmeye başlıcaktım, karşı komşumuz kızıyla geldi, kıza mat anlattım. ondan sonra tam çalışçaktım aç olduğumu fark ettim :KK1: yemek yedim. sonra öğrenmeden 100 soru çözdüm derken 8.30 da sevdicek geldi. eve geç geldim. bi baktım abbas güçlüde ali tezel. çok severim kendilerini :KK1: ona daldım. derken burdayım. yarın inş bitcek rehberlik :92:
aynen sedefim ders calısırken burada olmuyorum ama ben de senın gibi bdvden falan cok etkılenırdım benımkıne anlatırdım. o da ondan beri buraya antipati duydu, sevmiyor.
kpss için bir şey demiyor ama uı olacağım desem cok sevinir eminim.
e ne yapayım ben onun maçına vs laf ediyor myum:KK14: o da bir şey demesin :63:

uyuyayım ben cıkayım da artık sedefim yoksa laptop daha fazla dayanamayacak bana:KK52:
iyi geceler güzellerim. :KK16:
:nazar:çalışmalarınıza da maaşallah bu arada Rabbim artırsın hayırlısıyla:KK54:

ben de seni cok özlüyorum bebekim:KK19:
ama sonuçta ders çalışmak için aramızda olamıyorsun o yüzden üzülmüyorum:KK19:
maalesef canm ben de öyleyim:KK50: tek çare bol soru çözmek

aynen sedefim ders calısırken burada olmuyorum ama ben de senın gibi bdvden falan cok etkılenırdım benımkıne anlatırdım. o da ondan beri buraya antipati duydu, sevmiyor.
kpss için bir şey demiyor ama uı olacağım desem cok sevinir eminim.
e ne yapayım ben onun maçına vs laf ediyor myum:KK14: o da bir şey demesin :63:

uyuyayım ben cıkayım da artık sedefim yoksa laptop daha fazla dayanamayacak bana:KK52:
iyi geceler güzellerim. :KK16:
:nazar:çalışmalarınıza da maaşallah bu arada Rabbim artırsın hayırlısıyla:KK54:
aslında bdv konusunda haklılar. çok duygusala bağlıyoruz, onlar da ''benden mi şüpheleniyosun yoksa'' düşüncesi içerisine girip sinirleniyolar. bi de her şey tıkırında giderken elalemin derdi bizi mi gerdi modunda onlar. erkekler biraz bencil yaratıklar. kendilerinde sorun yoksa boşver başkasını. ama biz fazla empati kuruyoruz, çok kafayı takıyoruz. erkeklere göre gerek yok bunlara. aslında gerek yok zaten ama elimizde değil kuşum biz de duygusalız işte. şunu düşün, sevdiceğin bunu senin iyiliğin için istiyo aslında, sadece ifade etme şekli yanlış. :KK34:
kuzum sohbet ederdik ama laptopunun kırılmaması için sana güle güle demek zorundayım :KK53: iyi geceler kuşum. rüyanda sevdiceğini gör kalbin yumuşasın, tamamen yanlış anlaşılma olmuş sizde kıyamam ben sizeee :KK69:

aslında bdv konusunda haklılar. çok duygusala bağlıyoruz, onlar da ''benden mi şüpheleniyosun yoksa'' düşüncesi içerisine girip sinirleniyolar. bi de her şey tıkırında giderken elalemin derdi bizi mi gerdi modunda onlar. erkekler biraz bencil yaratıklar. kendilerinde sorun yoksa boşver başkasını. ama biz fazla empati kuruyoruz, çok kafayı takıyoruz. erkeklere göre gerek yok bunlara. aslında gerek yok zaten ama elimizde değil kuşum biz de duygusalız işte. şunu düşün, sevdiceğin bunu senin iyiliğin için istiyo aslında, sadece ifade etme şekli yanlış. :KK34:
kuzum sohbet ederdik ama laptopunun kırılmaması için sana güle güle demek zorundayım :KK53: iyi geceler kuşum. rüyanda sevdiceğini gör kalbin yumuşasın, tamamen yanlış anlaşılma olmuş sizde kıyamam ben sizeee :KK69:

:KK9::KK9::KK9: sedefim haklısın her şey laptopum için:KK9:

aynen dediğin gibi aslında beni düşünüyor :KK69:ama olsun biraz değerimi anlasın :63: ben onun gönlünü alırım sonra:KK19:
görüşürüz kuşum sen de rüyanda hem sevdiceği hem atandığını gör:KK48:

:KK9::KK9::KK9: sedefim haklısın her şey laptopum için:KK9:

aynen dediğin gibi aslında beni düşünüyor :KK69:ama olsun biraz değerimi anlasın :63: ben onun gönlünü alırım sonra:KK19:
görüşürüz kuşum sen de rüyanda hem sevdiceği hem atandığını gör:KK48:

öyle bi rüya göreyim hiç uyanmıyayım rengoşum :KK9:
hepimiz atandığımızı görelim inşallah kuşum :KK16:
çok öpüyorum seni :KK54:

Pazartesi : Alan,Matematik,Program Geliştirm

Salı : Coğrafya,Matematik,Vatandaşlık

Çarşamba : Alan,Gelişim Psikolojisi,Rehberlik

Perşembe : Matematik,ÖYT,Tarih

Cuma : Alan,Vatandaşlık,Öğrenme Psikolojisi

Cumartesi : Matematik,Coğrafya,Tarih

Pazar : Alan,Matematik

Yoğun görünüyor ama fazla yormayacağını düşünüyorum.:KK14: Konuları hızlı bir şekilde tarayıp bitirmek istiyorum Vatandaşlık,Matematik ve Alan hariç...:KK24: Çünkü En fazla eksiğim onlarda var.:KK14: Diğerlerinde de unuttuklarım var elbette ve karıştırdığım şeyler ama çok şükür fazla bir şey uçmamış kafamdan yaz tatili boyunca.:81::81:

Günlük 4 saat planladım.Duruma göre 3 ya da 5 de olabilir.:KK6: Soru çözümleri dahil değil tabi ki buna.:KK51: Ama konu çalışmayı erken bitirirsem,o zamana dahil ederim sanırım.:21:

Bugünkü raporum : Alandan bir konum yarım kalmıştı,onu tamamladım.:nazar:

Gelişimin ilk ünitesini ve fiziksel gelişimi bitirdim.:nazar:

Rehberliğin de ilk ünitesini bitirdim.:nazar:

Yani bugünlük raporuma uydum.:KK9::KK9::nazar:

Şimdi anneme yardım edeceğim,gece görüşürüz.:KK1::KK1:

Canım programın güzel olmuş.:KK9:Ben sana bir şey danışmak istiyorum.Canım sen alana nereden çalışıyorsun?Dershaneden falan kaynak mı verdiler yoksa akademik kitaplardan mı çalışıyorsun?

Şekerparelerim merhaba.:KK3::KK3:Dünkü raporumu vermeye geldim.Bir önceki günün konusundan kalan dörtgenler-çokgenlerin 56 sorusunu tamamladım.:nazar::KK6:Bir tane gy-gk denemesi çözecektim ya.Nedense hep engel çıkıyor ya.Çözdüm gerçi ama istediğim gibi olmadı.:KK50:Yazıcının kartuşunu doldurtmuştuk ama bu sefer de kartuş bozulmuş.Mecburen elimdeki 2012 denemelerinden soru çözmüş olmak için bir gy-gk denemesi çözdüm.:nazar::KK55::KK55:Alan defterimden konu tekrarı yaptım.Matematikten formülleri yazdığım bir defterim var.Ondan formülleri tekrar ettim.Formülleri ezberlemeyi düşünmüyorum.Böyle tekrar yapa yapa soru çözerek öğrenmeyi planlıyorum.:KK6:Ayrıca günceller için tuttuğum bir defterim daha var.Onu da bir kez tekrar ettim. Bir de denemelerde yapamadığım soruları ve matematik sorularını kesip biriktiriyorum ve çözümleriyle beraber yazıp her hafta tekrar yapıyorum.Onu da hallettim bu haftalık.:KK8::nazar:Yani bugün deneme ve tekrar günüm oldu.

Aslında denemeyi istediğim gibi çözememiş olsam da moralim yerinde.:KK9::KK9::KK76:Bugün ekim ayındaki toplam soru sayımı hesapladım.Bu kadar iyi çıkacağını tahmin etmemiştim:KK76::KK9::21:.Ziyaretçiler kusura bakmayın söylemeye niyetim yok.:KK34::KK34:Nazara gelmek istemiyorum.

Çözdüğüm deneme 2012 olduğu için bu tarz soruların çıkacağını zannetmiyorum ama yine de bir size sorayım dedim.Sizce böyle bir soru çıkabilir mi sınavda?:44::44:Ben bunları daha önce hiçbir kaynakta görmedim.

(5x-7y)[SUP]6[/SUP] açılımındaki katsayılar toplamı kaçtır?
A)6
B)8
C)16
D)32
E)64

Hadi canlar sonra yine görüşürüz.Öptüm.:KK54:Herkese kolay gele...

Son düzenleme:
günaydın kızlar :KK24:
bugün yoğun bir plan hazırladım kendime dünün acısını çıkarmam lazım :KK9:
ilk olarak alanla başlayacağım sonrasında da devamı gelecek inşallah :21::21:
herkese iyi çalışmalar Allah zihin açıklığı versin :KK54::KK54:

mantarkaya sorunu çözemedim kuzum :KK50:

akşam bir tane daha ales denemesi çözdüm, zaman yetişmiyor deli olcam kızlar :KK47:

bu hız konusunda napmalıyım acaba bi bulsam :KK5: çok soru çözmek diyoruz normalde ama sayısaldaki mantık soruları vb ni ben anlayana kadar zaman geçiyor :KK50: türkçeden de mantık sorusu vakit alıyor 50 soruya 75 dakika harcadım

ah kendimi nerelerden atayım ben :KK43:

neyse kızlar çalışmalarınıza maşallah diyeyim de gideyim. moralim bozuk

Zamanla daha iyi olur canım,daha yolun başında sayılırız moralini bozma.:KK34::KK16:

Bugün hastane dolayısıyla öğlene kadar çalışamadım biraz planım aksadı neyse raporum permütasyon video izledim 80 soru çözdüm ama 160 soru çözmüş kadar oldum sorular çok fenaydı:KK31: öğrenme psikolojsisinden bilişsel ağırlıklı davranışçı kuramlarla bilgi işleme kuramlarını bitirdim 100 soru çözdüm ve islamiyet öncesi türk tarihini bitirdim pek soru çözmeye vaktim kalmadı 30 soru anca çözebildim bu kadar:KK17:

Maşallah şekerim sana.:nazar::KK16: Konu zihni yoruyor baya...:KK14:

Dün coğrafyayı bitirmeyi hedeflemiştim ama olmamıştı.. Bu gün bitirdim :KK9: 200 soru çözdüm.. öğrenmeden 75, Öyt den 77 soru çözdüm :nazar:

ne güzel kaynatmışssınız siz öyle canlarım:KK1::KK1:
ben dershaneden gelince çok yorgun hissediyorum ya kendimi
internete girmeye dahi üşeniyorum :KK9:
ama sizi de çok özlüyorum bilesiniz :KK16::KK16:

rapor paylaşan arkadaşlarıma maşallah diyorum :nazar::nazar:

Oyy kızçem sen çalış yeter ki...:KK16: Ama müsait olduğun her an gel.:KK23:

Laptop muhabbeti bitirdi beni.:KK53::KK53:

Canım programın güzel olmuş.:KK9:Ben sana bir şey danışmak istiyorum.Canım sen alana nereden çalışıyorsun?Dershaneden falan kaynak mı verdiler yoksa akademik kitaplardan mı çalışıyorsun?

Canım şu an kitabım yok,vermediler henüz.:KK50: İhtiyaç'ın uzaktan eğitimini aldım.:KK16:

Şekerparelerim merhaba.:KK3::KK3:Dünkü raporumu vermeye geldim.Bir önceki günün konusundan kalan dörtgenler-çokgenlerin 56 sorusunu tamamladım.:nazar::KK6:Bir tane gy-gk denemesi çözecektim ya.Nedense hep engel çıkıyor ya.Çözdüm gerçi ama istediğim gibi olmadı.:KK50:Yazıcının kartuşunu doldurtmuştuk ama bu sefer de kartuş bozulmuş.Mecburen elimdeki 2012 denemelerinden soru çözmüş olmak için bir gy-gk denemesi çözdüm.:nazar::KK55::KK55:Alan defterimden konu tekrarı yaptım.Matematikten formülleri yazdığım bir defterim var.Ondan formülleri tekrar ettim.Formülleri ezberlemeyi düşünmüyorum.Böyle tekrar yapa yapa soru çözerek öğrenmeyi planlıyorum.:KK6:Ayrıca günceller için tuttuğum bir defterim daha var.Onu da bir kez tekrar ettim. Bir de denemelerde yapamadığım soruları ve matematik sorularını kesip biriktiriyorum ve çözümleriyle beraber yazıp her hafta tekrar yapıyorum.Onu da hallettim bu haftalık.:KK8::nazar:Yani bugün deneme ve tekrar günüm oldu.

Aslında denemeyi istediğim gibi çözememiş olsam da moralim yerinde.:KK9::KK9::KK76:Bugün ekim ayındaki toplam soru sayımı hesapladım.Bu kadar iyi çıkacağını tahmin etmemiştim:KK76::KK9::21:.Ziyaretçiler kusura bakmayın söylemeye niyetim yok.:KK34::KK34:Nazara gelmek istemiyorum.

Çözdüğüm deneme 2012 olduğu için bu tarz soruların çıkacağını zannetmiyorum ama yine de bir size sorayım dedim.Sizce böyle bir soru çıkabilir mi sınavda?:44::44:Ben bunları daha önce hiçbir kaynakta görmedim.

A)6
B)8
C)16
D)32
E)64

Söyleme bırak,çatlasınlar.:KK33::KK33::KK33:

Çıkmaz herhalde böyle canım yaa....:KK14: 2012 model çünkü,2013'te sistem değişti çünkü,bu tarz soru yoktu.:KK24: Yapamadım o ayrı tabi...:KK53:

Çalışmana da maşallah diyorum.:21::nazar:

Ben anneanneme gidiyorum şimdi.:KK1: Akşama görüşürüz.:KK16:

günaydın kızlar, yusuf tekin twit attı, kasımda en az 1000 kişilik bir atama yapacaklar, boş kalan kadrolara göre sayı daha da fazla olabilirmiş..
nolur dua edin sayı daha fazla olsun ve atanalım hayırlısıyla,
bu ara atamalar tek umudum, yoksa öğretmenlik hayal olacak benim için...var mı ben gibi sınırda kalan kaderdaşlar ? yeni başvuru alacaklarmış bu atama için , inş. barajı daha da aşağı çekip yine din, pdr ataması yapmazlar sadece ... sabah sabah çok umutlandım ya :KK43:

A)6
B)8
C)16
D)32
E)64

mantar kayacım, bu soru mat2 konusundan yani kpssnin müfredatında olacağını sanmıyorum
binom filan olabilir bu soru :26:

A)6
B)8
C)16
D)32
E)64

Canım bu sorunun cevabı 64 mü acaba:44:

Zamanla daha iyi olur canım,daha yolun başında sayılırız moralini bozma.:KK34::KK16:

Maşallah şekerim sana.:nazar::KK16: Konu zihni yoruyor baya...:KK14:

Oyy kızçem sen çalış yeter ki...:KK16: Ama müsait olduğun her an gel.:KK23:

Laptop muhabbeti bitirdi beni.:KK53::KK53:

Canım şu an kitabım yok,vermediler henüz.:KK50: İhtiyaç'ın uzaktan eğitimini aldım.:KK16:

Söyleme bırak,çatlasınlar.:KK33::KK33::KK33:

Çıkmaz herhalde böyle canım yaa....:KK14: 2012 model çünkü,2013'te sistem değişti çünkü,bu tarz soru yoktu.:KK24: Yapamadım o ayrı tabi...:KK53:

Çalışmana da maşallah diyorum.:21::nazar:

Ben anneanneme gidiyorum şimdi.:KK1: Akşama görüşürüz.:KK16:
Aynen canım konu çalışmak yoruyor inş konular biter de soru çözme faslı daha güzel olur:KK34:

Slm kızlar yaa dün dişimin ağrısından ders çalışamadım:KK31::KK31:Kanal tedavisi yaptırmam gerekiyor ama çok tırsıyorum yaa...Hayatta iki koltuktan çok korkuyorum 1 DİŞÇİ KOLTUĞU 2 kadın doğum koltuğu ne yapcam ben yaaa...:KK50:Bu diş ağrısı derside unutturdu bana işten 18.00 da çıkıyorum kızımı alıyorum eve geçiyorum hop bir bakıyorum ben derse oturana kadar akşam 22.00 olmuş..Kızın bana ben hakediyorum:KK17:

A)6
B)8
C)16
D)32
E)64

kuzum bu tarz soru gelmez. gelse gelse şu sadeleştirilen çarpanlara ayırma sorularından gelir bunun yerine

Slm kızlar yaa dün dişimin ağrısından ders çalışamadım:KK31::KK31:Kanal tedavisi yaptırmam gerekiyor ama çok tırsıyorum yaa...Hayatta iki koltuktan çok korkuyorum 1 DİŞÇİ KOLTUĞU 2 kadın doğum koltuğu ne yapcam ben yaaa...:KK50:Bu diş ağrısı derside unutturdu bana işten 18.00 da çıkıyorum kızımı alıyorum eve geçiyorum hop bir bakıyorum ben derse oturana kadar akşam 22.00 olmuş..Kızın bana ben hakediyorum:KK17:

canım diş ağrısı doğum ağrısından kötü derler. gerçekten çok kötü bi ağrı. bir an önce tedavi ol canım. ben kanal tedavisi yaptırmıştım. iğne acıyo bi tek. geri kalanını sen hissetmiyosun, her yerin uyuşuyo zaten
asıl doğumda napcaz kim bilir, normal doğumda uyuşma da yok yandık :18:

tatlım bence süper fikir. hatta ben de senle aynı düşüncedeyim. ben de şu an konu çalışırken daha çok hatırlama tarzında oluyor. ancak sorularda bilmediğim şeyler çıktığında burda size sorup öğreniyorum. ben de konu çalışırken çok soru çözemiyorum. ama çözsek çok vaktimizi alır, bu kez konular çok geç biter ve bu bizi daha çok strese sokar. şimdilik konu sonu pekiştirme soruları iyidir. her dersin bittiğinde o biten dersten günlük soru çöz. ama her gün çözmeye çalış. bak şimdi kendimden örnek vereyim. şu ana kadar gelişim, öğrenme bitti. ve bittiğinden beri her gün 100 er soru çözüyorum. tabii diğer dersler bittikçe bunlardan 100 er çözemicem. mesela bu ay rehberlik ve ölçme de bitince, bi dahaki ay bu biten 4 dersten 50 şer soru çözsem gene iyi. daha çok da çözülür ama konu çalışması bitmemiş olucak. o yüzden kendim için 50 kafi diyorum. bu şekilde konuları bitirene kadar yürütürsün. ondan sonra tüm konular bittiğinde de soru üzerinden tekrarlarını yaparsın. yanlış yaptığın konuları açar tekrar edersin. o zaman 2.dikişini de atmış olursun :KK34:

maşallah kuzum harika bir plan :nazar::nazar: :KK9::KK9: hepsini birlikte yürütmen iyi bence. ölçmeyi unutma ama :KK20:

keşke kitapseçte şu kitapların ilk 5-10 sayfalarını örnek olarak verseler canım ya :KK1: altına da yazmıyolar konu konu mu karma mı diye.

oyyy geçen aklımdaydın sen kusursuz delimmm :KK48: napıyosun neler yapıyosun? sen unutulur musun hiç. senin görüşlerine bizim ihtiyacımız var. hep gel sen buraya :KK19:

uyarıcı genellemesi dedim ben buna doğruymuş :KK1: heh o kadar soru çözdüm işe yaramış demek ki :KK1:
canım bak şimdi bu paragrafta, mehmet bi genelleme yapmış. insanlarda yaşı kaç olursa olsun büyük küçük erkeklerin hepsini, oyun oynanabilir diyerek bi genellemeye tabii tutmuş. bu durumda cevap b ya da c olucak. mehmetin verdiği 1 tepki var. tepkiyi verdiği kişiler yani uyarıcalar ise çok.
uyarıcı: sinan abi tepki: top oynama
uyarıcı: yaşıtı olan erkekler tepki: top oynama
görüldüğü gibi tepki 1 tane ve uyarıcılar çok. eğer 1 tepki ve çok uyarıcı varsa bu uyarıcı genellemesi olur.
ama 1 tane uyarıcı, çok fazla tepki varsa, bu tepki genellemesi olur. tepki genellemesine de örnek vereyim. mesela ali bi gün yatağını düzeltmiş ve annesi ona aferin demiştir. ali annesinden aferin alıp mutlu olunca dolabını da düzeltmiştir. bak burada uyarıcı: anne tepki: yatak düzeltme, dolap düzeltme. bu da tepki genellemesi olur. 2 sini karıştırma diye anlattım kuzum

aaa. şekerim sen ders çalışırken de zaten burdan çıkıyosun ki kk yla kıyaslamasına gerek yok. ayol bu erkekler kkyı kendilerinin kuması sanıyolar galiba :KK30: benimki de bi ara, bdv den çok etkileniyodum o zamanlar. hep okuyup okuyup benimkine anlatıyodum. üzülüyodum ağlıyodum. psikolojimi etkiliyo diye istemedi girmemi. sonra ben dedim kpss topiğimiz var oraya girmezsem ders çalışmam, görürsün o zaman dedim En Büyük KK :63: şimdi sadece buraya giriyorum, gerçi bdv de bi konuya denk geldim 2 gün önce hala şoklardayım o konu yüzünden keşke okumasaydım :KK50: ama yani genelde hepimiz ders dışında giriyoruz. biz ders çalışırken burda olmuyoruz ki, sen öyle de ona, o yanlış anlamış sanırım. burda lak lak ediyosun sanıyo ama öyle olmadığını söyle.

kuzum sen zaten pc yi kırcan yakında :KK1:

kuzum ya o sorular çok vakit alıyo gerçekten. soruları resmen çözümlemek aralarındaki ilişkiyi tek tek bulmak gerekiyo. doğru cevap geliyo ama gelene kadar da bir sürü zaman geçiyo. ben de çok ağarım. inş hızlanırız en kısa zamanda :KK55:

kızlar bugün rehberliği gene bitiremedim ya.. sabah öğrencim geldi, onu gönderince, kahvaltı ettim, duş aldım, o sırada 120 gelişim çözdüm. sonra annemle kahve keyfi yaptık. tam öğrenmeye başlıcaktım, karşı komşumuz kızıyla geldi, kıza mat anlattım. ondan sonra tam çalışçaktım aç olduğumu fark ettim :KK1: yemek yedim. sonra öğrenmeden 100 soru çözdüm derken 8.30 da sevdicek geldi. eve geç geldim. bi baktım abbas güçlüde ali tezel. çok severim kendilerini :KK1: ona daldım. derken burdayım. yarın inş bitcek rehberlik :92:

canım teşekkür ederim gayet açıklayıcı anlatmışsın..

günaydın kızlar, yusuf tekin twit attı, kasımda en az 1000 kişilik bir atama yapacaklar, boş kalan kadrolara göre sayı daha da fazla olabilirmiş..
nolur dua edin sayı daha fazla olsun ve atanalım hayırlısıyla,
bu ara atamalar tek umudum, yoksa öğretmenlik hayal olacak benim için...var mı ben gibi sınırda kalan kaderdaşlar ? yeni başvuru alacaklarmış bu atama için , inş. barajı daha da aşağı çekip yine din, pdr ataması yapmazlar sadece ... sabah sabah çok umutlandım ya :KK43:

hocam atamanız inşallah olur inşallah bol kontenjan verirler ama ben ne zaman ara alım yapılsa ümitlenemiyorum tek atama yapıldığında :KK43:

selam kızlar, kaç gündür gelemiyorum, bizim temizlik işleri bizim odadan ibaret sanıyordum; ama tüm eve yayıldı. o yüzden ders çalışmak yalan oldu, bugün tekrar başlıyorum inşallah :KK31:

kızlarım tarihi baştan aldım bugün ilk konuya calıstım 60 soru çözdüm maaşallah:nazar:
bir de yeni yaptıgım planın işe yaramadıgını farkettim:KK14:
o yüzden tekrar plan yapacağım inşallah:KK6:
kolay gelsin
:KK19:

Ya kızlar bişey sorucam ben genelde konuyu çalışıp arkasından bol soru çözüyom ama pek hızlı ilerleyemiyorum sizce böyle devam mı etmeliyim yoksa fazla soru çözmeden geçip bittikten sonra mı çözmeliyim bilemedim:44:

Ya kızlar bişey sorucam ben genelde konuyu çalışıp arkasından bol soru çözüyom ama pek hızlı ilerleyemiyorum sizce böyle devam mı etmeliyim yoksa fazla soru çözmeden geçip bittikten sonra mı çözmeliyim bilemedim:44:

ben biten konunun ardından asgari 100 soru çözmeye calısıyorum canım
ama bildiğim konuysa en az 50 olsa yeter deyip geçiyorum

X