2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

hediyelerim kuzum :KK17:
Eki Görüntüle 848367 Eki Görüntüle 848368
ama öyle anlamlı şeyler söyledi ki tekrar aşık oldum ona bugün :KK69: bütün gün beraberdik. zor ayrıldık. :KK5: yarın keşana gidicek mecburen. haftaya vizeleri başlıyo, notları toparlaması lazım. ama çarşamba günü gelicek :KK55:
sanki 1 haftadır yarımmışım, onu görünce tamamlandım bugün.
sevenler ayrılmasın. :KK25: sizin de tez zamanda sevdiceklerinizle görüşmeniz nasip olsun fıstıklarım :KK16:

kuzucum hediyelerini yerim senin :KK70:
aşk böcüğüm hep böyle mutlu kalın inşallah :KK16::KK16:

Fıstıkım bak günü boş geçirmemişsin.:21: Neydi ilkemiz,azıcık olsa bile bakmak.:KK54: Yetiştiremezsem diye de korkma daha zamanımız var.Bugün güzel bir rapor bekliyorum senden.:KK30:

canım her gün aynı tempoda istesek de gidemeyiz zaten. sen canını sıkma, önemli olan günü boş geçirmemek. yetiştiremem diye bir şey yok daha, vaktimiz var yetişecek allahın izniyle :KK34:

şimdi geldim diye yarım yamalak bir rapor vermiyim, akşam toplu halde yaptıklarımı yazarım.

iyi çalışmalar güzeller :KK16:

Canlarım sağ olun moral verdiniz bana.:KK16:Bugün biraz daha iyiydim.Toparladım dersleri biraz.:KK9:

ama öyle anlamlı şeyler söyledi ki tekrar aşık oldum ona bugün :KK69: bütün gün beraberdik. zor ayrıldık. :KK5: yarın keşana gidicek mecburen. haftaya vizeleri başlıyo, notları toparlaması lazım. ama çarşamba günü gelicek :KK55:
sevenler ayrılmasın. :KK25: sizin de tez zamanda sevdiceklerinizle görüşmeniz nasip olsun fıstıklarım :KK16:

Kuzucum hediyelerin hayırlı olsun.Güle güle kullan.Yüzünüz hep gülsün.:KK1::KK1:

Lokumlarım bugünkü raporumu vereyim.:KK42:Bugün daha iyi çalışabildim.:KK1:Bu yüzden mutluyum:KK76: ama biraz daha tempoyu artırabilsem daha güzel olacak.:KK16:

Üçgende açı kenar bağıntıları ve dik üçgen, ikizkenar üçgen ve eşkenar üçgen bitti.Videolarını izledim.:126:Konularla ilgili 2 soru bankasından maşallah 165 soru çözdüm.:nazar:Aslında 1 tane de genel yetenek genel kültür denemesi çözecektim ama yazıcının kartuşu bitmiş çıktı alamadım.:KK50:Hadi netten çözeyim bari dedim hem elektronik sınava da hazırlık yapmış olurum dedim.Bir deneme bulup çözmeye başladım.26-27 tane Türkçe sorusunu cevapladım bilgisayar dondu.:KK14::KK14:Bilgisayarı tekrar açtığımda cevaplarımın silindiğini görünce de moralim bozuldu.:KK5::KK43:Bıraktım denemeyi.:KK50:Zaten bilgisayarda çözdüğüm denemeden anladım ki kalemi eline alıp da çözmek daha zevkliymiş.:)Yani deneme sınavı yine başka bir bahara kaldı anlayacağınız.İnşallah yarınki konumu erken bitirip deneme çözebilirim.Yaklaşık 1.5 aydır çalışıyorum bir ilerleme kaydedebildim mi merak ediyorum.

Son düzenleme:
Lokumlarım bugünkü raporumu vereyim.:KK42:Bugün daha iyi çalışabildim.:KK1:Bu yüzden mutluyum:KK76: ama biraz daha tempoyu artırabilsem daha güzel olacak.:KK16:

Üçgende açı kenar bağıntıları ve dik üçgen, ikizkenar üçgen ve eşkenar üçgen bitti.Videolarını izledim.:126:Konularla ilgili 2 soru bankasından maşallah 165 soru çözdüm.:nazar:Aslında 1 tane de genel yetenek genel kültür denemesi çözecektim ama yazıcının kartuşu bitmiş çıktı alamadım.:KK50:Hadi netten çözeyim bari dedim hem elektronik sınava da hazırlık yapmış olurum dedim.Bir deneme bulup çözmeye başladım.26-27 tane Türkçe sorusunu cevapladım bilgisayar dondu.:KK14::KK14:Bilgisayarı tekrar açtığımda cevaplarımın silindiğini görünce de moralim bozuldu.:KK5::KK43:Bıraktım denemeyi.:KK50:Zaten bilgisayarda çözdüğüm denemeden anladım ki kalemi eline alıp da çözmek daha zevkliymiş.:)Yani deneme sınavı yine başka bir bahara kaldı anlayacağınız.İnşallah yarınki konumu erken bitirip deneme çözebilirim.Yaklaşık 1.5 aydır çalışıyorum bir ilerleme kaydedebildim mi merak ediyorum.

sağol kuzummm :KK16:
evet gerçekten çizmenin karalamanın ayrı bi zevki oluyo :KK1: ben de ekrandan soru çözemiyorum
inşallah yarın denemeni çözersin canım. evet uzun zaman olmuş, deneme zamanı gelmiş :KK1: bence matematiğin süper gelicek denemede :nazar:

sağol kuzummm :KK16:
evet gerçekten çizmenin karalamanın ayrı bi zevki oluyo :KK1: ben de ekrandan soru çözemiyorum
inşallah yarın denemeni çözersin canım. evet uzun zaman olmuş, deneme zamanı gelmiş :KK1: bence matematiğin süper gelicek denemede :nazar:

İnşallah yarın çözebilirm canım.Neredeyse 3-4 gündür deneme çözmeye kalkıyorum ama hepsinde bir aksilik çıkıyor.:KK50:İnşallah matematiğim iyi gelir diyorum ama ben pek umutlu değilim.Çünkü matematiği pek yapamıyorum.:KK50:Aslında ben bir şey soracaktım kuzum.Fem'in bu seneki ilk deneme sınavını nette bir yerde bulmam mümkün mü diye soracaktım.Duydum ki bayağı zormuş.Bulursam onu çözeyim diyorum ama bulamazsam mecburen eski sistem geçen seneki denemelerden çözeceğim ama onlar da sınavın formatına pek uymuyor.Onlardan çözersem boşu boşuna mı çözmüş olurum canım sence?:44:

İnşallah yarın çözebilirm canım.Neredeyse 3-4 gündür deneme çözmeye kalkıyorum ama hepsinde bir aksilik çıkıyor.:KK50:İnşallah matematiğim iyi gelir diyorum ama ben pek umutlu değilim.Çünkü matematiği pek yapamıyorum.:KK50:Aslında ben bir şey soracaktım kuzum.Fem'in bu seneki ilk deneme sınavını nette bir yerde bulmam mümkün mü diye soracaktım.Duydum ki bayağı zormuş.Bulursam onu çözeyim diyorum ama bulamazsam mecburen eski sistem geçen seneki denemelerden çözeceğim ama onlar da sınavın formatına pek uymuyor.Onlardan çözersem boşu boşuna mı çözmüş olurum canım sence?:44:

canım o sınavı ben de merak ediyorum, dersanem grimişti o da çok beğenmişti sınavı. fakat bulmamız biraz zor. çünkü ben fem dershanesine de gidip görüşmüştüm sınavlarınıza girebilir miyim diye. parası neyse vericektim. ama kendi sınavlarına dışardan öğrenci sokmadıklarını söyledi. ancak başka yayınların sınavlarını yaptıklarında onlara girebilirmişim.
boşu boşuna olmaz ama sen hele ki matematik için bu kadar çırpınırken eski sistem mat çözmek sana bişey katmaz. çünkü özellikle mat çok değişti. baya ales var. bence netten yeni 2014 basım gy gk denemesi al canım :KK31:

canım o sınavı ben de merak ediyorum, dersanem grimişti o da çok beğenmişti sınavı. fakat bulmamız biraz zor. çünkü ben fem dershanesine de gidip görüşmüştüm sınavlarınıza girebilir miyim diye. parası neyse vericektim. ama kendi sınavlarına dışardan öğrenci sokmadıklarını söyledi. ancak başka yayınların sınavlarını yaptıklarında onlara girebilirmişim.
boşu boşuna olmaz ama sen hele ki matematik için bu kadar çırpınırken eski sistem mat çözmek sana bişey katmaz. çünkü özellikle mat çok değişti. baya ales var. bence netten yeni 2014 basım gy gk denemesi al canım :KK31:

Evet canım doğru söylüyorsun.:KK31:Netten 2014 gy-gk denemelerine baktım ama pek iyi bir şey göremedim.Daha yayınevleri çıkarmamış sanırım.Bir tek Fem'in 11'li deneme seti var.Ama sanırım onlarla dershanenin uyguladığı denemeler aynı olmuyor.:KK50:O yüzden dershanede yapılan denemeyi aradım ama bulamadım.:KK50:Bir de Data'nın 41'li denemesi var nette.O da sanırım eski 41'li denemeye yeni konularla ilgili az sayıda soru eklenerek piyasaya sürülmüş.:KK50:Olmazsa onlardan 1 tane çözerim şimdilik.Ben de onun Pdfsi var.Şimdilik denemeler çıkana kadar olmazsa böyle yaparım.

Günaydın bebişler.Kahvaltı yapıyorum,ev temizliğinden sonra başlıyorum çalışmaya,kolay gelsin:KK3:

Mantarkayacım başka yayınların denemeleri de iyi olabilir canım,2014 çözmeye çalış bence de:KK16:Fem iyiydi ama diğerleri hakkında fikrim yok.Yediiklim falan iyidir bence.

Sedefim hediyelerin hayırlı olsun bebeğim,Allahım mutluluğunuzu daim etsin:KK9:

bacılarım merhaba haftasonu beni yıktı geçti çok yorucu tüm gün sabahtan akşama zaten bi de düne tarama koymuşlardı..güzel geçti allahtan..

sedefcim hediyelr güzel allah daim etsin canım..
dershane yeni profil resmin seksi :KK76:güzel olmuş canım...
mantarkaya gayet iyi gidiyorsun maşallah devam canım...rengina ve diğer bacılara da selamlarrrrr:KK9::KK9::KK9:

bugün malum evimi temizlicem eşim evde haftasonu tek yemekleri yaparken mutfagı da hallediyor sağ olsun:KK47:

öğlen derse baslarım ancak hepinize kolay gelsin..

esas ben ne yapardım:KK31:
senin de uyumaya niyetin yok yalnız:KK53: gelirsem yanına:KK15: terlik atan smile olsa bari:KK9::KK9::

Yok ama anam yat gari diyo işte.:KK53::KK53:

bugün hiç çalışmadım; ama çokkkkk musmutluyummmm :KK69: :KK69:

Maşallah bebeğimm.:nazar::nazar::nazar:

Ahhh kuzum maşallah yaaa.:nazar::nazar::nazar: Rabbim tez zamanda kavuştursun sizi.:KK16:

günaydın kızlar :KK16: dün canım sıkkındı o yüzden sadece gelişim çalışabilmiştim
bugün coğrafyayı ve öyt yi bitireceğim ikisinde de çok az konum kaldı:KK6::KK6:
zaman kalırsa tarihe geçmek istiyorum:KK31:
SEDEFİM yıl dönümünüz kutlu olsun canım birlikte nice nice seneleri aşkla huzurla geçirin inşallah :nazar::nazar::nazar::KK54:

Okulu da ihmal etme ve mezuniyete kadar sıkı bir şekilde devam et fıstıkım.:KK54: İyi geceler.:KK16:
Yok ihmal etmiyorum canım bir denge kurmaya çalışıyorum inşallah bir sorun olmadan atlatırım bu yılı:KK34:

Çizmene bayıldım canım ben de çok beğeniyodum bu çizmeyi açık rengini alcaktım hatta ama başka bir şey almıştım iyi ki almamışım bak pişti olcakmışız:KK1:
Çiçeklerin de çok güzel maşallah nice nice senelere canım inşallah:nazar::KK16:
Ee benim sevdiceğim yok onu napcaz bana da tez zamanda en hayırlısından bi tane gelsin bari:KK1:

Günaydın kızlar hafta sonu dersanem başladı 13 yıl aradan sonra anlamakta baya zorlandım özellikle matematik hocasının anlattıkları bildiklerimi de unutturdu bana:KK14:ya bir konu hakkında sizeden yardım istiyorum bana yardım edermisiniz coğrafya dersinde özel konumla matematik konumu karıştırıyorum kısa yoldan nasıl ayırt edebilirim???????????

Günaydın kızlar hafta sonu dersanem başladı 13 yıl aradan sonra anlamakta baya zorlandım özellikle matematik hocasının anlattıkları bildiklerimi de unutturdu bana:KK14:ya bir konu hakkında sizeden yardım istiyorum bana yardım edermisiniz coğrafya dersinde özel konumla matematik konumu karıştırıyorum kısa yoldan nasıl ayırt edebilirim???????????

Canım aslında bariz bir şekilde ayrılır onlar.:44: Bir yer,enlem-boylam ya da paralel-meridyen cinsinden ifade ediliyorsa matematik konum olur.Ama kıtalara,dağlara,su yolları vs.gibi şeylerle tarif edilirse özel konum olur.:KK24:

Ben derse başlıyorum,uğrarım yine...:KK55::KK55::KK55:

ya kızlar benim moralim pek bir bozuldu:KK5: böyle sanki boşa kürek çekiyormuşum gibi geliyor kaç aydır ders çalışıyorum ama elimde olan bir şey yokmuş gbi geliyor tam olarak bitirdiğim bile yok sadece eğitim program geliştirme dışında bitti ama tam anlamıyla değil yani tam bilmiyorum unutuyorum genelde alan çalışıyorum çünkü konular çok ve ağırlığı yüksek diye daha coğrafyada ilk 2 konum bitik sadece vatandaşlık hiç başlamadım zaten tarih milli mücadeleye kadar bitti ama dediğim gibi unutuyorum o kadar ders var ki hangi birini tekrar edicem şaşırıyorum of napcam ben ya böyle bir umutsuzluk kapladı içimi nasıl başa çıkıcam bu unutma olayıyla bol bol soru çözmek biliyorum ama hangi birinden çözcem kafam allak bullak oldu ilerliyorum ama sanki yerimde sayıyorum tükenmişlik sendromuna mı girdim acep ayyyy yardım edin meryem uzerliye döncem valla:84::84:

Son düzenleme:
s.a kızlar..
inşALLAH çalışmalarınızın karşılıgını alırsınız..
gk ve gy hakkında aklınıza takılan herşeyi sorabilirsiniz..
bende 2012de hazırlandım.. hoca kitap vs tavsiye edebilirim.

tarih, hakan dedi
çoğrafya , nihan akar..
matematikte ofisokul vardı oraya bakmanızı tavsiye ederim. ekol hoca bide

bende sizden bişi edicem.
EĞİTİM bilimlerini nasıl çalışıyorsunuz. tavsiyeleriniz neler
hangi kaynak hangi videolar..
şimdiden tşk ederim

X