2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Peki ben bir şeyi merak ediyorum. Bu sakallı- memeli olma özelliğine sahip olan vatandaş bir erkekle evlenmiş ya,

Taşıyıcı anne ile mi oluyor çocuğu? Yani iki erkeğin nasıl kendinden çocuğu olacak ki taşıyıcı ile? :44:

Yazık ya üzüldüm ben o çocuğa aklı erdiğinde buhranlardan buhran beğenir artık :KK70:

anası yok iki babasından ortak yapım :KK70:

Son düzenleme:
Peki ben bir şeyi merak ediyorum. Bu sakallı- memeli olma özelliğine sahip olan vatandaş bir erkekle evlenmiş ya,

Taşıyıcı anne ile mi oluyor çocuğu? Yani iki erkeğin nasıl kendinden çocuğu olacak ki taşıyıcı ile? :44:

Yazık ya üzüldüm ben o çocuğa aklı erdiğinde buhranlardan buhran beğenir artık :KK70:

anası yok iki babasından ortak yapım :KK70:

badem sanırım kocasındn suni döllenme ile baska bir kadına tasıyıcı anneliği vermişler.aslında çocugun azişle bagı yok. kocayla var.ben böyle biliyorum

evde kalmaktan da korkmamış hiç ama kızlar :KK60::KK60::KK60:

badem sanırım kocasındn suni döllenme ile baska bir kadına tasıyıcı anneliği vermişler.aslında çocugun azişle bagı yok. kocayla var.ben böyle biliyorum
hmm evet ancak öyledir. :KK31:
gülmekten kırılıyorum yalnız. uyku muyku yalan oldu :KK52:

evde kalmaktan da korkmamış hiç ama kızlar :KK60::KK60::KK60:

hmm evet ancak öyledir. :KK31:
gülmekten kırılıyorum yalnız. uyku muyku yalan oldu :KK52:

ay ben de her gece farklı konuyla geliyorum size :KK60:
biraz normal hayata dönsem iyi olacak:KK9::KK9:

Ay kızlar ben de merak ettim Aziş'i.Baktım görsellerden ve şok oldum.:KK53:Neyse yargılamak bana düşmez ama bana çok yanlış ve saçma geliyor.Tabi herkesin fikrine saygı duymak gerek.

bunalım modunda olan ben miydim ya çenem acıdı :KK52:

renginam, ne diyeyim bilmiyorum sanırım bir bireye yapılabilecek en büyük haksızlıklardan biri bu çocuğa acıdım
gerçi tek gerçek bu kişiler değil başka ülkelerde aynı yöntemle çocuk yaptığını zannedenler de fazlaca
hatta bir ara iki bayan evlenmişti onlarda haber olmuştu uzun süre
sperm bankalarından yapılan çocuklar, bu şekilde dünyaya gelenler..
acaba bilimin ilerlemesinin dezavantajlarımı diye düşünmedim değil

ay ben de her gece farklı konuyla geliyorum size :KK60:
biraz normal hayata dönsem iyi olacak:KK9::KK9:
sen ilk aziş dedin ya, ben de yeni bi şarkıcı çıktı, adı azize sandım. ama aziş diyolar güzel de şarkıları var sandım :KK60:
Ay kızlar ben de merak ettim Aziş'i.Baktım görsellerden ve şok oldum.:KK53:Neyse yargılamak bana düşmez ama bana çok yanlış ve saçma geliyor.Tabi herkesin fikrine saygı duymak gerek.

aynen canım. herkesin kendi hayatı. bilemeyiz neler yaşadıklarını. benim eşcinsellere saygım var. ama bu aziş ordan biraz burdan biraz yapmış. olmamış ayıp denen bişey var :KK20:

kızlar ek bilgi vereyim size :KK9: yakın zamanda bu bahsi geçen azis ile ilgili aslında normal bir erkek, dikkat çekmek yani kısacası şöhret için bu hallere giriyor diye okumuştum. evlendiğini sizden duyunca ben de şaşırdım :KK53: yakın zamanda türkiyeye konser için gelmiş miydi gelcek miydi neyse öyle bişeydi de onla ilgili haberi çıkmıştı.

Konuyu bölmüş olacağım güzellerim ama ben size bir şey danışmak istiyorum.Fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim. Ben 1 haftaya kadar tarihe geçeceğim inşallah.:KK31:Kafamı kurcalayan bir şey var.:44:Tarihten özet çıkarıp Hakan Dede'nin videolarını izleyip soruları çözmeyi planlıyorum.:KK6:Ama önce Hakan Dede'yi izleyip öyle mi özet çıkarmalıyım sizce yoksa özeti çıkardıktan sonra pekiştirme amaçlı mı videoları izlemeliyim?:44:Bir türlü bir karar veremedim.Sizler nasıl çalışıyorsunuz tarihe?Hangisinde daha kalıcı şekilde öğrenmiş olurum?

sen ilk aziş dedin ya, ben de yeni bi şarkıcı çıktı, adı azize sandım. ama aziş diyolar güzel de şarkıları var sandım :KK60:

aynen canım. herkesin kendi hayatı. bilemeyiz neler yaşadıklarını. benim eşcinsellere saygım var. ama bu aziş ordan biraz burdan biraz yapmış. olmamış ayıp denen bişey var :KK20:

oy kuzum yaa:KK9::KK9::KK9:
bunalım modunda olan ben miydim ya çenem acıdı :KK52:

renginam, ne diyeyim bilmiyorum sanırım bir bireye yapılabilecek en büyük haksızlıklardan biri bu çocuğa acıdım
gerçi tek gerçek bu kişiler değil başka ülkelerde aynı yöntemle çocuk yaptığını zannedenler de fazlaca
hatta bir ara iki bayan evlenmişti onlarda haber olmuştu uzun süre
sperm bankalarından yapılan çocuklar, bu şekilde dünyaya gelenler..
acaba bilimin ilerlemesinin dezavantajlarımı diye düşünmedim değil
aslında badem ben kınamıyorum kınamak da istmıyorum Allah korusun kımın basına ne geleceği belli olmaz:KK50:
bilimin de dezavantajları olmaz mı var tabi.
herkes kendi isteği yönünde kullanırsa neler çıkar ortaya.
Allah doğru yola erdirsin diyorum sadece:KK31:

Son düzenleme:
Konuyu bölmüş olacağım güzellerim ama ben size bir şey danışmak istiyorum.Fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim. Ben 1 haftaya kadar tarihe geçeceğim inşallah.:KK31:Kafamı kurcalayan bir şey var.:44:Tarihten özet çıkarıp Hakan Dede'nin videolarını izleyip soruları çözmeyi planlıyorum.:KK6:Ama önce Hakan Dede'yi izleyip öyle mi özet çıkarmalıyım sizce yoksa özeti çıkardıktan sonra pekiştirme amaçlı mı videoları izlemeliyim?:44:Bir türlü bir karar veremedim.Sizler nasıl çalışıyorsunuz tarihe?Hangisinde daha kalıcı şekilde öğrenmiş olurum?

ben önce kitaptan okuyup hakanı dinliyordum sonra gerekli gördüğüm önemli şeyleri yazıyordum önceden çalışıp ona eşlik etmek daha güzel oluyor bence :KK31:

tatlım hepsi aynı kapıya cıkıyor aslında.
her türlü pekiştirmiş olacaksın bu şekilde istersen en sona özet çıkar ister başta.:KK34:
o an ki ruh haline göre

Hadi ya harbiden yazık olacak ülkeme.Canım sen Bursalı mısın?Hemşehri çıktık galiba.:KK1:

yok kuzum ben karadenizliyim nette okudum az önce gelecekmiş diye :)
heh evet bade bursa konseri içindi hatırladım. hatta arada geliyormuş diye yazıyordu. türk hayranları da çokmuş. ben yeni gördüm daha kendisini... gündemi çok geriden takip ediyorum zahar :KK37:

valla en geri ben geliyorum ilk defa rengina deyince gördüm bu şahsiyeti :KK70:

X