2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

tabi işe yarar canım soru sonucta zaten aynı kitapları yeniden baıyorlar 2014 yazıp...soru çözmek önemli bol bol elinde ne varsa çöz ayırmadan ama konu anlatımlılarını iyice oku...tarih degişti sadece yeni konu eklendi..diğerleri aynı..

1 ay gider kuzum :KK31:

sağ olun fıstıklar :KK54: kuzenimle konuştum, değişen şeyler hakkında bilgi aldım. bi yıl ara verince her şeyden uzak kaldım. bu yıl sınava bile girmedim. inanın sınava girecek cesaretim bile kalmamıştı; ama burda sizlerin pozitif enerjisini de görünce iyice şevke geldim :KK23:

Son düzenleme:

maaşallah kuzum:nazar:
gecmiş olsun niye agrıyor basın :26:

oyun bölümü gelmiş mi sedefim ödülünü gördüm:KK76:
hiç sorma kuzum. yukardaki komşu. :26: kız yok ama öyle şey sesleri değil. ama dayanamıyorum artık. bütün gün evde zaten nasıl asker anlamadım. hiç de uyumuyo. gündüz sürekli telefon konuşması, gece de sabaha kadar film. yatak gıcırtısı buzdolabının ötmesi de üstüne yağ bal. çok duyuluyo. duvarlarımız da ince herhalde ama ben altımdakini düşünüyorum. gece film izliyosam kulaklığımla izliyorum. telefonda sessiz konuşuyorum. napıcam koca sene bilmiyorum :KK50:
Maşallah 212 öyt...:nazar:
Maşallah 100 gelişim...:nazar:

Mona çok kötü durumda,dualarınızı eksik etmeyin.:KK50:

dualarım seninle monam. her şeye rağmen raporun harika maşallah :nazar:

sağ olun fıstıklar :KK54: kuzenimle konuştum, değişen şeyler hakkında bilgi aldım. bi yıl ara verince her şeyden uzak kaldım. bu yıl sınava bile girmedim. inanın sınava girecek cesaretim bile kalmamıştı; ama burda sizlerin pozitif enerjisini de görünce iyice şevke geldim :KK23:

canım tarihte de osmanlı ağırlıklı oldu ve çağdaş türk dünya tarihi geldi. bu yeni konudan 3 soru geliyo. bi de tarih soruları 27 ye düştü. atatürk ilke ve inkılaplarından da malesef hiç soru gelmedi. ona göre tarih çalış canım

hiç sorma kuzum. yukardaki komşu. :26: kız yok ama öyle şey sesleri değil. ama dayanamıyorum artık. bütün gün evde zaten nasıl asker anlamadım. hiç de uyumuyo. gündüz sürekli telefon konuşması, gece de sabaha kadar film. yatak gıcırtısı buzdolabının ötmesi de üstüne yağ bal. çok duyuluyo. duvarlarımız da ince herhalde ama ben altımdakini düşünüyorum. gece film izliyosam kulaklığımla izliyorum. telefonda sessiz konuşuyorum. napıcam koca sene bilmiyorum :KK50:

dualarım seninle monam. her şeye rağmen raporun harika maşallah :nazar:

ah benim kuzum ya:26::KK25:
gec saatte mi uyuyor ?
gündüz annenlerın odada caıs kuzum ya da kulak tıpaçları var ondan da alabilirsin:26:

Son düzenleme:

ah benim kuzum ya:26::KK25:
gec saatte mi uyuyor ?
gündüz annenlerın odada caıs kuzum ya da kulak tıkaçları var ondan da alabilirsin:26:

hiç uyumuyo :KK53: babam neden hiç uyumuyosun diye sormuş. şırnakta bişeylerden çok etkilenmiş o yüzden uyuyamıyomuş.
annem de yatak odasında çalış diyo; ama orda da konsantre olamıyorum ki. yatakodası = ders çalışma. :KK37: hem 1 aylık bişey değil ki sene sonuna kadar. kulak tıpacını denicem rengişim

hiç uyumuyo :KK53: babam neden hiç uyumuyosun diye sormuş. şırnakta bişeylerden çok etkilenmiş o yüzden uyuyamıyomuş.
annem de yatak odasında çalış diyo; ama orda da konsantre olamıyorum ki. yatakodası = ders çalışma. :KK37: hem 1 aylık bişey değil ki sene sonuna kadar. kulak tıpacını denicem rengişim
haklısın sedefim sene sonuna kadar çalışmak gerekiyor
ama bakalım belki gider binadan:26:

haklısın sedefim sene sonuna kadar çalışmak gerekiyor
ama bakalım belki gider binadan:26:

inşallah rengişim valla gitsin diye dua ediyorum. :KK50: geçen yıl ikiz kızlar vardı yukarda. çıtlarını bile duymuyodum. demek ki isteyen duyurmadan da bişeyler yapabiliyo :KK31:

inşallah rengişim valla gitsin diye dua ediyorum. :KK50: geçen yıl ikiz kızlar vardı yukarda. çıtlarını bile duymuyodum. demek ki isteyen duyurmadan da bişeyler yapabiliyo :KK31:

Bu erkek ya kuzum umursamıyordur öyle
rahatsız olacağınızı düşünmüyordur bile belki.

canım tarihte de osmanlı ağırlıklı oldu ve çağdaş türk dünya tarihi geldi. bu yeni konudan 3 soru geliyo. bi de tarih soruları 27 ye düştü. atatürk ilke ve inkılaplarından da malesef hiç soru gelmedi. ona göre tarih çalış canım

tatlım konu dağılımlarında atatürk ilke inkılaplar % 20 olarak görünüyor
%15 osm
%5 asd ve öncesi
% 5 çağdaş türk dünya

ve inkılaplardan 12 soru diyor :26:

Bu erkek ya kuzum umursamıyordur öyle
rahatsız olacağınızı düşünmüyordur bile belki.
evet bence de. 1 kere olsun uyarın dedim. rica edin başka odaya gitsin dedim. ben bile taşıcam eşyalarını razıyım. ama nerdeee.. dineletemiyorum ki bizimkilere lafımı. :KK14:
tatlım konu dağılımlarında atatürk ilke inkılaplar % 20 olarak görünüyor
%15 osm
%5 asd ve öncesi
% 5 çağdaş türk dünya

ve inkılaplardan 12 soru diyor :26:

orda büyük ihtimal inkılap tarihini kastediyodur. muharebeler dönemini fln. yoksa ilke ve inkılaplardan hiç soru yoktu kuzum

sağ ol canım :KK54: güncellerin 6 ya çıktığını, türkçe ve matematiğin ales tarzı olduğunu; ama coğrafyanın pek değişmediğini söylediler. eğitimde de soru sayısının düştüğünü biliyorum; ama tarzları ve içeriği hakkında bi bilgim yok. sınav sorularını da incelemem lazım en kısa sürede :26:

evet bence de. 1 kere olsun uyarın dedim. rica edin başka odaya gitsin dedim. ben bile taşıcam eşyalarını razıyım. ama nerdeee.. dineletemiyorum ki bizimkilere lafımı. :KK14:

orda büyük ihtimal inkılap tarihini kastediyodur. muharebeler dönemini fln. yoksa ilke ve inkılaplardan hiç soru yoktu kuzum

sağol bebem bilmediğim için sordum :KK6:

sağ ol canım :KK54: güncellerin 6 ya çıktığını, türkçe ve matematiğin ales tarzı olduğunu; ama coğrafyanın pek değişmediğini söylediler. eğitimde de soru sayısının düştüğünü biliyorum; ama tarzları ve içeriği hakkında bi bilgim yok. sınav sorularını da incelemem lazım en kısa sürede :26:

eğitim bilimlerinde program geliştirme 4 soru oldu. bi de özel eğitim ve materyal tasarımla ilgili 4 er soru eklendi. sen 2013 kpss yi güzelce incele canım. baya değişti; ama en azından yolun başındayken biliyosun bunu. biz geçen yıl çok sonra öğrenmiştik değiştiğini. sınavda allak bullak olduk. haa bi de gy dağılımında ales %9 olarak gözüküyo sanırım; ama daha fazlası vardı inan ki. türkçede anlatım bozukluğu hiç yoktu.

eğitim bilimlerinde program geliştirme 4 soru oldu. bi de özel eğitim ve materyal tasarımla ilgili 4 er soru eklendi. sen 2013 kpss yi güzelce incele canım. baya değişti; ama en azından yolun başındayken biliyosun bunu. biz geçen yıl çok sonra öğrenmiştik değiştiğini. sınavda allak bullak olduk. haa bi de gy dağılımında ales %9 olarak gözüküyo sanırım; ama daha fazlası vardı inan ki. türkçede anlatım bozukluğu hiç yoktu.

çok değişmiş hakkaten yaa ben bu kadar olduğunu bilmiyordum, ösym'nin sayfasında sınav öncesi konu dağılımı ile ilgili bilgi verilmiş, ona bakıyordum ben de tam :KK50: şu ikisi eklenmiş; Sınıf Yönetimi ile Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı :26: gözüm korktu vallahi; ama yılmak yok :KK36:

Son düzenleme:
Selam kızlar.:KK3::KK3::KK3:Bugünkü raporumu vermeye geldim.Raporuma geçmeden önce Badecim çok geçmiş olsun.:KK71:Topikçe kpss atama haberlerini paylaşmama kararı almışsınız.Bunu öğrendiğim iyi oldu.:KK1:Bence de iyi düşünmüşsünüz.Bu süreçte hepimiz her şeyden kolayca etkileniyoruz.En iyisi bu süre zarfında üç maymunu oynamak.

Bir de yaşlar konuşulmuş sanırım.Ben de söyleyim bari içimde kalmasın.Yaş 23 oldu da geçiyor bile 24'e 2 ay kaldı.:KK50:Yaşlanıyorum vallahi ne kadar kabullenmekte zorlansam da.

Şimdi raporumu bildiriyorum güzellerim.Bugün işlem ve modüler aritmetik bitti.Videolarını izledim.2 soru bankasından konularla ilgili maşallah 160 soru çözdüm.:nazar:Bir tane de 29 soruluk paragraf testi çözdüm her zamanki gibi.:nazar::KK6:Biraz da Türkçe tekrarı yaptım.Aslında daha fazla çalışacaktım 1 saat kadar alana bakacaktım :KK14: ama masada uyuyakalmışım.Onu nasıl becerdim bilmiyorum ama normalde okulda hiç sırada uyuyabilen bir insan değildim.Bir yarım saat 1 saat kadar uyumuşum.:KK50:Şimdi ben kaçıyorum yarın görüşürüz kendinize iyi bakın canlarım.:KK16:

kızlar cidden benimde elim ayağım titriyor sanki gittim uzaydan bi haber aldım geldim.ben bilmiyordum renginanın bu konularda bilgilendirme yaptğını.

kpss geçmişim olmayıncada merak ettim ne nedir nasıl oluyor,bu sayı ne demek diye hay demez olaydım ya.benmde sorunum,ilgim,merakım bu yönde bu aralar.Sizin ki nasıl başka konularsa

beni etkilemiyor 5 kişide alınsa benim bölümümden o beşe girmek için eşşek gib çalışacağım bin kişide alınsa.gerçek neyse o.

ama bünyesi kaldırmaz başkasının duymak görmek istemez ona da saygı duymak zorundayım...

neyse siz edin istediğiniz konuda sohbetinizi,kolay gelsin...

sevgili cupkek ah neden bu adı aldın ben gibi diyetteki insanın iştahını acıp duruyorsun bacım:KK56::KK56:neyse canım her insan farklı oluyor kiminin motivesi gidoyr süreçte olumsuz bi şey duyunca sonucta biz söylentilere kulak tıkar da öyle ders calışırsak inan daha iyi alırız şimdi 20bin derler üzülürüz bi bakarız yaza ek kadro 40bin olur hiç belli olmaz bu işler şimdiden ne deseler...sen lütfen alınma ama hatta ben senin yazdıgını bile görmedim dershane adlı arkadasım yazmıştı ben de haklı buldum öpüyorum canım sen de boşver sadece calışabilecegin kadar cok çalış yeter:KK16::KK16::KK16:

günaydınnn kızlarrrr...........dün yazmayı unuttum dershane kitapları geldi ihtiyaç2014 setleri çok begendim kızlar vatandaşlığı coğrafyası tarihi süper yenilenmiş tabi yeni konular da var..evde calışan arkadaslar tavsiye ederim güzel kitaplar valla:KK55:
herkese verimli bi güüüüün diliyorummmmmmmm kızlar...

cupkekçim kalbinin kırdıysam özür dilerim canım. ben senin yazdığını bile görmedim. orda gözüme bi 20bin çarptı. ben de kötü oldum. sen de haklısın burda paylaşmakla. ben de paylaştım nabi avcının istifa ettiğini mesela. ama paylaşınca gördüm ki, ben bundan kötü etkilendim. vay bakalım şimdi kim gelecek, zaten her gelen gideni aratıyo. bu gibi düşünceler döndü durdu kafamda. ve artık haberlerde olsun memurlar nette olsun bu tarz şeylere bakmamaya karar verdim. ama ben de paylaştım yani senin gibi. paylaşımların olabilir. sonuçta topiğimiz kpss topiği. kpss ile ilgili şeylerin paylaşılması normal. ben sadece hepimizin iyiliği için paylaşılmamasından yanayım kuzum. ama tabii paylaşmak isteyen varsa bunu engelleyemem. o zaman ben ösym meb ile ilgili paylaşılan şeyi görmezden gelirim olur biter. :KK19:
tekrar özür dilerim kalbini kırdıysam. sadece genel olarak konuştum. bi de sen bilmiyosun doğru. biz geçen yıl 2013 kpss topiğindeyken de bu tarz şeyleri paylaşmayı bırakmıştık, olumsuz etkileniyoduk çünkü. o yüzden öyle dedim canım :KK50:

Bebekim on tane güzel sözünü bir tane söze değişmem tabi,kırıldım ama saniyelik kuşum

Maşallah 212 öyt...:nazar:
Maşallah 100 gelişim...:nazar:

Mona çok kötü durumda,dualarınızı eksik etmeyin.:KK50:

Bu kafayla bile uğraşıyorsun Maşallah:nazar::nazar::nazar: İnşallah gönlüne göre olur,canın yanmaz daha fazla:KK48:

kızlar vatandaşlık için kaç gün ayrılmalı :44:

ben her üniteye bir hafta ayırıyorum şimdilik:26: anlıyorum ama unutuyorum:KK9:

rengişin kafası bozuk oldugunda oyunda takılıyor kuzu:KK9:

1aya biter canım.
ama hiç bimiyorsan daha uzun sürer. sadece ezber olduğu için kızların dediği gibi tarihten daha kolay tak tak işaretliyorsun:KK1:
biliyorum ondan sataştım :KK17:

Selam kızlar.:KK3::KK3::KK3:Bugünkü raporumu vermeye geldim.Raporuma geçmeden önce Badecim çok geçmiş olsun.:KK71:Topikçe kpss atama haberlerini paylaşmama kararı almışsınız.Bunu öğrendiğim iyi oldu.:KK1:Bence de iyi düşünmüşsünüz.Bu süreçte hepimiz her şeyden kolayca etkileniyoruz.En iyisi bu süre zarfında üç maymunu oynamak.

Bir de yaşlar konuşulmuş sanırım.Ben de söyleyim bari içimde kalmasın.Yaş 23 oldu da geçiyor bile 24'e 2 ay kaldı.:KK50:Yaşlanıyorum vallahi ne kadar kabullenmekte zorlansam da.

Şimdi raporumu bildiriyorum güzellerim.Bugün işlem ve modüler aritmetik bitti.Videolarını izledim.2 soru bankasından konularla ilgili maşallah 160 soru çözdüm.:nazar:Bir tane de 29 soruluk paragraf testi çözdüm her zamanki gibi.:nazar::KK6:Biraz da Türkçe tekrarı yaptım.Aslında daha fazla çalışacaktım 1 saat kadar alana bakacaktım :KK14: ama masada uyuyakalmışım.Onu nasıl becerdim bilmiyorum ama normalde okulda hiç sırada uyuyabilen bir insan değildim.Bir yarım saat 1 saat kadar uyumuşum.:KK50:Şimdi ben kaçıyorum yarın görüşürüz kendinize iyi bakın canlarım.:KK16:

Mat istikrarlı gidiyor beğeniyorum:nazar: Maşallah çalışmalarına:nazar: güzel gitmiş uykunu almana rağmen:81:

sevgili cupkek ah neden bu adı aldın ben gibi diyetteki insanın iştahını acıp duruyorsun bacım:KK56::KK56:neyse canım her insan farklı oluyor kiminin motivesi gidoyr süreçte olumsuz bi şey duyunca sonucta biz söylentilere kulak tıkar da öyle ders calışırsak inan daha iyi alırız şimdi 20bin derler üzülürüz bi bakarız yaza ek kadro 40bin olur hiç belli olmaz bu işler şimdiden ne deseler...sen lütfen alınma ama hatta ben senin yazdıgını bile görmedim dershane adlı arkadasım yazmıştı ben de haklı buldum öpüyorum canım sen de boşver sadece calışabilecegin kadar cok çalış yeter:KK16::KK16::KK16:
bende diyetteyim:KK4:kendim tatlıyı pek sevmem ya ondan:KK53:öyle takmıyorum habermiş şu bu dediğin gibi işime bakıyorum,boşverdim gitti bacım:KK15:

günaydınnn kızlarrrr...........dün yazmayı unuttum dershane kitapları geldi ihtiyaç2014 setleri çok begendim kızlar vatandaşlığı coğrafyası tarihi süper yenilenmiş tabi yeni konular da var..evde calışan arkadaslar tavsiye ederim güzel kitaplar valla:KK55:
herkese verimli bi güüüüün diliyorummmmmmmm kızlar...

benim gky 7iklim hiç beğenmedim:KK14: ihtiyaça bakayım bi ara.güle güle kirlet:KK34:

Kırıcı olduğumu düşünmüyorum canım,yeterli açıklamayı yaptım ben.Kırdıysam özür dilerim ama bu da benim fikrimdi.Biz de seni seviyorz.

sorun değil canım,atlattım:KK1: sende bende kötü niyetli değildik:KK70:

Rapor yazamadım dün unuttum:KK37:

gelşimden 150 soru, bu gün bitircem kalan yerleri,bitsin artık,soru çözmek daha zevkli:KK55:
Türkçe dil bilgisi bitti,100 soru,sözel mantık çözmeye çalıştım kaplumbağa hızındayım fena:KK37:
tarihin hala ilk ünitesindeyim:KK1: 100 soru ondan
alandan bir dergi ve bi deneme bitti:KK56:

bi saat yürüdüm yeşil çayımı içtim:KK76: az çalışıp kahvaltı edeyim çok işim var bu gün:KK55:

kolay gelsin bebekler,güzel çalışın:emir_bebek:

X