Düğün 2013 izmir gelinleri

canım hayrlı olsun allah ıcıne sndrsın cok seker olmuslar bısey sorucam keçe sanırım ustundekı oyleyse nerden temın etgını ogrenebılır mıyım bana da lazım da :KK70:

Ben de internetten alıyorum keçe. Sitenin adını unuttum şuan...Tercih edilen ucuz bir site...Hisar önünden hiç bakmadım, belki daha ucuz olabilir orda...

ben ince keçenin metresini 5 tlye kalın keçenin metresini 10 tlye alıyorum

Dur sitenin adını ve kaça aldığımı unuttum eve gidince bakıp yazıcam. Ama senininki daha ucuz galiba:KK34: ben zaten şuan izmir dışında olduğumdan mecburen herşeyi internetten alıorum, bana bakmayın:KK53:

Günaydın İzmir gelinleri.. :KK16:
gelince ses edin..albüme resimler koyucam :KK1:

Günaydınnn :)
KV kısaltması güne damgasını vurmuş :KK1: Aslında anne diyorum ama kendi annemle karıştırırsınız diye öyle yazayım demiştim :KK53:
Bindallı ve el gülü fotolarımı ekledim.. Işıktan renk garip görünüo olabilir ama gül kurusu gibi koyu kırmızı. Tek parça bindallım. El güllerini de evde kendimiz yaptık. Kurdele ile, altındaki de makyaj temizleme pedi :KK1::KK9:

$C360_2013-03-02-21-56-39.jpg
$C360_2013-03-02-22-18-00.jpg
$2013-03-03 21.13.37.jpg

Bindallı iki kere gelmiş galiba idare edinn :26:

Eklentiler

• $2013-03-03 21.13.37.jpg
    $2013-03-03 21.13.37.jpg
    68,2 KB · Görüntüleme: 42
Son düzenleme:
Günaydınnn :)
KV kısaltması güne damgasını vurmuş :KK1: Aslında anne diyorum ama kendi annemle karıştırırsınız diye öyle yazayım demiştim :KK53:
Bindallı ve el gülü fotolarımı ekledim.. Işıktan renk garip görünüo olabilir ama gül kurusu gibi koyu kırmızı. Tek parça bindallım. El güllerini de evde kendimiz yaptık. Kurdele ile, altındaki de makyaj temizleme pedi :KK1::KK9:

Eki Görüntüle 650305
Eki Görüntüle 650307
Eki Görüntüle 650319

Bindallı iki kere gelmiş galiba idare edinn :26:

hehehe:KK53: KV' yi tuttuk:KK1: İyi düşünmüşsün:KK1:
Canım el gülleri çok güzel olmuş, bu kınayı kapatmak için kullanılacak değil mi? :44:ellerinize sağlık:nazar:
Bindallı çok güzelmiş yahu...100 tl demiştin değil mi? internet veya face den ulaşabilir miyiz bunu satana??? Biz de serdamla tek parça istioz da :21:

Son düzenleme:
hehehe:KK53: KV' yi tuttuk:KK1: İyi düşünmüşsün:KK1:
Canım el gülleri çok güzel olmuş, bu kınayı kapatmak için kullanılacak değil mi? :44:ellerinize sağlık:nazar:
Bindallı çok güzelmiş yahu...100 tl demiştin değil mi? internet veya face den ulaşabilir miyiz bunu satana??? Biz de serdamla tek parça istioz da :21:

İnternetten bilmiyorum ama kemeraltında fiyatlar genelde böyle. iki parça şalvarlı ya da elbiseli olanlar 13 TL ydi. Bi de buna fes ya da çarık dahil değil. sadece elbise. zaten topuklu ayakkabımla giycem. hürrem tacım da var keninden örtülü almadım o yüzden

Tek parça tavsiye ederim ben de çok rahattı bele oturuşu fln mis miss
darısı başınıza hatunlarr :KK16:

İnternetten bilmiyorum ama kemeraltında fiyatlar genelde böyle. iki parça şalvarlı ya da elbiseli olanlar 13 TL ydi. Bi de buna fes ya da çarık dahil değil. sadece elbise. zaten topuklu ayakkabımla giycem. hürrem tacım da var keninden örtülü almadım o yüzden

Tek parça tavsiye ederim ben de çok rahattı bele oturuşu fln mis miss
darısı başınıza hatunlarr :KK16:

Evet biz de şalvarlı sevmiiiz :21:
Kemeraltında her yerde böyle mi diosun....Kız serdam beni bekle, ben gelmede alma, beraber bakalım:KK52:

Huuuu...Karamelin bindallısını gördün mü??? bak hem ucuz hem güzel...Uyuma:KK53: Deliiii:KK16:

gordum cnm begendım ama ben kemere taktım ya cok guzel onun kı de uczda dedgımız gbı laf gene kemeraltına gelıo gezdıkten sonra ohooo bak kızımız 100e almıs bızde bıraz daha versek ozamna kadr 150 verelım olsa olsa demı ama

X