2013 Balayı Başlığı

merhaba bız eylül 22 de fethiye ölüdeniz yada göcekte tatıl yapmak istiyoruz.aes otele baktık ama karar veremedık merkezede ulaşımımızın kolay olabıleceği bır yer olsun istiyoruz. aes otelle giden var mı yada bana önerebılecğiniz başka bır otel var mı

24 ekimde manavgat çolaklı bölgesindeki von garden golden coast resort&spa oteldeydik herşey çok güzeldi sadece yabancı turist çok vardı ama hizmet iyiydi biz memnun kaldık balayı için ideal bir otel..

kimse balayı dönüşü yorum yazmamış yaaa ( kızlar yorumlarınızı bekliyoruzzz...

Herkese Merhaba,

Hayatinizin en onemli, unutulmaz anlarini yurt icinde bir otelde gecireceklere ben kesinlikle yurtdisi diyorum. Dugun zamani harcamanin haddi hesabi kalmiyor zaten bi saatten sonra, nasil olsa odenecek( takilan takilarla falan bi sekilde hallolur , ama balayi gunleriniz tekrar geri gelmeyecek.. ayrica neden yurtdisi diyorum? yurticine herzaman gidilebilir , bir hafta sonu kacamagi da yapabilirsiniz ama yurtdisi tatili herzaman yapilamiyo maalesef ,bir de balayi etiketli yurt disi pek bi havali oluyor bence ..ayrica cok uygun otel secenekleri var.yorgunluk konusunda haklisiniz ama 2 gunde atarsiniz diger 5 gun ne olacak ? .guney sahilindeki oteller sizi hapsediyor benden soylemesi..otelden cikasiniz gelmiyor..ama yurtdisi ole olmuyor ,hele de festival zamanlarina denk getirirseniz yapilacak cok sey varr.. ben siddetle ingiltere yada italyayi tavsiye ediyorum. Daha fazla bilgi isterseniz yardimci olabilirim..

İtalya Venedik........ Gitmek istediğim yer...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…