2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Günaydın güzel hamişler..

Günümüzün güzel geçmesi dileği ile başlıyayım..

Dün sanırım ilk aşermemi yaşadım.Canımın ne çektiğini söylemeyim belki sizinde canınız çeker sebebi olmayım.
Acaba diyorum psikolojikmi aklıma geldikçe gözüm döndü.Gece 22:00 eşime söylemek zorunda kaldım.İnternetten araştırdı ama Ankara'da bulamadı.İstanbuldan'da 72 saatte geliyormuş.Sonra evde onun yerine geçecek bişiler bulmaya çalıştık.Azcık gönlüm geçti ama pek zormuş bu durum.

Hayırlı olsun canım..Hoşgeldin aramıza..

teşekkür ederim canım.. Hoşbuldum Maşallah aşermeler başlamış sende
ay ben sadece çok uyuyorum bide çok sık acıkıyorum başka da bişey yok acaba o da psikolojik mi diyorum arada bi endişelendiriyo bu durum beni :26:

günaydın,al benden de o kadar çok fenayım,bi de okuldayım şuan,dersim boş allahtan,okul dar geliyor şuan

Ben de işteyim cnm millet soğuktan kat kat giyinmiş ben pencereyi açtım fenalık geçireceğim. Vallahi şeytan diyor al çantanı çık git evde yat...

Evet cnm ben emadur kullanıyorum. İlk günler tamam budur demiştim en azından hafiflemişti ama bugün o bile fayda etmiyor ne yazık ki

selam Kızlar benide ekleyin benim SAT 29 Eylül, kilo 68 , ikinci bebek, sezeryan ve tahmini doğum zamanı 5 Temmuz istanbuldan katılıyorum:)
arkadaşlar beni de alın aranıza sanırım tanıdıklarda var burda hly7 - parpalm
bende temmuz annesi olacağım inşallah

Aramıza hoşgeldiniz kızlar. Ne güzel ya gün geçtikçe daha da kalabalıklaşıyoruz hayırlısıyla...

Ne sinir bozucu ya... Şu insanları da anlamıyorum hiç. Boş ver sıkma canını... Madem var öyle bir şansın al raporu yat evinde dinlen onların ağız kokusunu çekeceğine...

İlk olunca aşermemei nedir onuda bilemiyor.

İlk zamanlar benimde öyleydi..Kafamı yastıktan kaldıramıyordum.Şimdi bu durum azaldı.Ama tiksinme ve mide bulantısı durumları başladı.Sık sık acıkma bende de var.Ama midem bulandığı için yiyemiyorumda.Beyaz peynir+elma ikilisine dadandım.Bide canım hep fast food tarzı şeyler çekiyorrr

çok teşekkürler canım çok faydalı bilgiler. inşaAllah uygulamayı nasip eder rabbim. kesinlikle duanın açamayacağı hiçbir kapı yok. bir tanıdığıma bebeğin sakat demiş dr. almalıyız. oda aldırmıyor her gün bir cüz okuyor. bebeği sapasağlam maşaAllah.

nurgulce ben nısaya gdyorum hangı doktoru ıyı ddn bıde senın gttgn yern fıyatları nasl
sen hangi dr. gidiyosun canım bende nisaya gidiyorum.

yok canım ya ne bileyim onu hazırlaması pişirmesi etmesi zahmetli geliyor bana ama onun yerine ceviz yiyorum işte

canım gazetede görmüştüm avrupa tarafındasın sanırım sende balıkçınız şafak diye bir balıkçı var pişirip eve servisi var internet adresleri var bak bi istersen. Bende başakşehirde oturuyorum eve çok yakın balıkçı var. hiç uğraşmıyosun pişirip veriyorlar.

kizlar facede temuz annelerininde topigi varmi uye misiniz orayada :26:
ben baktım ama bulamadım başlığı ne

Son düzenleme:
ilk öğrendiğimde 754 idi şuan kaç bilmiyorum
noldu ki ?

ben ilk sayfada 5 diye okumuşum da
çok düşün nasıl yükselmiş maşallah dedim
genelde 5 in yükseldiğii dumamıştım o yüzden sormuştum

seni yeşim85 ile karışırtmışım

Son düzenleme:
Aramıza hoşgeldiniz kızlar. Ne güzel ya gün geçtikçe daha da kalabalıklaşıyoruz hayırlısıyla...
hoşbuldum canım teşekkür ederim

yediğin bebişine yarasın canım
valla kocacım çok uykucu oldun sen yaa diyor normalde çalıştığım halde gece 1-2 gibi anca yatardım dün akşam 10 da sızmışım resmen bide dün akşam kendi yaptığım yemekten tiksindim resmen hala aklıma geldikçe midem bi hoş oluyor ama onun haricinde hiç mide bulantısı yaşamadım çok şükür önce olmasını çok istiyordum endişelendiğim için acaba bebek yokmu ki mide bulantım olmuyor diyordum ama çekenlerden dinleyince vazcaydım

aa fotokobinin yasak olduğunu bilmiyrdum öğretmnim çok çekmm lazım :)
düğmeye basar kaçarım artık
ama kapılardaki cihazlardan hamileyim deyip geçmiyorum
önceden de geçmiyordum hamileyim deyip :)

canım bende bulantım yok diye paniklemiştim ama panikleyecek bir durum yok her gebede bulantı olacak diye bir kaide yok annemdede olmamış 5 tane doğum yapmış.

merhaba bershka cnm hoşgeldin hayırlı olsun seninde bebişin,Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin.

arsima,sinay, mandilin,ben varız çeyiz topiğinde olup 2012 temmuz anneleri topiğinde tekrar birleşen inşlh sayılar artar temmuz annelerinde hamiş sayısı patlaması olur rabbim isteyen herkese versin.

canım bende bulantım yok diye paniklemiştim ama panikleyecek bir durum yok her gebede bulantı olacak diye bir kaide yok annemdede olmamış 5 tane doğum yapmış.

Canım valla etrafımdaki bütün hamilelerin mide bulantısını görünce kendimden şüphe etmiştim ne yalan söyleyim ama dediğin gibi herkeste olacak diye bişey yokmuş ... Bizde anne ile kızın benzerliğini anlatmak için bi laf vardır ön teker nereye giderse arka tekerde oraya gider diye geçen gün annem inşallah bana benzemezsin ben 9 ay çekerdim dedi gözüm korktu valla :18: inşallah anneme benzemem bu konuda

aminnn canım çok sağol hoşbuldum

selam arkadaslar nasilsiniz

hapisu canim benim bilgileride gozden kacirdin galiba kocaeli gebze yasiyorum yas 24 kilo 66 canimm

Benide tabloya ekleyin
İlk bebek
Sat 7 ekim
Hayirlisiyla normal dogu istiyorum ins
Yas 25
Kilo 83
Tahmini dogum 13 temmuz
İl Kocaeli

cuma günü 9 hafta olacağız hala bişi yok bende. Dr. normal diyor. ya aslında olmaması daha iyi sabahları midem kötü oluyor gün boyu olsa ne yaparım diyorum. ön teker arka teker benzetmesi çok hoş :) ama sen ön tekeri takip etme yinede :)

canım ellerine sağlık değiştirmişsin canım senden ve bebeğinden değerli hiç bir şey yok şuan canını sıkma rapor alabılıyosan al bolbol dinlen kendine iyi bak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…