2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

iyim cnm sen nasılsın varmı bulantın bugün? bende hiç öyle bişi yok ya...ama annemdede hiç olmamış mide bulantısı falan yada daha erken :)) bilemedim..hayırlısı bakalım...

canım ya ınsallah yasamazsın zor cunku . bugun daha azdı gozumu acar acmaz yataktan kalkmadan kuru ekmek yedım ıyı geldı bulanmadı mıdem fazla. ınsallah artmaz ya ama artarsada ufaklık ıcın katlanıcam :)

günaydın herkese
nasılsınız hamişler :)

daha 5 haftalığım ama eşim böye gidersen kapılardan yan geçersin dedi

ayy öyle denirmi çok ayıp
sakın sen kendini üzme çok abartma yemeyi gerektikçe ye 3ay sonrada platese başlarsın oh mis

kızlar bu da 2 gün sonraki testim....
koyulaşma var gibi..
bugün gecikmenin 1. günü daha..
sevinmeli miyimm ??

ben bu testlere inanmıyorum
yazın 3ayrı marka test yapmıştım 2si pozitif 1 negatifti sev inmiştim kan yaptırınca hüsran
bu sefer gene test yaptım sonra yine kan emin olmak için şükür pozitif
inşallah seninde öyledir

Günaydın kızlar. İlaç kullanmama rağmen bol mide bulantılı bir güne başladım. Off bundan kurtulmanın bir yolu yok biliyorum. Ama bu sefer çok erken başladı çook...

Benim bebek ile alakalı bir çalışmam olmadı, ben korunmuyorum fakat eşim korunuyor ve gayet dikkatli davranıyoruz çünkü ağustosta kötü bir tecrübe atlattım fakat
SAT 21 Ekim olmasına rağmen henüz bir ağrım bir sancım bile yok..
Grip olmuştum ilaç kullanıyordum gecikme yaşayınca ilacıda hemen kestim..
Eğer olursa çok büyük süpriz olacak ilk kez burada yazıyorum henüz kimse ile konuşmadım bile bu konuyu..Hayırlısı..

Günaydın kızlar. İlaç kullanmama rağmen bol mide bulantılı bir güne başladım. Off bundan kurtulmanın bir yolu yok biliyorum. Ama bu sefer çok erken başladı çook...

günaydın,al benden de o kadar çok fenayım,bi de okuldayım şuan,dersim boş allahtan,okul dar geliyor şuan

günaydın arkadaşlar çok kötüyüm dün ölüyorum sandım klozetten kaldıramadım kafamı kızımda da böleydim bunda olmaz inş dedim ama başladı malesef hiçbişey fayda etmiyo aranızda bulantı için hap kullanan var mı acaba faydasını görüyomusunuz çok kötüyüm ben

canım ya ınsallah yasamazsın zor cunku . bugun daha azdı gozumu acar acmaz yataktan kalkmadan kuru ekmek yedım ıyı geldı bulanmadı mıdem fazla. ınsallah artmaz ya ama artarsada ufaklık ıcın katlanıcam :)

kuzum nasılsın bende de yok bulantı şimdilik çok şükür ama çok halsizim evide eşim eve gelmeden toplayamıyorum o gelince oturduğum yerden sarıyorum çok komik oluyor ya

kuzum nasılsın bende de yok bulantı şimdilik çok şükür ama çok halsizim evide eşim eve gelmeden toplayamıyorum o gelince oturduğum yerden sarıyorum çok komik oluyor ya

sabahları kotu oluyorum ben canım sonra gecıyor gece tekrar kotu oluyorum oyle ama bene hıc ıs yapasım yok sureklı yatma ıstegı var allahtan esım anlayıslı hehe benım yerıme o yapıyor herseyı :)

demi canım öyle söylenir mi hiç ama nerdee o düşünce ekmeksiz doymuyorum ama ekmeği bırakmam lazım

ekmeği buğday yerine tam buğday yada tahıllı tercih et lif oranlarıda daha fazla olduğu için bağırsaklarada ii gelir hem
çok kilo aldım alıcam gibi bi endişen varsa ilk etapta doğruları öğrenebilmek için 1 2 sefer diyetisyenede gidebilirsin
onlar düzenli ve sağlıklı beslenmeyi öğretiolar :)

Son düzenleme:
sabahları kotu oluyorum ben canım sonra gecıyor gece tekrar kotu oluyorum oyle ama bene hıc ıs yapasım yok sureklı yatma ıstegı var allahtan esım anlayıslı hehe benım yerıme o yapıyor herseyı :)

şu taşınma işi olmasa bende yatıcamda olmuyor malesef yerleştirmeyede kayınvalide görümcem falan gelecek ama hamile olduğumdan haberleri yok daha

selam Kızlar benide ekleyin benim SAT 29 Eylül, kilo 68 , ikinci bebek, sezeryan ve tahmini doğum zamanı 5 Temmuz istanbuldan katılıyorum:)

3 kilo aldım canım ama 20 gündür izindeydik çalışmayınca aldım oda hepsi bebişten sanıyor

şu taşınma işi olmasa bende yatıcamda olmuyor malesef yerleştirmeyede kayınvalide görümcem falan gelecek ama hamile olduğumdan haberleri yok daha

canımya senınde su tasınma ısı hamış hamiş zor allah yardımcın olsun .. mıdem yıne basladı galıba gıddıkce sıddetlenecek ya sorma kaısklarımda bır agrı vardı dun anlatamam korkudan doktoru aradım kanama oldu mu dıye sordu yok dedım gaz sıkısmıstır ondandır dedı sancı gecmezse ara ılac verırım gecer dedı ama allahtan gecti :)

zor buldum bebişimi zaten tam taşınma işi çıktı ya progestan kullanıyorum ben canım iyice tutunsun bebişim diye ister istemez yapıyorum iş malesef.rahim büyüdükçe daha kasık ağrıların devam eder canım dayanılmayacak kadar olursa git hemen doktoruna

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…