2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bende bugün çift çizgiyi gördüm.. 24 temmuz görünüyor Allah nasip ederse :)) SAT 18 ekim

26 ekimde bende o çift çizgiyi görmüştüm... Bambaşka birşey, mutluluktan tir tir titredim, ağladım. Rabbim hayırlı eylesin, sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşaALLAH

Günaydın kader arkadaşlarım bugün maşallah 10:30a kadar yatıp tatilin tadını çıakrdım sonra cep telimi annemde unutmuşum geldim onu aldım birazdan dışarıya çıkıp biraz gezeceğim kendime hamilelikle ilgili bikaç güzel kitap bakacağım

5+3 üm hala bulantın falan bişeyciğim yok sadece acayip kabızlığım varrrr ... karnım oldu şimdiden 5-6 aylık ((

sinopeecim bak benim de acayip kabızlığım ve gaz sorunum vardı gün kurusu aldım şu kayısı kurusunun işlem görmemiş kara hali var ya? güniçinde ondan ara ara 3-4 tane yiyip üstüne su içiyorum normalde yapsam afedersiniz ishal olacağım bir durumda ancak tuvalet düzenim normale döndü. sana da tavsiye ediyorum canım bir de gaz için soğuk süt içmemeye gaz yapıcı fasülye nohut gibi besinleri fazla kaçırmamaya çok hızlı yememeye dikkat et. ben normalde hiç bu sıkıntıları çekmezdim ama doktor hormonlar arrtıkça olacak normaldir dedi. sen de günkurusunu mutlaka dene her gün yemekten bişi olmaz hem vücudun şeker ihtiyacnı da doğal yoldan karşılıyorsun

canım sıcak suya limon damlatıp içiyorm ben bazen çünkü hep sıcak bişiler içesim oluyor. Bir de soda da içebiliyorsunuz hamilelikte mineralli olduğundan çok faydalı sade soda.

kızlarr bende varımm..bugün regli günümdü ve allahıma çok şükür çift çizgiyi gördüm..beta hcg 36 çıktı..rabbim nasip ederse bende 2012 temmuzda anne olacağım...

canım hayırlı uğurlu olsun gözün aydın

mrb kızlar bende dün dotora gidip bbeişimi gördüm kalp atışını duydum doktor 6 haftalıksın dedi ama ulrasın kağıdında 6+4 yazıyordu

öncelikle merhaba aranıza yeni katıldım.adetim 4-5 gün geçti.eczanedeki testlerden aldım 2 defa yaptım çift çıktı çok heyecanlandım ama hata olma ihtimali varmı ? ilk bebeğimiz olcak inş listeye eklenmek istiyorum :) yaş 27 kilo 62 sat 15 ekim

arkadaşlar ben ilk hamileliğimde folic plas içmiştim hatta hamile kalmadan bir kaç ay önce başlamıştım.

bu dr.folbiol verdi günde yarım tablet iç dedi.sizler ne içiyorsunuz folik asit olarak?

kızlarr moralim çok bozuk. dün 2 dk bir idrrara çıktım çok yanma oldu. hiç abartmıyorum tam 2 dk bir. en son peçeteye pembe renkli leke geldi 3 kere üst üste. acile gittim gece gece.kendi doktorum değildi ultrasonla baktı keseyi gördü 14.mm dedi fetus henüz görünmüyo dedi herşey yolunda görünüyo dedi ama kanama neden odu dediğimde düşük riski var dyo((doğru dürüst açıklama yapmadı ilaç yazmadı tadını çıkaramıyorum hiç bişeyin

canım bebeğin ne kadarlık yerleşme kanaması falan olabiliyor 4-5. haftalarda. Yada bebek orada tabir yerindeyse kazı işlemi yapıyor kendine yer açıyor onun için oluşan kanamalar olabiliyor. Pozitif düşün, inşaAllah normal bir kanamadır. Moralimiz yüksek olması gerekiyor sakın düşmesine izin verme. Bebişlerimizi yoktan var eden Rabbim sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin inşaAllah. Üzülme sakın hem pembe renkli lekelerin risk taşımadığını biliyorum. Hayırlısı olsun.

inşallah dediğn gbidir elimde değil ama güçlü olmak lazım. 5+1 miş. ilk defa dün girdim ultrasona. sürekli sırt üstü yatıyorum pazartesi kendi doktoruma gidicem inş önemli bişey değildir. çok sağol cnm

benimde leklenmelerim var ufak kan gelmisti
dr igeye basatti
bu sekilde bircok gebelik devam etmis icini kotu tutma. ins yerlesmeyle ilgilidir.
Allah korusun bebisleri. ptesi kendi dr git bakalim o ne diyecek ve hic kalkma yat
zaten en buyuk ilac o
is filan yapma

RUMUZ
KACINCI BEBEK
SAT
B.D.T.
DOGUM SEKLI
DOGUM
KILOSU VE BOYU
KILO
SEHIR
YAS
destiny555ilk24 Eylul01 Temmuz55Istanbul31
Nurgulceilk25 Eylul01 Temmuz58Istanbul24
Herseyim bebegimilk24 Eylul01 Temmuz56Baku31
persailk25 Eylul01 Temmuz80Londra29
LaMeilk16 Eylul04 Temmuzistanbul30
Gulden83ilk29 Eylul05 Temmuz53Kirklareli28
lost81ilk29 Eylul05 Temmuz62Istanbul30
yesim832.bebek14 Eylul05 Temmuz53,5T.yong28
DilaNaz2.bebek29 Eylul05 TemmuzSezaryanTokat31
sinayilk29 Eylul05 Temmuz58Konya
guldiyariilk01 Ekim06 Temmuz56Kocaeli26
avukatnurilk30 Eylul07 Temmuz75
meleksen2.bebek01 Ekim07 Temmuz
centaurilk01 Ekim07 Temmuz51Ankara29
eskistilk24 Eylul07 Temmuz55Istanbul26
minicigimm01 Ekim08 Temmuz57Antalya26
kardelen3510ilk03 Ekim10 Temmuz54Izmir27
kelebeketkileriilk04
Ekim
10 Temmuz62Manisa26
feyzabilalilk04 Ekim13 Temmuz58Erzurum22
hly7ilk05 Ekim13 Temmuz23
soffty3.bebek05 Ekim13 Temmuz6030
topraksu_ilk07 Ekim13 Temmuz
melocan52ilk07 Ekim13 Temmuz60Ordu30
frozensilk07 Ekim13 Temmuz52Istanbul31
meltem8782.bebek07 Ekim13 Temmuz78Ankara26
gulgun2.bebek08 Ekim14 Temmuz75Manisa29
ERKUSHilk09 Ekim14 Temmuz57Istanbul
lonelinessilk07 Ekim14 Temmuz61Bursa27
mavigibi2.bebek09 Ekim15 Temmuz58Izmir28
bubailk09 Ekim16 TemmuzTanzanya23
hapsuu(Bahar)ilk11 Ekim16 Temmuz42Kibris28
luxxorilk10 Ekim16 Temmuz52Ankara28
son_eceilk10 Ekim16 Temmuz55Ankara30
nisaaaa2.bebis12 Ekim18 Temmuz
bilgiliilgiliilk13 Ekim19 Temmuz66Istanbul28
dora83ilk13 Ekim19 Temmuz58Ankara28
miniklerilk14 Ekim20 Temmuz60Bursa26
parpalim
ilk14 Ekim21 TemmuzIzmir
tkaya
ilk
15 Ekim
22 Temmuz
62
27
orjinalmorjinalilk16 Ekim22 Temmuz53Izmir28
ferzancailk17 Ekim23 Temmuz61Konya28
Gelincik
2.bebek18 Ekim24 Temmuz45Antalya29
ELIFNAZ
ilk
18 Ekim
24 Temmuz
Derenilk19 Ekim25 Temmuz50Sakarya25

Bende bugün çift çizgiyi gördüm.. 24 temmuz görünüyor Allah nasip ederse :)) SAT 18 ekim
hayrli olsun
mrb kızlar bende dün dotora gidip bbeişimi gördüm kalp atışını duydum doktor 6 haftalıksın dedi ama ulrasın kağıdında 6+4 yazıyordu
canim bazen dr gunleri saymiyor bir kac gunden birsey olmaz benimki 15 gun geriden geliyor:) tembel:)

gozun aydin ekledim canim.

sağolun valla moralim biraz yerine geldi. doktor cinsel ilişki yasak dedi eşime söyledim hiç önemli değil 9 ay unuttm gitti sizin sağlığınız önemli dedi. o benden daha heycanlı hayal kırıklığı yaşasın istemiyorum dua edlm bol bol bebişlere bişey olmasın

Merhaba Arkadaşlar,bende temmuz annesi adayıyım.6 haftalık hamileyim.Daha şimdiden harika bir duguymuş,doğduğunu düşünemiyorum bile:)
benim gibi 2012 anne adaylarını tebrik ediyorum.aranıza bende katıldım.2011 annelerinede güzel duyguları için teşekkürederim.Hepimize Rabbim sağlık sıhhat
versin,bebeklerimizde sağlıklı olsun İnşallah.Benim doktorumun verdiği doğum tarihi 15 temmuz.Hepinize slmalar:)

canim ayni sikinti bende de war benimde icim icimi yiyor..

3 aksam önce iliski sonrasi hafif bi kanama oldu(pembe kirmizi karisik) ve kesildi..agrim sizim olmadi ama sabah doktora gittik ultrasondan bakip ii dedi..haftaya tkrr gel icindekini görmemiz lazim dedim.ben de cok endiseliyim..neden kanama oldugunu sordugumda yer acio kendine böle kanamalar bazen normal bazen de anormal olabilir dedi.

ben de diken üstündeyim..dinleniyorum sürekli.bide yurtdisindayim , su ara türkiyede olmak istiyorum(((

bebislerimize saglik versin rabbim

merhaba canim..benim de kimi doktor 15i kimisi 16si diyor:) sanirim ayni zamanlara denk gelecegiz..senin sat ne zamandi?

Allah saglikla kucagimiza almayi nasip etsin insallah

ben bi kaç gündür nete giremedim de yani gördüm doğru gitmek prob değilde burdaki doktor bekle dedi herkes de kan teti flan yazınca sormak istedim. teşekkür ederim doktoru dinlemeye karaa verdim cuma günü gidicem inşallah doktora sen ne öğretmenisin destny?

arkadaşlar bende 16,11 de hamile olduğumu öğrendim ama kendi doktoruma henüz gitmedim o yüzden kaç haftalık hamileyim çok merak ediyorum. tesadüf dahiliyeye gitmiştim orda çıktı gebe olduğum ve hastanede bayılacaktım az daha zor tuttular çok farklı bir duygu rabbim herkese tatdırsın bu duyguyu.
ayrıca adet tarihim 15.11.2011 di ben 16 sında test yaptık o zaman çıktı yani 1 gün geçti kan hcg testinde 414 hcg çıktı birde doktor 2 günde 1 kat artıcak demişti ama ben dayanmadım 1 gün sonra gittim 638 e yükselmiş yani 2 gün sonra gitseydim eğer yani bugün daha fazla olmasını bekliyordu pazartesi kendi doktoruma gidicem içim rahatlasın sizce kaç haftalıktır dualrınızı eksik etmeyin ne olur hayırlı haber alıyım pazartesi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…