2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

slm kızlarr nasılsınızzzzzzzzzzz miniğim için gittm şifonyer aldım :KK1: cicişler bizmkilerleaynı yerdeolmasın temis temisdolbnda dursun istedm amadaha beğini falan almadk sizleraldınızmı yada ne zaman almayı dşünüosunuzz ?bi arkdsn balgam sorunu varmıs sanrm ben gripken boğazıma grıodu ve doktorum tuzlu suyla gargara yapmamı önerdi hem balgamı söktürür hemde boğaz agrını alır demişti ciddende öyle oldu agrım falan kalmamıstı iki üç gun uygulamstm.banada doktorum bal ve recel yeme dedi zararlıymış nedensee :26: zaten ikisinide sewmiorum :KK9:

ayyy ben reçel çok yiyorum ya vişne reşeli

ayy ben çok yedim yaaaa :18:

canim canini sikma bana yeme dedi diye sana da doktorun yeme diyecek diye bisi yok
her doktor halari bile biri elevit veriyo biri baska veriyo
ama bana niye yyeme bebege zararli diye vermiyoruz dedi hem ben yemek icin dil
balganima iyi gelsin diye bile dedim

Bebeğinin cinsiyeti belli mi ?

Bebğimin cinsiyeti belli değil ama erkek bebeğe benziyor diyorlar bende erkek hissediyorum ama cinsiyet pek umurumda değil sağlıklı olsunda ilk bebeğim kızda isterim erkekde Allahım ikisinide versin 4 tane istiyorum bebiş inşallah ama zormuş risk çok salak salak grafiklerle moralimi bozmasalardı çok iyi gidiyordu hamileliğim ne güzel hayaller planlar şunu alacağım bunu alacağım lcwaikiki ye gittim kıyafetlere baktım nasıl heyecanlıydım ama şimdi heyecan kalmadı bebeğim 9 ay olana kadarda ne cinsiyetini soracam nede bişey alacağım

canim canini sikma bana yeme dedi diye sana da doktorun yeme diyecek diye bisi yok
her doktor halari bile biri elevit veriyo biri baska veriyo
ama bana niye yyeme bebege zararli diye vermiyoruz dedi hem ben yemek icin dil
balganima iyi gelsin diye bile dedim

yok ya hamburgerden bahsediyorum ben,

tv dede gördüm geçen çocukta zeka geriliği yapıyomuş,

unkapanında çalışıyorum nerden bulucam ki sağlıklı beslenicem ya offffff:KK14:

Ben boşuna demiyorum hamilelik zor tadını cıkar dıyenlere bu yuzden kızıyorum bal a da meleksen e dr yeme demıs aama ben bılırım kı benım annem ballı sütleri götürürdü :KK31:offf ne yapacagımı sasırır oldum artık :2:

slm kızlarr nasılsınızzzzzzzzzzz miniğim için gittm şifonyer aldım :KK1: cicişler bizmkilerleaynı yerdeolmasın temis temisdolbnda dursun istedm amadaha beğini falan almadk sizleraldınızmı yada ne zaman almayı dşünüosunuzz ?bi arkdsn balgam sorunu varmıs sanrm ben gripken boğazıma grıodu ve doktorum tuzlu suyla gargara yapmamı önerdi hem balgamı söktürür hemde boğaz agrını alır demişti ciddende öyle oldu agrım falan kalmamıstı iki üç gun uygulamstm.banada doktorum bal ve recel yeme dedi zararlıymış nedensee :26: zaten ikisinide sewmiorum :KK9:

saol canim deniyecem iyi fikir olduu valahi sabahlari midemi cok kaldiriyo napicami sasiriyorum
bal konusuna gelince yalniz olmadigima sevindim

saol canim deniyecem iyi fikir olduu valahi sabahlari midemi cok kaldiriyo napicami sasiriyorum
bal konusuna gelince yalniz olmadigima sevindim

oooo ben bal reçel cok yıyorum kı ılk defa duydum yarın dr soracagım bende bademcık olmadıgı ıcın onlarda sorun yok sadece burnum tıkalı var kırgınlık halsızlık var o kdr:KK31:

yok ya hamburgerden bahsediyorum ben,

tv dede gördüm geçen çocukta zeka geriliği yapıyomuş,

unkapanında çalışıyorum nerden bulucam ki sağlıklı beslenicem ya offffff:KK14:

canim burgerini siparis verirken cok pismis diye rica et birde kepcam moyonez az koy de
yurt disinda yabancilar karni burnunda burgercilerken cikmiyo
kendini korkutma zeka geriligi falan olur diye ayda 1 defa 2 defa benimde yedigim oluyo
napcan herkez sartlarina gore beslenicez kotu dusunme ekmekle beslenen anneler var
fukaralar cocuklari yine topac gibi sapa saglam oluyo allaha emanetiz bebeklerimizde

oooo ben bal reçel cok yıyorum kı ılk defa duydum yarın dr soracagım bende bademcık olmadıgı ıcın onlarda sorun yok sadece burnum tıkalı var kırgınlık halsızlık var o kdr:KK31:

canim benimde bademciklerim ameliyatla alindi 15 yaslarimda cok kostugumda falan nefesiz kaliyo gibi oluyodum ameliyatla almislardi ama su kor alasi bisi beni sabahlari rahatsiz etme bir sorunum yokta
ona tuzlu su gargara yap demis arkadas saolsun yapcam

canim benimde bademciklerim ameliyatla alindi 15 yaslarimda cok kostugumda falan nefesiz kaliyo gibi oluyodum ameliyatla almislardi ama su kor alasi bisi beni sabahlari rahatsiz etme bir sorunum yokta
ona tuzlu su gargara yap demis arkadas saolsun yapcam
:KK31:hamılelık zor onu anladım sadece ınsan ne yıyecegını bılemıyor ya :2:

kızlar ıkılı test de ne yapıordu nasıl oluyor alttan muayene falan yok dı mı hıc hoşlanmıyorum o işden de :2:

Ben boşuna demiyorum hamilelik zor tadını cıkar dıyenlere bu yuzden kızıyorum bal a da meleksen e dr yeme demıs aama ben bılırım kı benım annem ballı sütleri götürürdü :KK31:offf ne yapacagımı sasırır oldum artık :2:
sana katılıyorum hamileliğin tadını çıkarmak kavramına da şiddetle karşıyım! bu çok eğlenilesi bi dönem değilki her yeni gün yeni sorun. al şimdi yine başım ağrımaya başlıyo hap içsen vicdan azabı içmesen daha da artıyo. yiyebildiğim şeyleri yememem gerektiği ayrı, yemem gerekenleri içimin hiç bi şekilde almaması ayrı:KK25:güzel bir yanını görmeye ciddi anlamda ihtiyaç duyuyorum.

sana katılıyorum hamileliğin tadını çıkarmak kavramına da şiddetle karşıyım! bu çok eğlenilesi bi dönem değilki her yeni gün yeni sorun. al şimdi yine başım ağrımaya başlıyo hap içsen vicdan azabı içmesen daha da artıyo. yiyebildiğim şeyleri yememem gerektiği ayrı, yemem gerekenleri içimin hiç bi şekilde almaması ayrı:KK25:güzel bir yanını görmeye ciddi anlamda ihtiyaç duyuyorum.

canım bu sekılde mutsuz olma . moralın bozuk oldugunda bebeğinin ult resımlerını elıne al ve bak ılk gunden bu gune ne kadar degıstıgıne ve ıcındekı mucizene odaklan bırazdaha hissetmeye başlayacagız dusun ıcımızdeki hareketlerini okadar guzel bır duygu ki. olumsuzlukları dusunme hıc.

X