2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

tüm hamişlere günaydınnnnn sabah şerifleriniz hayrolsun
dün akşam doktor kontrolümüz vardı ama kar yağışı sebebiyle iptal olmuştu şimdi aradılar öğlene almışlar
çok heyecanlıyım belki cinsiyetini öğrenirim kız erkek farketmez ama artık bende bişiler almak istiyorum yavruma :)))))))))

günaydın sevgili anneler :))):KK49:

ben size doğum parası ile ilgili soru sormak istiyorum acaba varmı aranızda çalışan, doğum parası alacak olan. nasıl alıcaz bu parayı işe devam etmem gerekiyormu. hiçbişey bilmiyorum ben bi fikri düşüncesi olan varmı.???
:KK49:

ayrıca gördümmki bir çoğunuz istanbuldasınız ve güzelim kar zevkini yaşıyorsunuz. bizse tvlerde izliyoruz sadece :)))):KK9:

:)) benimki telefonu sevmiyor anlaşılan, muayenede çok güzel anatıyor istersen yanında saatlerce kal... 2 li test 11-14. hafta arasında yapılıyor ama 3lü testi bilmiyorum hangi haftada başlıyor

zaten şuanda 15, haftaya geldim artık çalıştığım için izmire falanda gidemedim 2 li teste. haftaya bugün kontrolüm var benimde 3 lü testi yapıcak sanırım bakalım hayırlısı güzel haberler alalım hepimiz inşallah :nazar::KK49:

gunaydn kızlar nasılsnz

Gunaydin kizlar bugun dr gitcem insallah bebegim iyidir cindiyetide ogrenebilirim ins

günaydın kızlaar

dün akşam doktor kontrolümüz vardı ama kar yağışı sebebiyle iptal olmuştu şimdi aradılar öğlene almışlar
çok heyecanlıyım belki cinsiyetini öğrenirim kız erkek farketmez ama artık bende bişiler almak istiyorum yavruma :)))))))))

sizlere ve herkesciklere günaydın hanımlar ....
bebişlerimizin cinsiyeti kesin belli olsada yavaştan alsak artık bizde bişiler... hayırlısınla sağlıkla gelsinlerde...

dr gidicek arkadaşlarda inşlh.hayırlı haberlerle sevinçle dönerler....

sizlere ve herkesciklere günaydın hanımlar ....
bebişlerimizin cinsiyeti kesin belli olsada yavaştan alsak artık bizde bişiler... hayırlısınla sağlıkla gelsinlerde...

dr gidicek arkadaşlarda inşlh.hayırlı haberlerle sevinçle dönerler....

İns canim Allah herkezin gonlune gore versin simdi cikiorum ben dr dan sonra iyi haberlerle gelirim ins .......

günaydın kızlar...

aa öylemi oldu, demek bülentçiğimiz kardan gelemedi:))
inş. güzel haberlerle gelirsin canım..

günaydın kızlar...

aa öylemi oldu, demek bülentçiğimiz kardan gelemedi:))
inş. güzel haberlerle gelirsin canım..

inşallah canım
bülentçiğimizi akşam aramıştım ordaydı 6 gibi bi aksilik yok hastalarını alıyo dediler
sonra 8 de aradılar kar yağışı sebebiyle iptal ettik zaten evinizde uzak dediler beni düşünmüşler yani :))))))))
şaka bi yana randevum 11 deydi bide otobanda o saatten sonra hep kamyonlar v.s. oluyo don tehlikeside vardı bölesi daha hayırlı oldu

inşallah canım
bülentçiğimizi akşam aramıştım ordaydı 6 gibi bi aksilik yok hastalarını alıyo dediler
sonra 8 de aradılar kar yağışı sebebiyle iptal ettik zaten evinizde uzak dediler beni düşünmüşler yani :))))))))
şaka bi yana randevum 11 deydi bide otobanda o saatten sonra hep kamyonlar v.s. oluyo don tehlikeside vardı bölesi daha hayırlı oldu

hmm anladım canım.. evt iyiki iptal olmuş.. sen nerden geliyorsunki??

Son düzenleme:
gunaydin kizlar hayirli gunler
dun esim 1 gun izin istemisti bugun doktora gitmek icin isyerinden 1 hafta vermisler cok iznin var diye
bizde daha sonra cikicaz doktora falan heryer karli yolar buz nasil gidicez bakalim
gelince yazarim doktor bakarsa ultrasonda falan

gunaydin kizlar hayirli gunler
dun esim 1 gun izin istemisti bugun doktora gitmek icin isyerinden 1 hafta vermisler cok iznin var diye
bizde daha sonra cikicaz doktora falan heryer karli yolar buz nasil gidicez bakalim
gelince yazarim doktor bakarsa ultrasonda falan

hoşgeldin canım.. valla bu karlı havada 1 hafta izin çok iyi olmuş.. inş. güzel haberlerle gelirsiniz sizde:)

ooo canım sen baya uzaktan geliyormuşsun yaaa...

evet canım bülent bey için dünya kadar yol tepiyorum:)))))))) ama inan başka doktorada güvenemem ben bülent beyi kk den buldum ondan önce bi kaç doktora gittim hepsi berbattı bülent beyin üstüne doktor tanımam en son geçen grip olduğumda başka bi yere acile gittiğimde bebeğimi merak ettim kalp atışını duymak istedim ateşim çok yüksekti çünkü becereiksiz doktor 10 dakka kalp atışını alamadı bebeğin tabi o arada bende kalp krizi geçiriyodum nerdeyse çok şükür duyduk sonra ertesi gün bülent beye gittik 2 serumla iyileştirdi bizi bi daha dedim tövbe başka doktorun önünden geçmem inşallah doğumumuzada bülent bey girer bi aksilik olmaz

evet canım bülent bey için dünya kadar yol tepiyorum:)))))))) ama inan başka doktorada güvenemem ben bülent beyi kk den buldum ondan önce bi kaç doktora gittim hepsi berbattı bülent beyin üstüne doktor tanımam en son geçen grip olduğumda başka bi yere acile gittiğimde bebeğimi merak ettim kalp atışını duymak istedim ateşim çok yüksekti çünkü becereiksiz doktor 10 dakka kalp atışını alamadı bebeğin tabi o arada bende kalp krizi geçiriyodum nerdeyse çok şükür duyduk sonra ertesi gün bülent beye gittik 2 serumla iyileştirdi bizi bi daha dedim tövbe başka doktorun önünden geçmem inşallah doğumumuzada bülent bey girer bi aksilik olmaz

evt canım kesnlikle mükemmeldir... bende gelridim heralde uzaktada olsam..
birde doğumla ilgili detayları tam öğrenebilseydikte rahatlasaydık...

evt canım kesnlikle mükemmeldir... bende gelridim heralde uzaktada olsam..
birde doğumla ilgili detayları tam öğrenebilseydikte rahatlasaydık...

yani işte ikimizden biri cesaretini toplayıp konuşabilse güzel olur yada yakın zamanda ona doğum yaptırmış birini bulsak :))))))) adamla hakkatten para konuşulmuyor central hospital de bilgi vermiyor sadece dedikleri doktor dışardan olursa normal 750 sezeryan 950 hastane parası diyor gerisi muamma :))))) bide ben şunu merak ediyorum bu kadar yoğunklukta acil bi doğum olunca napıyo ben mesela sezeryan istemiyorum tabi şartlar ne gerektirir bilinmmez ama normal doğum yapacak olsam acil sancım gelse napıcam bide o kadar bülent beye git gel sonra başkasına doğum yapmak isstemiyorum

X