2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Canım öncelikle çok geçmiş olsun..
Biz normal baş ağrısına dayanamıyoruz kim bilir ne kadar zor bir durumdur.
Migrenle ilgili tvde duymuştum.Başlayacağını hissettiğin anda eczanelerde nane yağı satılıyormuş.Migreni olan bir doktor onu kullanıyorum demişti.

Malesef öyle canım, cumartesi öğleden sonra bir tuttu. Akşamsı yılbaşı, misafirim var. Kayınvalidem görümcem, eşi, 2 kızı. Kalabalık ses ilerledikçe ilerledi. Bugün salı anca kendime geliyorum valla. Nane yağını duymadım da kullanmadım da. Ama araştırırım, teşekkür ederim

meraktan ölüyorum oysa ama madem erken haftaya gideyım o halde nasıl beklıceksem artık tesk ederım kızlar
migrenı olan arkadas geçmiş olsun allah şifa versın

Teşekkür ederim canım, valla bende meraktan ölüyorum. Doktorun gözünün içine baktım en azından yorum yapsın belki ... desin diye ama daha erken dedi :KK43:(

gunaydin arkadaslar nasilsiniz
benim bebis son gunler hareket etmiyor korkuyorum biraz
ogun kopekten korktum ama ondan onceki gun de hareketsizdi
bilmem ki 3 aylik oldu erken diyceksiniz ama 8-9 haftasindan baslamisti hareket etmeye
yorumlariniz nedir bekliyorum 13 haftaligim

Günaydın..
Canım bende senin gibiydim..Sanırım her anne adayının yapmış olduğu bir vesvese diyelim..
Doktora gidince içinde yaptığı hareketleri görsen resmen takla açıyor ama hissetmyoruz.Doktorum daha hissetmek için çok erken demişti.
Gönlünü ferah tut..

Kızlar bişey sorucam,
Şimdi ben 3 gündür migren ağrısı çekiyorum. Ben bile bitip tükendim.
Ama bebeğim aynı ağrıyı çekmiyordur benle beraber dimi ?
Ben dayanamıyorum, yavrum nasıl dayansın :KK50:

Günaydın..
Canım bende senin gibiydim..Sanırım her anne adayının yapmış olduğu bir vesvese diyelim..
Doktora gidince içinde yaptığı hareketleri görsen resmen takla açıyor ama hissetmyoruz.Doktorum daha hissetmek için çok erken demişti.
Gönlünü ferah tut..

cok saol cnm sabaha kadar uyumadim hep baktim azcik da olsa bisey duyarim diye
ama yok rahatladim hic degilse

iyi geceler kızlar nasılsınız ben bugun çok iyyim evime geldim 5gün sonra 5 gündür oğlum su çiçeği olduğu için ayrıydım bana geçmesin diye ama bugunki testte benimde küçükken çıkardığımı söyledi dr geçmez dedi ve çok şükür oğluşuma ve eşime kavuştum çok zordu onlardan ayrı kalmak Allah ım bidaha yaşatmasın

Amin Allah kimseyi sevdiklerinden ayri koymasin

günaydın kızlar nasılsınız bakalım ?? ben iyi sayılırım işler yogun o nedenle topiğe fzla yazamıyorum haftaya kontrolum var cook heycanlıyım o nedenle cinsiyeti belli olurmu acaba dıye dusunuyurm ama biliyorum doktoum kesınlesmeden kesınlıkle bırsey soylemeyecek :)

Kızlar bişey sorucam,

ay kıyamam yaa çok zor olmalı sessiz ışıksız bir ortamda uyumak tavsiye ediliyor bildiğim kadarıyla ama etki etmiyor muki? bebeğin senin stresinden etkileniyordur belki sonuçta bu da fiziksel bir stres ama direkt etkilendiğini sanmam

günaydın kızlar nasılsınız bakalım ?? ben iyi sayılırım işler yogun o nedenle topiğe fzla yazamıyorum haftaya kontrolum var cook heycanlıyım o nedenle cinsiyeti belli olurmu acaba dıye dusunuyurm ama biliyorum doktoum kesınlesmeden kesınlıkle bırsey soylemeyecek :)

Kac haftalikK ki bebeginiz

Arkadaslar yaa erken degilmi henuz benim karnim resmen buyudu, kendimi 6 aylik hissediyorum. Benim biraz kilolu olmamdan kaynaklaniyor olabilirmi? Birde sizlerin kilo durumu nasil gidiyor kac kilo aldiniz baslangictan itibaren.? Ben 2 kilo aldim 74 olmusum boyumda 1,70 yani kiloluyum biraz.:KK30:

günaydın bayanlar herkeseee
gününüz güzel geçsin inşallah.bu cuma benım bebeğimde 11+3 günlük olacak acaba ikili test için ve cinsiyet için erkenmı nedersınız gideyimmi?

doktorum beni ikili test için 12 bitmeden gel demişti. 11+4'tüm. ben istemedim testi yaptırmayı, ama yüzde yüz kesin olmamakla birlikte cinsiyeti söyledi o gün. sabredebilirsen birkaç gün daha bekleyebilirsin. cinsiyeti zaten söylemekten imtina ediyor doktorlar, erken dönemde belli de olmuyor pek, öyle derler böyle çıkar :KK53: o duruma düşmek istemiyorlar haklı olarak. ama doktorum ikili test için en uygun zamanın 12 hafta olduğunu söylemişti bana..

Kızlar bişey sorucam,

canım geçmiş olsun..
ben hamileliğimin en başından beri çekiyorum miğren ağrılarını...
Doktorum ilaç kullanabilirsin dedi amakorkuyorum ilaç içmeyede geçicek inşallah..

günaydın canım, habbish selam canım sana da:KK3: bir de kızlar ben bir şey duydum doktorlar o yüzden de söylemiyormuş 16. haftadan sonra kürtaj yasakmış yani yasal olarak yapılamıyormuş öncesinde insanlar cinsiyetini bilip de ona göre aldırmasın bebeği diye söylemiyorlarmış önlem olarak

Arkadaslar yaa erken degilmi henuz benim karnim resmen buyudu, kendimi 6 aylik hissediyorum. Benim biraz kilolu olmamdan kaynaklaniyor olabilirmi? Birde sizlerin kilo durumu nasil gidiyor kac kilo aldiniz baslangictan itibaren.? Ben 2 kilo aldim 74 olmusum boyumda 1,70 yani kiloluyum biraz.:KK30:

canım oyle sırı kılolu deilsin bence. karnındaki şişlik gaz dan olabilir benımde gecen gun karnım ınanılmaz sısmıstı sankı 7 aylık hamıleyım kıyafetlerıme gıremıyodum ama gectı sabaha kadar indi :) senin de buyuk ıhtımal gazdan sısmıstır . daha cok erkekn okadar buyumseı ıcın cunku.

X