2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar kendinize ve bebişlerinize çok iyi bakın benim mesai saati dolduğu için çıkıyorum.e malüm çalışan biri olarakda eve gidince varsa ev işi yada yemek derdine düşüyorum.eşimin pc si bozulduğu için benimkine el koydu o yüzden akşamları fazla giremiyorum.mide bulantısı yaşayan arkadaşlar inşallah bu son mide bulantısı yaşadığınız gece olur yarına hiç bişeyciğiniz kalmaz.doktora gidicek olan arkadaşlar yarın güzel haberlerle dönün inşallah benim gibi evde iş yapıcak arkadaşlarada kolay gelsin

görüşrüz çok yorulma emi
bende akşamları yorgunluk atıom hiç giremiom valla

normalde çok rahatım aslında canım sen benim eşimi görsen kafayı yersin :KK1: ama dediğim gibi ağrı çok kötü olunca korktum biran :26: dün işyerinde çok üşüdüm sanırım ondan doktoru aradım kanaman varmı diye sordu yok dedim o zaman kendini sıcak tutmaya çalış herhangi bir problem yoktur üşütmüşsündür ve rahim artık yukarı çıktığı için dikişlerini de kasıklarını da zorluyor ara ara olacak dedi rahatladım sonra :KK16: Ben tüp bebek tedavisiyle hamile kalabildim 5 yıllık evliyim öncesini bilmiyorum ama 1 yıl milletin kısır lafını çekmek zorunda kaldım artık benim duymamdan falan çekinmiyorlar yüzüme karşı çocuğun olmuyor mu diyorlardı ki ameliyat için beklemek zorundaydım daha neler neler psikolojik olarak çöktüm ama eşime hiçbir zaman belli etmedim çünkü bende bi problem yoktu onunda üzülmesini istemedim tabiki her insanın kendine göre zorlukları vardır ama işte insanoğlu hep yükünün ağırlığından şikayet eder ya bende o misal zor kazandım bu meleği Allahım benden almasın inşallah :KK16: Hepimizin yavrularını anneciğine babacığına bağışlasın Rabbim :KK16:. Ameliyattan sonra 3 yıl bekledim ki normal doğum yapabilyeyim diye ama sonra da bebek olması için uğraltık kader işte :KK31: şimdi Allahıma şükür hem bebeğim annesini bırakmadı hemde normal doğum yapma şansım var :KK16:

anladım canım
aaa üşütme o zaman :KK43: dikkat et
öylemi bilmiyordum tip bebiş olduğunu olsun oda bebiş yani tutması bile şans biliyorsun ne kadar bekleyen insanın tutmuo şanslısın tutmuş canım çok sevindim
milletin ağzı torba deil ki büzülsün onlar anca konuşsun
Allah sonuna kadar rahatlık ve sağlıkla gelmenizi nasip etsin sonrada kucağına almanı nasip e tsin mis kokuluyu hiç ayırmasın sizi
hayırlı evlat olsun anne ve babası için inş.
hım demek o süre dolunca yapılıyor
benim cesaretim yok normal konusunda :) canlı canlı biyopsi yaptırdım acıya dayanırım ama ya yanlış bişe yaparsam bebek orada sıkışırsa die çok korkuom
hakkımızda hayırlısı olsun hepimizin:emir_bebek:
:nazar::nazar::nazar:

anladım canım
aaa üşütme o zaman :KK43: dikkat et
öylemi bilmiyordum tip bebiş olduğunu olsun oda bebiş yani tutması bile şans biliyorsun ne kadar bekleyen insanın tutmuo şanslısın tutmuş canım çok sevindim
milletin ağzı torba deil ki büzülsün onlar anca konuşsun
Allah sonuna kadar rahatlık ve sağlıkla gelmenizi nasip etsin sonrada kucağına almanı nasip e tsin mis kokuluyu hiç ayırmasın sizi
hayırlı evlat olsun anne ve babası için inş.
hım demek o süre dolunca yapılıyor
benim cesaretim yok normal konusunda :) canlı canlı biyopsi yaptırdım acıya dayanırım ama ya yanlış bişe yaparsam bebek orada sıkışırsa die çok korkuom
hakkımızda hayırlısı olsun hepimizin:emir_bebek:
:nazar::nazar::nazar:
Sağol canım benim Rabbim cümlemizin meleğini korusun inşallah :KK16: Sezeryanı hiç tavsiye etmiyorum gerçekten sonradan çekiyorsun tatlım ama acıya dayanamıyorum dersen iyi bir anestezist bul ve epidural normal doğum yap en sağlıklısı normal doğum :KK34:

eminim yaaaa kesin o ses doktorumda duyduğum ses. ben kontrolde kalp atış seslerini duyunca ağlaıştım doktorumda evde varsa dinleyebilirsin demişti oluyorda acıdı bana herhalde:KK34::KK9::KK49:

ay çok sevindim :KK52::KK52: de bende yokki ya :KK43: ama eşimin dayısında var ondan alırım :KK76: ben bebeğimin kalp sesini duyamamıştım heyecan yaptım yaa çok sağol güzelim :KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

evet nasıl duyuyorsun , söyleeee =)

Bende 11+3 teyim hissetmiyorum ama bazen karnım pı pıt atıyor damar atar gibi çok hoş:)
Kzılar bide ben cuma akşamı doktora gittiğimde 10+6 haftalıktı ama ultrasonda 10+2 çıktı kötü bişey yoktur değilmi doktorum olur böle bazende önde çıkabilir dedi ama yinede kafamda kaldı işte bu şekilde olan varmı?

Sağol canım benim Rabbim cümlemizin meleğini korusun inşallah :KK16: Sezeryanı hiç tavsiye etmiyorum gerçekten sonradan çekiyorsun tatlım ama acıya dayanamıyorum dersen iyi bir anestezist bul ve epidural normal doğum yap en sağlıklısı normal doğum :KK34:

çatımda dar cesaret edemem gibi gelio bana

Bende 11+3 teyim hissetmiyorum ama bazen karnım pı pıt atıyor damar atar gibi çok hoş:)
Kzılar bide ben cuma akşamı doktora gittiğimde 10+6 haftalıktı ama ultrasonda 10+2 çıktı kötü bişey yoktur değilmi doktorum olur böle bazende önde çıkabilir dedi ama yinede kafamda kaldı işte bu şekilde olan varmı?

ben birşey olduğunu sanmıyorum , ben ilk öğrendiğimde 6+4 tü ertesi gün kedni doktoruma gittim 6+6 günlüktü 1 gün oynadı yani

kötü birşey olsaydı doktor söylerdi.artık doktorlar insanın yüzüne en kötüsünü söyluyor

Epidural normalde hiç acı çekiyormuyuz acaba ya çok merak ediyorum yani hiç mi hissetmiyoruz yapan varsa anlatsın aslında ben normal istiyorum ama doğum anını düşündükçe vazgeçiveriyorum:)

benim kuzenim yaptı epidural ,doğum esnasında hiçbirşey hissetmedi evet ,fakat etkisi geçtikten sonra acayip bir baş ağrısı yaşadı, sürekli kahve içirdiler başı ağrımasın diye ama hiç fayda etmedi kahvede baş ağrısından kıvrandı kız .

Epidural normalde hiç acı çekiyormuyuz acaba ya çok merak ediyorum yani hiç mi hissetmiyoruz yapan varsa anlatsın aslında ben normal istiyorum ama doğum anını düşündükçe vazgeçiveriyorum:)

çekmiyorsun diye biliyorum
ama ıkınmalar nasıl oluyor onu bilmiyorum
birde diğer yöntem var uyuşturulup uyanık halde sezeryan ama bunada cesaret edemem çünkü hissediyorsun ama acı yok bayılırım heyecandan D:

X