2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

olur herhalde içinde bişe gelişio bu kadar vesvese yapma bence
ne ameliyatı oldun ne kadar geçti ?
çok kafana takılınca bence doktora danış

ağrı o kadar keskindi ki nefesim kesildi ister istemez korktum ne zorluklarla sahip oldum ben bu bebeğe vesvese değilde korku diyelim çok şükür biraz ısınınca geçti şimdi arda yine oluyor ama sabahki gibi değil. Bu arada aldıklarına baktım çok güzeller güle güle kullanmak nasip olsun inşallah :nazar:
ben kist için açık ameliyat olmuştum bildiğin sezeryan 2007 kasımda oldum ama hala dikişlerim en ufak zorlamada soğukta ağrıyor inşallah doğumum normal olur :KK16:

Arsicim bunlar harika :nazar:

:nazar:bebişin resmi en muhteşemi maşallah:nazar: bebişine günümüz aynı seninle benimkide inşlh.böyledir :))

sağol kuzum benim
ay evet o en güzeli ya hele o görüntüsü kımıl kımıl hali gözümden gitmio
eşime dedim kameraya çekelim yok fln dedi çekseydim keşke ya :KK43:
evet seninkide böledir :)))
:nazar::nazar::nazar:

Kızlar ikili tarama testi yaptırdınız mı ücretleri ne kadar ?:KK49:

ben 16sında yaptırcam
çünkü doktor 3 hafta sonra gel dedi test yapcaz demedi

hmmm anladım canım uygunmuş ben 150 falan diye öğrenmek istedim tşkler hangi hastanede yaptırdın peki

şişli hospitalium canım normaldede oraya gidiyordum zaten kendi doktorum yaptı.ultrasonları biraz eski ama ben doktoruma güveniyorum çok bilgili bi insan ve inanılmaz rahatlatıyor insanı üçüncü doktor deiştirmemde buldum onu ve çok memnunum.o kadar sevimliki bebeğimin ultrason resmine mesajlar yazıyo sanki bebekten gelmiş gibi bide bebeğimi ölçüm yaparken cepten videoya aldı her dakika izliyorum bebişimi.

ağrı o kadar keskindi ki nefesim kesildi ister istemez korktum ne zorluklarla sahip oldum ben bu bebeğe vesvese değilde korku diyelim çok şükür biraz ısınınca geçti şimdi arda yine oluyor ama sabahki gibi değil. Bu arada aldıklarına baktım çok güzeller güle güle kullanmak nasip olsun inşallah :nazar:
ben kist için açık ameliyat olmuştum bildiğin sezeryan 2007 kasımda oldum ama hala dikişlerim en ufak zorlamada soğukta ağrıyor inşallah doğumum normal olur :KK16:

işte o korkuyuda atmaya çalış gerçekten kendini yıpratırsın
bende genelde pipirikliyimdir incik cincik araştırırım fln ama bu hamişlikte bi rahatlık çöktü bana :)
he yeri gelio bişi olmuşmudur die elbette düşünüyorum ama çokta dinlemeyelim kendimizi kurdukça kurarız
emin ol kimse kolay sahip olmamıştır
üşüttünde ondanmı ağrıo acaba ya doktora sor en iyisi
amin inş. allah hepimize nasip e tsin aldıklarımızı sağlıkla kullanmayı
o kadar zaman geçmesine göre niye öyle acaba geçmiş oslun bu arada
bizlere göre iki kat daha dikkatli ol
sezeryan gibiyse normal yaparlarmı acaba ?

Son düzenleme:
şişli hospitalium canım normaldede oraya gidiyordum zaten kendi doktorum yaptı.ultrasonları biraz eski ama ben doktoruma güveniyorum çok bilgili bi insan ve inanılmaz rahatlatıyor insanı üçüncü doktor deiştirmemde buldum onu ve çok memnunum.o kadar sevimliki bebeğimin ultrason resmine mesajlar yazıyo sanki bebekten gelmiş gibi bide bebeğimi ölçüm yaparken cepten videoya aldı her dakika izliyorum bebişimi.

ne güzel valla peki canım sen 3 lü test yaptırcakmısın

ne güzel valla peki canım sen 3 lü test yaptırcakmısın[/QUOTE
ikili sonuçlarım iyi çıkarsa düşünmüyorum inşallah temiz çıkar hepimizin.zaten ikili temiz çıkarsa gerek görmüyorlarmış ama istersen yapıyorlarmış benim ikili sonucum bu cuma cıkıcak cumarteside doktoruma göstereceğim ona göre karar vericez .

sağol kuzum benim
ay evet o en güzeli ya hele o görüntüsü kımıl kımıl hali gözümden gitmio
eşime dedim kameraya çekelim yok fln dedi çekseydim keşke ya :KK43:
evet seninkide böledir :)))
:nazar::nazar::nazar:

ben 16sında yaptırcam
çünkü doktor 3 hafta sonra gel dedi test yapcaz demedi

ben senden önce gidicem ozaman 10 ocak ta gidicem bende

kızlar kendinize ve bebişlerinize çok iyi bakın benim mesai saati dolduğu için çıkıyorum.e malüm çalışan biri olarakda eve gidince varsa ev işi yada yemek derdine düşüyorum.eşimin pc si bozulduğu için benimkine el koydu o yüzden akşamları fazla giremiyorum.mide bulantısı yaşayan arkadaşlar inşallah bu son mide bulantısı yaşadığınız gece olur yarına hiç bişeyciğiniz kalmaz.doktora gidicek olan arkadaşlar yarın güzel haberlerle dönün inşallah benim gibi evde iş yapıcak arkadaşlarada kolay gelsin

işte o korkuyuda atmaya çalış gerçekten kendini yıpratırsın
bende genelde pipirikliyimdir incik cincik araştırırım fln ama bu hamişlikte bi rahatlık çöktü bana :)
he yeri gelio bişi olmuşmudur die elbette düşünüyorum ama çokta dinlemeyelim kendimizi kurdukça kurarız
emin ol kimse kolay sahip olmamıştır
üşüttünde ondanmı ağrıo acaba ya doktora sor en iyisi
amin inş. allah hepimize nasip e tsin aldıklarımızı sağlıkla kullanmayı
o kadar zaman geçmesine göre niye öyle acaba geçmiş oslun bu arada
bizlere göre iki kat daha dikkatli oldum
sezeryan gibiyse normal yaparlarmı acaba ?
normalde çok rahatım aslında canım sen benim eşimi görsen kafayı yersin :KK1: ama dediğim gibi ağrı çok kötü olunca korktum biran :26: dün işyerinde çok üşüdüm sanırım ondan doktoru aradım kanaman varmı diye sordu yok dedim o zaman kendini sıcak tutmaya çalış herhangi bir problem yoktur üşütmüşsündür ve rahim artık yukarı çıktığı için dikişlerini de kasıklarını da zorluyor ara ara olacak dedi rahatladım sonra :KK16: Ben tüp bebek tedavisiyle hamile kalabildim 5 yıllık evliyim öncesini bilmiyorum ama 1 yıl milletin kısır lafını çekmek zorunda kaldım artık benim duymamdan falan çekinmiyorlar yüzüme karşı çocuğun olmuyor mu diyorlardı ki ameliyat için beklemek zorundaydım daha neler neler psikolojik olarak çöktüm ama eşime hiçbir zaman belli etmedim çünkü bende bi problem yoktu onunda üzülmesini istemedim tabiki her insanın kendine göre zorlukları vardır ama işte insanoğlu hep yükünün ağırlığından şikayet eder ya bende o misal zor kazandım bu meleği Allahım benden almasın inşallah :KK16: Hepimizin yavrularını anneciğine babacığına bağışlasın Rabbim :KK16:. Ameliyattan sonra 3 yıl bekledim ki normal doğum yapabilyeyim diye ama sonra da bebek olması için uğraltık kader işte :KK31: şimdi Allahıma şükür hem bebeğim annesini bırakmadı hemde normal doğum yapma şansım var :KK16:

kızlar kendinize ve bebişlerinize çok iyi bakın benim mesai saati dolduğu için çıkıyorum.e malüm çalışan biri olarakda eve gidince varsa ev işi yada yemek derdine düşüyorum.eşimin pc si bozulduğu için benimkine el koydu o yüzden akşamları fazla giremiyorum.mide bulantısı yaşayan arkadaşlar inşallah bu son mide bulantısı yaşadığınız gece olur yarına hiç bişeyciğiniz kalmaz.doktora gidicek olan arkadaşlar yarın güzel haberlerle dönün inşallah benim gibi evde iş yapıcak arkadaşlarada kolay gelsin

Allah razı olsun canım sende allaha emanet ol bebeğinede kendine de iyi bak iyi günler

kızlar ,bazıları diyor ki bebeğin haraketlerini hissetmiyormusun

16 haftadan itibaren hissetmeye başlanıyor diye biliyorum

daha çok küçük sonuçta hissetmek imkansız

hisseden varmı aranızda biraz saçma olacak bu soru ama =)

kızlar ,bazıları diyor ki bebeğin haraketlerini hissetmiyormusun

16 haftadan itibaren hissetmeye başlanıyor diye biliyorum

daha çok küçük sonuçta hissetmek imkansız

hisseden varmı aranızda biraz saçma olacak bu soru ama =)

kaçıncı haftandasın sen canım ... ilk çocuğu olanlar genelde hissedemiyor ama tecrübeli annelerden hissedenler varmış benim annemde hissetmiş bana tarif ediyor özellikle sabahlar böyle damarın atar gibi bişey hissedersin kasığında falan diyor ama ben gurultudan başka bişey hissedemiyorum :KK9::KK9::KK9:

kaçıncı haftandasın sen canım ... ilk çocuğu olanlar genelde hissedemiyor ama tecrübeli annelerden hissedenler varmış benim annemde hissetmiş bana tarif ediyor özellikle sabahlar böyle damarın atar gibi bişey hissedersin kasığında falan diyor ama ben gurultudan başka bişey hissedemiyorum :KK9::KK9::KK9:

:KK9::KK9::KK9:

Hahahaa

Banada öyle diyorlar ilk çocuk diye anlamıyorsun diyorlar.ben 11. haftadayım yani hafta hafta takip ediyorum gelişimini şuan 5 cm sonuçta nasıl hissediceksin ki minicikkk

bazen zorluyorum kendimi birşeyler hissedeyim diye nefes falan almadan duruyorum... yok anacım sadece bağırsaklar gurulduyor :KK9:

Hahahaa

Banada öyle diyorlar ilk çocuk diye anlamıyorsun diyorlar.ben 11. haftadayım yani hafta hafta takip ediyorum gelişimini şuan 5 cm sonuçta nasıl hissediceksin ki minicikkk

bazen zorluyorum kendimi birşeyler hissedeyim diye nefes falan almadan duruyorum... yok anacım sadece bağırsaklar gurulduyor :KK9:

ben 13 haftalığım bişey hissetmiyorum valla :)
anormal olan benim ozaman
ben sadece eski tip tansiyon aleti ile kalp atışlarını dinliyorum kendi kendime doktorculuk oynuyorum:KK9:

Hahahaa

:KK1: aynen canım:KK1: ama artık alt karnımda bi doluluk hissediyorum rahim yukarı çıkıyor sanrım :KK34:

X