2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

gunaydın kızlarrr doktorumuzdan geldık testler normal bebegım cok normal doktor cok saglıklı bır bebek gelıyor dedı hıc kılo almamısım kızlar ama karnım şişti baya MASALLAH cinsıyetımızde bellı oldu kızlar ŞEhZADE gelıyor bizeeeee:))))

gunaydin kizlar nasilsiniz

ne guzel prensesler geliyo bundan guzel haber mi olur allah saglikla kucaginiza versin meleklerinizi kizlar

simdi hastaneyle konustum testlerimiz cikmis 1 sat sonra bende doktora gidicem kizlar
dua edin cinsiyete baksin doktor bi rica edicem bakarmi bilmem :21:

inşallah canım önce sağlıklı haberini sonrada cinsiyetini öğrenmek nasip etsin allah.dualarımız hem senınle hemde tüm anne adayları ile iyi haberlerini bekliyoruz.

gunaydın kızlarrr doktorumuzdan geldık testler normal bebegım cok normal doktor cok saglıklı bır bebek gelıyor dedı hıc kılo almamısım kızlar ama karnım şişti baya MASALLAH cinsıyetımızde bellı oldu kızlar ŞEhZADE gelıyor bizeeeee:))))

gözün aydınnn şehzaden hayırlı ugurlu sağlılı sıhatli olsun inşallah hep böyle güzel haberler almak nasip etsin allah cümlemize

herkese günaydın ikili test yaptıranlar sonrasında üçlü tesde yaptıracaklar mı
günaydın canım ikili testin sonucu iyi çikarsa diğerlerine gerek yok diye biliyorum.tabiki herkezin isteğine bağlı isteyen yaptırabilir ama ben düşünmüyorum inşallah temiz öıkar diğerlerine de gerek kalmaz

saol canım allah razı olsun.hepimizin evlerine hayırlar getirsin bebişlerimiz inşallah.geçmişi okudum biraz herşeyimbebeğim seninde gözünaydın canım bi prensesde senden geliyormuş.sanırım görümcen le kaynanan kız olmasına laf etmişler.hiç sıkma canım canımı ben böyle yapanlara sinir oluyorum kendi cinsiyetleride kadın nasıl olurda hemcinsleri için böyle yorumlar yapabiliyorlar.yani bu durumda onlar kadın olmaktan utanıyorlar demekki ki hep erkek bebek sevdasındalar.kızıda bir erkeğide bir hayırlı olmadıkdan sonra erkek olsa ne fayda.canım ne mutlu sana kızın olucak erkek anneleri alınmasın üstlerine sakın üzülürüm sonra.dediğim gibi kızda bir erkeğide neticede o bizim parcamız canımız kanımız herk iki cinside karnında taşıyan biz kadınlar deilmi her iki cins içinde her şeye katlanan biz anneleri deilmi kim nederse desin cokta önemli deil.

Allah herkese sağlıklı ve hayırlı evlatlar versin kız ya da erkek ikisi de bizim canımızın parçası dediğin gibi... Benim eşim de eşimin ailesi de böyle şeylere hiç takmıyor neyseki hatta eşim çok mutlu kızım kızım diye seviyor karnımı:) Allah bozmasın inşallah...

ne guzel prensesler geliyo bundan guzel haber mi olur allah saglikla kucaginiza versin meleklerinizi kizlar

simdi hastaneyle konustum testlerimiz cikmis 1 sat sonra bende doktora gidicem kizlar

Canım sen de hayırlısıyla öğrenirsin inşallah güzel haberlerini bekliyoruz:KK34:

Maşallah şehzadene :nazar: Hayırlı uğurlu uzun ömürlü olsun canım...

herkese günaydın ikili test yaptıranlar sonrasında üçlü tesde yaptıracaklar mı

Evet ben yaptırıcam 17. haftada ikili testin sağlamasını yapıcaz dedi doktorum... 20. haftada da detaylı ultrasına giricem ama o ne bilmiyorum zaten renkli ultrasonda bakıyor doktor ben onu detaylı ultrason sanıyordum :44:

günaydın canım gözünaydıın çok sevindim cinsiyetinizin belli olmasına yaşasın oğluşuma arkadaş geliyor :)) aynen bende kilo almadım ama koca bir göbiş var:)

günaydın canım iyiyiz sen nasılsın? ALLAH'ım hastaneden cinsiyetini öğrenmiş ve bir şehzade haberi almış olarak çıkmayı nasip eyler inş:))

günaydın temmuz anneleri ve onların tatlı bebişleri.nasılsınız allah hepimize iyilik sağlık versin inşallah.aslında hafta sonu yazıcaktım ama annem memleketten geldı ıkı gündür onla ilgilenmekten misafirden fırsat bulup giremedim.cumartesi ikili test için gittim doktora ense kalınlığı güzel çıktı kanımızıda verdık bi hafta sonra sonucu çıkıcak inşallah oda temiz çıkar.veeeee beklenen an dodktor bana sordu annesi neyi görmek istiyo diye bende cinsiyeti dedim.gerçi bizim ultrason baya eski ama doktorumua çok güveniyorum yani anlıcanız ben net seçemesemde doktorumun söylemesine göre %80 kız dedi allahım ne istediysem gönlüme göre verdi şükürler olsun rabbime.kızlar inşallah sizlerinde gönlünde olan saglıklı sıhatlı olur.hepinizi öpüyorum

Günaydın kızlar,

Ben de cumartesi ikili test için doktora gittim her şey yolunda ense kalınlığı da çok iyi maşallah:nazar: Veee %95 kız dedi doktorum %100 derdim ama o kadar da iddialı konuşmiyim dedi:KK1:

Artık cinsiyet konuşmamız ne kadar güzel..Demekki hamilelik yolunda baya mesafe katetmişiz:)
Rabbim yavrularımızın sağlıkla,sıhhatle hayırlısı ile dünyaya gelmesini nasip etsin..

günaydın canım iyiyiz sen nasılsın? ALLAH'ım hastaneden cinsiyetini öğrenmiş ve bir şehzade haberi almış olarak çıkmayı nasip eyler inş:))[/QUOTE]

COK SAOL TATLIM DUALARIN ICIN INSALLAH HERSEY ISTEDIGIMIZ GIBI OLUR
BEN NIYESE HEYCAN YAPTIM :KK53: AKRABAM KIZIMA BAKMAYA EVIME GELCEK BEN CIKICAM
INSALLAH COK BEKLEMEDEN GELIR SANA HABERIMI SOYLERIM:KK49:

günaydın canım iyiyiz sen nasılsın? ALLAH'ım hastaneden cinsiyetini öğrenmiş ve bir şehzade haberi almış olarak çıkmayı nasip eyler inş:))

INSALLAH COK BEKLEMEDEN GELIR SANA HABERIMI SOYLERIM:KK49:[/QUOTE]

bende çalıştığım için sizi takip ediyorum ama pek dahil olamıyorum malum işlerden dolayı :KK34:
canım senin cinsiyet öğrenilecekmiş sanırım bugün hadi hayırlısı bakalım lahana testlerin tutacakmı doktorda inşallah söyleyiverir
çıkar çıkmaz haber ver güzelim merakta bırakma bizleri:KK34:

Benim de bu cumartesi kontrolüm var.Doktorum cinsiyet söylermi hiç emin olamıyorum.Temkinli hareket eder her zaman için.

Cinsiyet öğrenen arkadaşlar tam olarak kaçıncı haftada öğrendiler?

INSALLAH COK BEKLEMEDEN GELIR SANA HABERIMI SOYLERIM:KK49:[/QUOTE]

bekliyorum canım takipteyim:)) hayırlısı ile inşaALLAH öğrenirsin.

Benim de bu cumartesi kontrolüm var.Doktorum cinsiyet söylermi hiç emin olamıyorum.Temkinli hareket eder her zaman için.

canım ben 11+3 te öğrendim.

INSALLAH COK BEKLEMEDEN GELIR SANA HABERIMI SOYLERIM:KK49:

bekliyorum canım takipteyim:)) hayırlısı ile inşaALLAH öğrenirsin.

canım ben 11+3 te öğrendim.[/QUOTE]

Canım erken öğrenme konusunda eline kimse su dökemez zaten maaşallah:)Benim doktorum o hafta görse bile söylemezdi..

Canım güzel haberlerini bekliyoruz:)

canım ben 12+3 yani 13 haflatık dedi doktor.aslında kesin birşey söylemedi ama %80 lerde bi oran verdi kız oldugu için emin olmadığını söyledi erkeklerinki malüm meydanda kız biraz nazlı sanırım tam göstermiyor heralde.bu arada ultrason resmindeki duruşu,cin takvimi,rus takvimi hepsinde aynı cıkmıştı sanırım tesadüf ama tuttu yani

günaydın temmuz anneleri ve onların tatlı bebişleri.nasılsınız allah hepimize iyilik sağlık versin inşallah.aslında hafta sonu yazıcaktım ama annem memleketten geldı ıkı gündür onla ilgilenmekten misafirden fırsat bulup giremedim.cumartesi ikili test için gittim doktora ense kalınlığı güzel çıktı kanımızıda verdık bi hafta sonra sonucu çıkıcak inşallah oda temiz çıkar.veeeee beklenen an dodktor bana sordu annesi neyi görmek istiyo diye bende cinsiyeti dedim.gerçi bizim ultrason baya eski ama doktorumua çok güveniyorum yani anlıcanız ben net seçemesemde doktorumun söylemesine göre %80 kız dedi allahım ne istediysem gönlüme göre verdi şükürler olsun rabbime.kızlar inşallah sizlerinde gönlünde olan saglıklı sıhatlı olur.hepinizi öpüyorum

Ne güsell cnm yaa Allah sağ salim kucağına almayı da nasip etsin inşallah :)))

Günaydın kızlar,

Ben de cumartesi ikili test için doktora gittim her şey yolunda ense kalınlığı da çok iyi maşallah:nazar: Veee %95 kız dedi doktorum %100 derdim ama o kadar da iddialı konuşmiyim dedi:KK1:

Ya bunlar ne güzel haberler... Allah hayırlı, uzun ömürlü eylesin inşallah sağ salim kucağına almayı nasip etsin cnm...

tebrikler cnm darısı bizlerin başına

X