2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

hayirli aksamlar arkadaslar nasisiniz
annesini kaybeden arkadasa basin saolsun canim allah annecinin mekanini cenet eylesin insallah

canim erkekler bazen esinin bekledigini istedigini anlamiyo ama emin ol bebek dogunca esini bebegini daha baska seviyolar

bazi arkas 8 haftada bebegimi hisetmeye basladim demis kucucuk cocuga anlatsan guler daha 8 haftada neyi varki
hisediceksin ben 13 haftayim 2 bebegim gunde 1 defa bir kipirtisini hisediyorum herkez diyo 8 haftada bebek dil aslinda
icindeki bagirsak vey damar gevsemesi o bebek hareketini hisedince zaten anlicaksiniz nasil deyisik bir duygu

bugun valahi bol bol diinlendim bas agrisi halsizlik uzerimde o kadar baskin ki bisi yapasim yok
esim hastamisin diyo hep diyorum halsizim 13 hafta oldum hala gecmedi
sali gununu iple cekiyorum hem ikili ttest kan sonucumuz cikicak hem belki doktoru cinsiyet icin ikna ederim

Biz beylerin her turlu brklentilerini karsilioz onlarda karsilasin canim :) ins tarama testin negatif cikar cinsiyetinide ogrenirsin :)

Biz beylerin her turlu brklentilerini karsilioz onlarda karsilasin canim :) ins tarama testin negatif cikar cinsiyetinide ogrenirsin :)

canim takma bebegin hareketlerini hisedince esin inanki sana dahada baglanicak bebek dogunca erkekler dahada deyisiyolarine
insalah hersey gonlunce olur bebegini kendini hep mutlu et uzulup kucugunude uzme inanki hersey iyi olucak bebisin buyusunde

insallah test te bebiste iyi dir cok canim gecen hafta gormustum iyidi sali gunu doktora cinsiyete bak diyecem insallah kucugumu yine gorurum

meleksen yaa o dediğin bitkinlik halsizlik ve pisikolojik olarak negatiflik ve hiç bişey yapasımın gelmeeyişi bendede kaç hafatadır devam ediyor...tembelleşmeyemi başladım diyorum ne oluyor anlamıyorum...sürekli yorgun gibiyim.hamileliktenmi havalardanmı neden çözemenim yaaa...

canim hamilelikten bence bende bugun ilk defaa bu kadar yogun halsizlik bas agrisi canimin bisi istememesi vardi
esimin dikatini bile cekti gelip gelip hastamisin diyo esim bana

hapsu canim nasilsin bizim pitir 1 hafta ileriye gecince dogum 2 temuz oldu duzeltirsin canim

cok yoktu canim bende ama bugun basimin agrisi bisi yapmama hisi yogundu uzerimde satlerce koltukta uzandim durdum
kizim uyurken yemek bile yapmadim esime disardan aldirdim

Bende de var bir şey yapmama isteği eşim nöbetteyken dolma sardım az once ütü yapmam lazım daha halım kalmadı bırazdan ona bakacagım hamıle olmak zor saatlerce yatsam boş boş uzansam doyamıyorum

Bende de var bir şey yapmama isteği eşim nöbetteyken dolma sardım az once ütü yapmam lazım daha halım kalmadı bırazdan ona bakacagım hamıle olmak zor saatlerce yatsam boş boş uzansam doyamıyorum

sanırım bu halksizlik hepimizde var daha küçücükler nasıl yorgun hissettiriyorlar annelerini biraz daha büyüyünce bebişlerimiz o zaman hiç kaklmak istemiyeceğiz.

kizlar bir gofret yedim benim pitirciik bir costuki karnimin deeliginin yaninda kipir kipr nasil oldu
esime bebek gofrede delirdi diyorumm

bencede ya bebeğin hareketi değildir bağırsak yada damar gevşemesidir.ben bile 10 hafta beş günlüğüm daha bir kere hissettim desem.........ama yinede bebek olduğuna emin değilim canım inşallah testlerin pozitif çıkar ve cinsiyetini öğrenirsin.

Bende artık bebişimin cinsiyetini öğrenmek istiyorum heyecanla bekliyorum kuzenımın esının bebısı 5 ayında göstermiş cınsıyetını

Benim yenmem lazım bu işi ama zoruma gidiyor sürekli yatmak hiç alışkın değilim

bende alışkın değilim sürekli bi şeylerle uğraşırdım ama şimdi bir an önce toparlanıp uyumak yada uzanmak istiyorum allah yardımcımız olsun inşallah bir an önce kalkar üzerimizdeki ağırlıkoğlum bile kalk artık diyo onada üzülüyorum bazen...

ikini bebiş senın zor vallahi cnm allah yardımcın olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…