2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

bu halde birde çalıştığını düşün :)
yani evde olunca ev işi zor gelio tmm anlıyorum ama en azından vakit var yapılıyor çalışınca vakit kalmıyor
bi önceki mesajda da dedim ya misafirimiz eksik olmuo die o yüzden sadece karı koca olarak düşünme
bizim evde sürekli bir sirkilasyon var

canim valahi calistigimida dusunursem bayilirim evde cadi bir kizim var karnimda minik bebis var ev yemek derken
insanin takati kalmiyo benim hic biir akrabam yok bana yardim etsin burda gorumcem kaynanam desen komsudan daha kotu
bize pek misabir gelmez oyle hep hep o konuda rahatim ben :KK49: ama kizim saolsun misafirlere hazirlik yaparak yorulucagim isleri bana yaptiriyo zaten :KK37:

Kizlar gunaydinnn

Oncelikle dunku yorumlariniz icin herkese coookk tesekkur ederim.. Umarim herkes bu gun cook daha iyidir.

Dun size bir prensesim olacagi haber verdigimde o kadar guzel seyler yazmissiniz ki Allah hepinizden razi olsun..

Ama aksam kaynanam ve gorumcemle internetten gorusurken bir gafta bulundular ki cookk uzuldum..
Gorumcem sakayla karisik biz elin adamlarina erkek bebek dogurduk, bizim gelinimiz artik 2.sinde bize erkek bebek mujdesi verir dedi...

Benim cok uzuldugumu farkettiler, esim birden afalladi, isin kotu tarafi kaynanam beni teselli edecek yaa,
Yok kizim saka yapti, sen bakma ona...Ben bile sevindim o niye sevinmesin dedi :) :)
Guler misin aglar misin anlamadim..
Degmezzz, zaten onlar yuzunden Turkiyeyi terk ettik, Onlar yuzunden uzulup de kizma, prensesime zarar veremem.. Allah`indan bulsunlar..Benden uzak olsunlar da baska sey istemem...
Bu arada 3 hafta sonra Tukiyeye gidecem, anneme kardesime kavusacam...

Hayat bana cok guzel bir sey ogretti, kimse icin uzulmeye degmeyek kadar onemli oldugumu :)

Tekrar guzel dilekleriniz icin cook tesekkur ederimmm..

Canim öncelikle bebegin hayirli olsun insaallah. nerde yasiyorsun merak ettim, bende Danimarkada yasiyorum cok zor yalnizlik birde hamile olunca insan daha bir alingan oluyor. insanlarin bazan bir densiz halleri olabiliyor, takmadigina sevindim. He birde cinsiyeti kadinda belirlemez erkekte onu Rabbim ne dilerse o olur. kocanin elindende bisey gelmez tabiiki seninde.

yaa senin de ne kadar değişik bir durum olmuş hayaller kuruyorsun kendi işim vs. bir bakmışsın hayaller değişmiş bebiş üzeine olmuş:) hayırlısı olsun. bu arada annem wc sonrası temizliğini kaynamış suyla yap soğuk olmasın demişti. bende kaynatip şişeye koyup onunla temizlendim bir süre. sende zor gelmazse yapabilirsin. çünkü iye üşütme kaynaklı birşey. ayaklarında çok önemli kat kat giymeye çalış canım.

Biraz degisik oldu evt :)
Denemekte fayda var sicak su baya etkili olur.gerci suan bi rahatsizligim yok sukur ama boyle kalmasi icin yapabilirim :) ilk bebegim bnm o yuzden dunyadan bi haberim:KK17:

Kizlar gunaydinnn

Oncelikle dunku yorumlariniz icin herkese coookk tesekkur ederim.. Umarim herkes bu gun cook daha iyidir.

Dun size bir prensesim olacagi haber verdigimde o kadar guzel seyler yazmissiniz ki Allah hepinizden razi olsun..

Ama aksam kaynanam ve gorumcemle internetten gorusurken bir gafta bulundular ki cookk uzuldum..
Gorumcem sakayla karisik biz elin adamlarina erkek bebek dogurduk, bizim gelinimiz artik 2.sinde bize erkek bebek mujdesi verir dedi...

Benim cok uzuldugumu farkettiler, esim birden afalladi, isin kotu tarafi kaynanam beni teselli edecek yaa,
Yok kizim saka yapti, sen bakma ona...Ben bile sevindim o niye sevinmesin dedi :) :)
Degmezzz, zaten onlar yuzunden Turkiyeyi terk ettik, Onlar yuzunden uzulup de kizma, prensesime zarar veremem.. Allah`indan bulsunlar..Benden uzak olsunlar da baska sey istemem...

Hayat bana cok guzel bir sey ogretti, kimse icin uzulmeye degmeyek kadar onemli oldugumu :)

Arkadasim boyle sacma dusuncelere bosyere asla uzulme. Birkere bir anne adayına bunu soylemeleri cok ayıp.
Evladin erkegi kizi mi olur? Hangi cagda yasiyoruz ya hayret ediyorum ben
hala boyle sacma seyler dusunup soyleyen insanlara.Boyle seyler birtek bizim gibi geri kalmis ve cahil toplumlarda var.
Onemli olan saglikli,ozursuz kusursuz hayirli evlat olmasi.
Hem kiz evlat insana yoldas, arkadas olur.Tam tersi sevinmeleri gerekirdi.Evladin insallah hayirli ugurlu olsun arkadasim.

canim canini oyle dusuncesiz insanlar icin hic sikma allah sana kucucuk guzel bir melek vermis kiz cocuklari anneye hemde babaya
o kadar duskun ve o kadar seviyoki iyiki kizimiz olmus diyo insan annesi gorumceni kizz dogurmsaymis dunyada olur muymus

gecen bende o kadar hastaydim ki oluyodum sanki esimin kuzenile konusuyorum hastayim cok diye
hastaneye gitik diyorum bebek iyi allaha sukur anlatiyorum onun bana dedigi bebek erkek mi bi gecmis olsun bile yok
oyle bozuldum ki esime dedim ne kadar aptal erkekmi cinsiyeti diyo gecmis olsun simdi nasilsin demiyo bana

heyyy ne var ne yok halsızlıkden cok gıremıyorum ya bıraz gecmısı okudum ... ınanın hep yatmak uzanmak ıstıyorum canım hıcbır sey yapmak ıstemıyor :KK49:

aynen bende çok halsizim yeni uyandım sürekli bi uyku hali niye böyle oluyo acaba uykudan kalcıncada sersem gibi oluyor bi süre kendime gelemiyorum.

Kizlar gunaydinnn

gözün aydın canım kızın olcakmış allah sağsağlim kucağına almak nasip etsin görümcen ve kaynanana gelince sinir oluyorum böyle boş konuşanlara onların elindemiymiş cinsiyetini belirlemek allah hayırlısını versin sende kafana takıpta üzme kendini..............

hayırdır bi kaç saat önce girdim hala aynı sayfada duruyor bu gün ne kadar sessiz burası.bende isimleri araştırdım kızlar kız olursa cemre su diyorum sizce nasıl.:KK25:

galıba tüm hamişlerrr uykuya daldı pek sessız burası.valla bı kac gundur bende uyuyorum delı gıbı,ama benım bebiş cok hareketlı özellıkle uzanırken hissediyorum kıpır kıpır bişiii ya,inanmıyor biçok kişi ama ben eminim 8 haftadan basladı,ara ara hele bu ara horon felanmı cekıo anlamadım :))) cok erken kıpırtılarını hissettim maşallah .:) pazartesi görcem inşallah bebişimiii,büyümüştür şimdi o. bide doktora saç boyatmayı sorcam ,kızlar 3 ayı gecıyoruz artık sizce saç boyatsak bişey olurmu yaaaa,benım saçlar platin sarı,dibi siyah cıktı bayaaaaa,hiç olmazsa dibini organik boyayla boyasamda sertliği kırılsa,deli olurdum eskiden öyleeee altı sarı üstü siyah saçlara,hep derdim saçımı koyuya boyatıp hamıle kalayım diye aama rast getiremedik,acele geldi bebişim. öpt kızlaaar :KK52: :KK36: :KK49: :KK49: :KK49:

selamlarrrr. güzel, güneşli fakat oldukça soğuk bugün izmir. bulantım var, sıkılıyorum veee doktora gidicem yarın. belki cinsiyetini öğrenirim. sizler napıyorsunuz? bu arada primadan hediyem geldi. anne oluyorum cd si oldukça güzel hazırlanmış.

galıba tüm hamişlerrr uykuya daldı pek sessız burası.valla bı kac gundur bende uyuyorum delı gıbı,ama benım bebiş cok hareketlı özellıkle uzanırken hissediyorum kıpır kıpır bişiii ya,inanmıyor biçok kişi ama ben eminim 8 haftadan basladı,ara ara hele bu ara horon felanmı cekıo anlamadım :))) cok erken kıpırtılarını hissettim maşallah .:) pazartesi görcem inşallah bebişimiii,büyümüştür şimdi o. bide doktora saç boyatmayı sorcam ,kızlar 3 ayı gecıyoruz artık sizce saç boyatsak bişey olurmu yaaaa,benım saçlar platin sarı,dibi siyah cıktı bayaaaaa,hiç olmazsa dibini organik boyayla boyasamda sertliği kırılsa,deli olurdum eskiden öyleeee altı sarı üstü siyah saçlara,hep derdim saçımı koyuya boyatıp hamıle kalayım diye aama rast getiremedik,acele geldi bebişim. öpt kızlaaar :KK52: :KK36: :KK49: :KK49: :KK49:

pazaar günü hamişler geziyo bence kocişler evde onlara yemekler hazırlanıyodur yada..gerçi benimki pazar günüde çalışıyo malesef ama:KK43:
canım sein yaşadğın kıpırtılar bendede oluyo seğirme gibi benimki çok ilginç
saç boyatma konusunda 3 aydan sonra organik boyalara izin verebilir dr un:KK54:

X